Регистрация  Забыли пароль?

praded пишет в bardak  23.03.2011 18:45:47

Чортків

Дуже гарне, маленьке містечко в Тернопільській області. Слід зазначити, що там я був декілька разів, але кожного разу проїздом, кожного разу ввечері і кожного разу в холодну пору року, побачив не все що треба було побачити. Коли потрапляєш на центральну вулицю, тебе переслідує відчуття що ти попав в одне з европейських міст, але пофарбувати треба :).

найвідоміша споруда міста, її з відусіль видно
центральна вулиця міста
центр міста.ратуша, швецарський годинник
залишки фортеці,в дуже поганому стані
дзвінниця однієї з дерев`яних церков
великий комплекс, з класним ландшафтним дизайном,святим джерелом і купальнею
деревьяна церква збудована в західноукраїнському стилі
деревьяна церква збудована в центральноукраїнському стилі
ця церква нова збудована у вигляді тризуба
а цьго будиночку вже нема

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 32
Рекомендовал эту запись

Очень уютный городок!

Симпатично... Летом или осенью наверное вообще бомба!
головне щоб вдень а не ввечері, і сонце було...
А что вечером как в лучших городах Европы? ;-) На улицу війти страшно?
Рекомендовал эту запись

!!!

симпатично и уютно, прям кусок Будапешта :)
до Будапешту там ще оййй як далеко=))
егеж, кажу пофарбувати треба :)), і освітлення зробити, і дещо реставрувати, привести до ладу сміття вивезти, тоді і гостей запрошувати :))
Рекомендовал эту запись

По фотографиям;- городок мечта.

На Західній Україні такі мрії майже скрізь :)))
Рекомендовал эту запись

столько о нем слышала, надо бы увидеть!

побачити треба , тим більше що в Чорткові є залізнична станція, і пряме сполучення з Київом...можна спробувати за добу вкластися...
хорошо что весна уже, можно столько всего планировать! спасибо за пост!
Рекомендовал эту запись

Гарні фото-дійсно варті уваги)) Я тільки цієї весни збираюся відвідати Чортків (хоча живу в сусідньому районі=), але швидше заради костелу, дуже вже люблю старовину архітектуру.

нажаль всі гарні фото робив не я, а людина яка має до цого хист, я лише вдало ними скористався, а відвідадти треба, архітектура дійсно гарна і не тільки костел, я був там не один раз досі всього не бачив...
Таке гарненьке місто! :)
всім дякую за рекомендації та відгуки, пост дійсно вистражданий, бо додати всі фото вийшло тільки з восьмого разу, не знаю чому так вийшло мабуть день такий був, кожен раз все доводилося робити знову :((...

Да пожалуйста!;)

Тебе спасибо за то что открыл такой необычный городок! А некоторые фотки просто шикарны!

Рекомендовал эту запись

Красиво и уютно!

А самое известное сооружение датируется каким периодом?
костел св. Станіслава 1619рік перебудовано на початку 20 ст.
Цікава архітектура, гарний :)
Рекомендував цей запис

гарно

Рекомендовал эту запись
К стати Тернопольская область, хоть и совсем небольшая по площади, но каждый районный город с многовековой историей, по количеству памяток архитектуры немного уступает Львовской области и кстати на территории области сохранилось наибольшее количество замков, в общем находка для туристов и фотографов.
..так и есть, я когда искал информацию поетому региону вобще силно удивился, в каждом селе каждые 5км есть что посмотреть, либо костёл, либо остатки крепостей, туда на машине ехать нужно ну или хотябы на велосипеде :))
Рекомендував цей запис

Симпатишный городок...

Рекомендував цей запис

Бував там не раз. І навіть не уявляв, що він такий красивий :)))

..треба ще раз поїхати, бо сенагогу не бачив, і по залишкам фортеці полазити не вдалося :))
Рекомендовал эту запись

Интересы
веселье, встреча блогеров, интересные места, места для встреч, общение, оффлайн встречи, путешествия

Календарь
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7
8
9