Регистрация  Забыли пароль?

Sleepwalker ° 12.01.2011 в 03:30


Герман відповідає Андруховичу.


Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман вважає, що не варто ставити власній державі палиці в колеса і змушувати світ дивитися на Україну, як на Білорусь.

Про це вона сказала, коментуючи заяву письменника Юрія Андруховича про те, що український Президент Віктор Янукович є "пародією" на російського прем'єра Володимира Путіна.

Герман зазначила, що з великим задоволенням читала б нові романи Андруховича, ніж слухала його політичні заяви.

"В Україні дуже мало хороших прозаїків, вони зроблять велику користь державі, якщо будуть добре писати і просувати свої твори, зокрема на Заході", - сказала вона.

"Кожен має право говорити все, що йому заманеться ... У нас демократична держава - всі мають право вибору", - вважає заступник глави АП.

Разом з тим, Герман додала, що, "незважаючи ні на що, незважаючи на те, що хтось намагається Віктору Януковичу перешкодити, що хтось хоче, щоб на Україну світ дивився як на Білорусь, ми зобов'язані працювати для України".

"Президент зобов'язаний здійснити свої реформи і діяти чітко, жорстко і цілеспрямовано. Незважаючи на будь-які оцінки його опонентів, до яких відносить себе і Андрухович", - зазначила вона.

"Я думаю, що ми повинні допомагати Україні, допомагати, щоб світ підтримував нас у її реформах, в її устремлінні вперед, а не ставити власній державі палиці в колеса. Врешті-решт, це - вибір кожного, кожен вибирає своє... Ми ж вибираємо працю на користь України і реформи", - підсумувала Герман.

Як повідомлялося, в недавньому інтерв'ю німецькій газеті Frankfurter Rundschau Андрухович заявив, що розчарований політикою Януковича і назвав його "пародією" на Путіна.

джерело (С) Новинар


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 5

Абсолютно согласен с этой женщиной!!! Я не далее , как вчера , высказывал практически ту же мысль! Янукович выиграл в честной борьбе и так рассуждать, как это делает Андрухович - это антиукраинские высказывания!!!! Андрухович высказывает неконструктивные мысли!!!

Молодец Герман!!!!!!! Очень верный и точный коментарий!!!!

Ах, вот оно, что!!!

марленочка и Соня знакомы и являются еще и модераторами этого сообщества!!!!!

Вот кто меня удаляет постоянно здесь!!!

Как интересно - они меня еще и хотят физически извести, как я приеду в мать городов русских - стольный город Киев!!!!!

На ХБ завелась парочка маньяков!!!!!

ПрЭлЭсно!!!!

Порок взаиморекомендаций порождают чудовищ???????????? Это уже что-то новенькое в этом пагубном явлении!!!!!

ПрЭлЭсно, прЭлЭсно!!!!!!

уг
Януковича на палю! Закликаю українців до фізичної розправи з нашим президентом! Це не складно, зважаючи на те, як їздить його кортеж
по тебе вже виїхали...)