Регистрация  Забыли пароль?

ПРО ВСЕ

Цікаво, невимушено, тепло


onlytruth пишет в all  06.10.2009 20:36:31

О сексе и о девствености

Запитання: Кому нужна ета…девствиность? Чи варто зберігати себе для одного чоловіка чи просто пережитки минулого?

Відповіді:

 • mc gonibez:                                                                                                                                                 зашибісь )))) берегти плівочку для ОБРАНОГО))))) я б відмовився від такого подарунку на весілля )))))))
 • DEN:                                                                                                                                                                                  Чесно кажучи я б не хотів жити з жінкою яку до мене пороло вже кілька чоловік. І ці тупі усмішки на вулиці (типу: о а з його жінкою я колись спав, геееееее) теж не дуже хочу бачити. Ми всі перетворили світ на якийсь бардак, всі тепер сплять один з одним і в 12 і в 14років , роблять це як хочуть, з ким хочуть , де хочуть, всім тепер насрати на ту цнотливість і взагалі на почуття людські. Зараз все просто зустрілись,познайомились,перепихнулись і розійшлись. Знаєте кого мені тепер люди нагадають - Тварин!! Вони живуть саме так, а ми останнім часом від них не відрізняємось.
  Якщо дівчина порядна,чуйна,хороша, розумна, знає собі ціну,  вона тоді усвідомлює , що наше життя і його щастя не залежить від того зі скількома я перепихнулась. Невже дівчата думають , що щастя в сексі. Майбутнє не загорами, знайдете чоловіка того самого дорогого для вас і будете цим займатися скільки сили вистачить. Просто буде стидно коли знайдете дійсно чудову, прекрасну  людину з якою для вас буде добре і в один прекрасний момент ви просто не знатимете куди діти свої очі а він задумається над тим що з вами далі робитии і чи взагалі ви йому потрібні. Він засумнівається у вас !!! 
  ..........
  Особисто я за те щоб дівчина зберегла свою цноту для свого чоловіка. В крайньому разі якщо не змогла то щоб я знав ту людину яка це зробила.Бо на дуру дурак ведеться. Відразу буде видно з ким я маю справу.
  ..........
  І добавлю: Яка дівчина є, такого і знайде.
 • mc gonibez
  До DEN: такий бред пишуть люди, які не мають життєвого досвіду ))))) цнота - не основа твоїх відносин, а перепона .... кількість чоловіків - не дурість а досвід )))))
 • elleenn
  шо там берегти? такой ценний падарок дарагому.. мені кажеться шо від такого хлопець би трохі подофігєл... 26, а іщьо дєвствєнніца! цеж полюбом щось невпорядке!! (образно) а до дена,цінителя женской цноти - от вони зустрілись, поженились з тим одни єдінствєнним, і шоти будеш робить з ним, як він (не дай боже) імпотєнт, старік, чи щє якісь проблєми.. або коли він тоже "дєвствєнний" - шо вони будуть один з одним робить? дивиться - о, а шото за штука? ми живем не як тварини, а беручи від життя все. мало лі, завтра може кірпіч на голову упасть, і так і не узнаєш всьой прєлєсті секса жизні
 • FUCKтично Збалансова
  тєма така ухх. ну і шо. ладно. збережеш ти свій "скарб" для одного єдиного.. перша брачьна ночь і оп у нього маленькій? всьо. пісєц. розводиться і нахрін така любов? 
  і чому завжди судять дівчат? а чого ніхто не дивиться на хлопців? ха-ха.  якшо він перетрахав пів міста, то це нормально. да
 • SlimBoy Fat
  Цнота для єдиного... Ну звісно він буде себе почувати королем, коли буде першим (а якщо ще залишиться єдиним, то взагалі собі медаль повісить). Більше ніяких плюсів не бачу зі сторони чоловіка в цьому... Те, що втратила цноту не з єдиним, не завжди ж означає, що пороли всі, хто хотів))
  З іншого боку, як ти будеш знати, хто там твій єдиниий? Зустрічатися з ним, щоб взнати його краще кілька років? А до цього що йому робити? Порнуху дивитись? Чи дозволиш йому ходити наліво?   
  Ну я вважаю, що в цьому є свій моральний плюсик, але фізичний мінусище...
 • LTom
  якщо говорити на цю тему, то хіба що обмежитись відповіддю на поставлене вгорі запитання.Все решта варто розцінювати з позиції конкретної ситуації. У людей можуть бути різні погляди на житття, різний вік і т.д. .Уявіть, що одружуються чоловік і жінка 30 років і обоє цнотливі -це смішно. Але якщо ,наприклад, виходить заміж дівчина 18 років, то чому вона  не може бути цнотливою?  Я не маю на увазі ,що воно береже цноту до першої шлюбної ночі.Таке теж вряд чи можливо.
  Анекдот згадав. На холостяцкій вечірці один з гостей говорить нареченому:
  -У тебе є фотки твоєї нареченої голою?
  - Ні?????
  -Хочеш пару штук???
  Я думаю мало хто з чоловіків хотів  би попасти в таку ситуацію.
 • pol                                                                                                      якісь тупняк. при чом тут цнота, головне ж кохання чі нє. тіпа якто кажуть сильне, могучє, без всякіх перепон. а вдута чі нє баришня, не важно. і скільки її челів перло також не важливо, якщо у неї нормальна репутація.
   ікшо любиш бабу, срать на те хто шо там говорить, бо більшість всякіх заспинних обговорок, це тупі сплєтні, заздрість і інші риси х-ру, які не можуть втримати в собі невдахи. а знать чі нє, хто терся об твою дівку раніше, це вже питання довіри і цікавості партнерів, комусь покер, комусь умєрєтьневстать треба знать.... то шо обсуждать тут
 • Malushka
  В людей уже нема жодних святинь. Незайманість-це на проблема, яку треба позбуватись, це не причина для комплексів, на предмет гордості. Просто зараз всюди пропаганда сексу, люди втрачають духовні почуття і віддаються тваринним бажанням, задовольняючи тілесні похоті. Невже після якоїсь межі( 18,20, 22 роки) людина мусить будь-яким способом позбутись цнотливості, бо це не модно, бо що ж то буде, якщо я буду незайманим, що ж люди подумають. 
  Інтимні стосунки мають занадто велике значенні у стосунках, але більшості тільки вони і потрібні. 
  Сумно читати деякі дописи. Куди докотиться в результаті таке суспільство?
 • Maloletka
  Цнота цнотою, а головне здоровя, чим ранише починаеш статтеве життя, тим ранише починаеш видвидувати ликарив (гинекологив, венерологив, сексологив и тд), тому з цього погляду, то я звичайно тильки за те, щоб почекати "свого единого))"....але поки ти його шукаеш, можна и потренуватись)), щоб його не розчарувати)))

Від себе скажу: Скільки людей - стільки й думок! Але куди ми котимся....


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 9
-------------
интересная статья
Что думанш?
по поводу статьи или в принципе?
А вот как наши блоггеры среагировали когда-то на эту тему http://tushe4ka.hiblogger.net/199909.html
Я как тебе ети ответи?
ну, что понравилось, что-то нет.А тебе?
Мне тоже частично!


О сообществе

Про все Без Секретів!!!


Последние посетители сообщества
Нет данных

Керують

Метки

Календарь
Ноябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Интересы
добре, захоплення, Книги, музика, Різне, цікаве
ОБОЗ.ua