Регистрация  Забыли пароль?

Sleepwalker ° 10.01.2011 в 11:42


Янукович - пародія на Путіна.


Письменник Юрій Андрухович розчарований політикою Віктора Януковича і вважає його пародією на Путіна.

Про це він сказав у інтерв’ю німецькій газеті Frankfurter Rundschau, повідомляє Німецька хвиля.

"З політичної точки зору, Україна сьогодні не є європейської країною. Ми знову десь у Євразії. Перспективи погані. Можновладці повторюють мантру про європейську інтеграцію, але в реальності вони роблять дещо зовсім інше", - зазначив Андрухович.

Івано-франківський письменник радить Європейському Союзу "скористатися риторикою правлячої групи, щоб здійснювати тиск" і "поводитися з Україною як з Білоруссю".

На запитання, чи є президент Янукович українським Путіним, який "стабілізує Україну" за прикладом Росії, Андрухович відповів: "Путін елегантний, хитрий, спортивний, сексапільний".

"Янукович – це пародія на Путіна. Але він хоче скопіювати ідеї вертикалі влади та так званої суверенної демократії. Свобода слова існує як і в Росії лише в інтернеті, юстиція повністю втратила самостійність", - додав він.

Зміни, що сталися за рік після приходу до влади в Україні Януковича, Андрухович загалом оцінив песимістично.

"Я очікував режиму а-ля Кучма, але сталося гірше. Янукович та його соратники не мають зв’язку з Україною. Країна для них – лише інструмент, щоб ставати ще багатшими та впливовими… Я побоююся, що Україна на шляху до failed state (держави, що не відбулася – прим.ред.), яка більше не може виконувати свої функції", - сказав він.

"Єдина надія полягає в тому, що для можновладців залишається важливою західна перспектива. У них банківські рахунки на Заході й вони хочуть проводити відпустки на Сардинії. Саме на це треба тиснути", - вважає Андрухович.

джерело - http://www.pravda.com.ua/news/2011/01/9/5766592/


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 10
Рекомендував цей запис

ну да...назвати нашого президента елегантним, хитрим, спортивним і сексапільним ну ніяк язик не повертається)))

його і розумним назвати не можна, на відміну від Путіна. і сміх і гріх..
дешева китайська підробка
якби китайська - було б пів-біди. а то - совкова...
Яка там пародія...Їх навіть порівнювати не можна, абсолютно різні рівні в цих персонажів. А Україну вже давно віднесли до країн, що не відбулися. Це факт. Закономірний.
гу пародія завжди на нижчому рівні, ніж оригінал. а країну ще не довели до краю ,але думаю, в цьому році це відбудеться. якщо не змінити все докорінно...
може бути, якщо їсти нічого буде, то щось відбудеться, а так, не думаю...хіба бунтів низів.
зважаючи на те, що зміни відбудуться радше з низів, слово "докорінно" не відповідає контексту. влучніше буде сказати - доголовно))
андрухович - породия на умного человека! Вот это факт!!!
шотакоє, адвокатик? обидили твоего любимого политика Януковеджа? как же ті теперь будешь? неотложку уже візівали?