Регистрация  Забыли пароль?

Sleepwalker ° 10.10.2010 в 12:59


нікчемні покидьки народні депутати...


"Цю владу треба скидати, інакше вона щодня і далі кошмаритиме нас якимись черговими "законами про мови". Тобто, я від цих кошмарів волів би звільнитися комплексно, усунувши цю владу від влади. Це, на жаль, з кожним днем виглядає все нереальніше", - вважає письменник, повідомляє УНІАН.

Андрухович не думає, що інтелігенція, зокрема письменники, можуть якось вплинути на рішення народних обранців, наприклад, звернувшись до них з листом.

"...Цей лист мав би починатися словами: "Шановні народні депутати1"...А які вони мені "шановні"? Зовсім ні, навіть навпаки. Ані Єфремов, ані Гриневецький, ані тим більше Симоненко, ані всі-всі-всі – як можна звертатися до них "шановні", якщо вони вороги всього українського й агентурні шавки сусідньої країни? Чесно було б, якщо вже до них звертатися, почати того листа словами: "Нікчемні покидьки народні депутати". Тільки от вони його, того листа, й читати не захочуть після такого чесного вступного акорду", - написав Андрухович.

Письменник запевнив, що якщо ж він виступить у такому листі підписантом, то "це для "них" буде лише додатковим подразником, аби зробити все по-своєму".

Також письменник навів приклад ще однієї тактики – "намагатися вплинути на монаршого самодержця всія України через авторитетних для нього аксакалів-колаборантів на зразок Бориса Олійника чи Івана Драча".

"Це – їхній шанс виправдати в очах українського народу своє... гаразд – не прислужництво, свою, м’яко кажучи, співпрацю. Хай доведуть, що вони на неї погодилися з вищих міркувань", - пише письменник.

Він робить висновок, що акції проти прийняття Радою закону про мови, якщо не вплинуть на депутатів, то допоможуть сконсолідувати суспільство. "Протестувати, звичайно ж, треба. І якомога масовіше. Навряд чи це вплине на "них", але дай Боже, сконсолідує "нас".


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 14
мы его потеряли...
судячи по всьому дехто з нас його і не знаходив...
ну так, работай над собой)
я ніколи не припиняю цей процес.
умничка
Рекомендовал эту запись

нікчемні покидьки народні депутати...

болюча тема
нажаль таких тем чим далі - тим більше...
дуже нажаль(((
Рекомендував цей запис
дякую)
Рекомендував цей запис

"Нікчемні покидьки народні депутати" - хоч все рівно толку ніякого...