Регистрация  Забыли пароль?

Рижик_УнікумуS 23.09.2010 в 15:38

Цитатно-карикатурне

Андрухович, безперечно, влучає у центральний нерв західного суспільства, демонструючи йому свою візію цієї Європи, бо дає зрозуміти читачеві, що ця «периферія», цей «кінець цивілізованого світу» — реально існуючий конгломерат з конкретними історичними підвалинами і незаперечними географічними обрисами, що саме він — хочеш чи не хочеш — теж є Європою, на жаль, дотепер відсутньою у свідомості багатьох західних європейців. «Тут усе крутиться довкола Європи, тієї Європи, про яку ми говоримо хіба у виняткових випадках на сторінках літературної рубрики, — пише про Андруховичеві есеї Iріс Радіш. — Тут ми вчимося того, що нам уже багато років терпеливо пояснюють центрально-східні європейці: що література безпосередньо пов’язана із географією, із пилюкою, світлом, брудом конкретної території…»

(с)

Пі.Сі. потрібно розвивати спільноту всім і по багато, бо це чудова ідея! карикатуру вже виставляла в своєму пості, але, вважаю, що тут їй також знайдеться місце)

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 1.0 (1)

Показать смайлы

Комментариев: 6
Рекомендував цей запис

))) карикатура точно передає образ Андруховича)) ну, окрім метелика - щось я не пригадую, щоб він його вдягав)

то якийсь неправильний метелик)

взагалі він таке не носить. я пригадую лише один випадок, коли він був у краватці - під час вручення йому премії у Ляйпцигу)

ну то там простітєльно) тре знайти Андрія Крицуна і спитати нашо він її там намалював)
Рекомендовал эту запись

от за що я і поважаю пана Юрія! він мені видається дуже європейським письменником, але з автентичною українською характерністю!