Регистрация  Забыли пароль?

Бій Нужненко-Хаттон. Відео

anews 25.07.2010 в 15:11

16 липня на Болто-Арені (Великобританія) відбувся вечір професійного боксу, У центральному поєдинку якого британець Метью Хаттон (40-4-2, 15 КО) проводив захист титулу чемпіона Європи за версією EBU у другій напівсередній вазі проти українського боксера Юрія Нужненка (30-2-1, 14 КО). Бій протривав всі 12 раундів, після закінчення яких судді одноголосно віддали перемогу Хаттону (116-111, 117-110, 116-111). Відзначимо, що в першому раунді британець побував у нокдауні... Коротко, чітко, сильно і влучно. З відхилення пробив Нужненко з лівої і влучив в щелепу Хаттона.

Відео поєдинку Нужненко-Хаттон


 За матеріалами: AESTA Sport News
Відео: Перший Національний 

Кубок Європи з боксу пройде в Харкові

anews 23.07.2010 в 08:31

Про це заявив перший віце-президент Федерації боксу України Ігор Гайдамак.

«На засіданні, під час чемпіонату Європи, який проходив у Москві, було прийнято рішення довірити Україні прийняти перший в історії аматорського боксу «Кубок Європи»- розповідає Ігор Іванович.

З самого початку планувалося провести це дійство в Києві. Для проведення такого масштабного заходу, в столиці є лише одне місце, це - Палац спорту. Однак, як стало відомо в процесі переговорів щодо оренди даного приміщення, саме на ці дати планується проведення ремонту столичного комплексу. Що в свою чергу поставило під сумнів проведення даного заходу в столиці України. Коли відпав Київ, зацікавлених, щоб провести ці змагання виявилося досить таки багато.

«Ми дійсно довго вибирали між багатьма містами України, переглядали багато різних варіантів, зважили всі «за» і «проти» і вирішили, що найкращим місцем проведення стане Харків, який має за своїми плечима досвід проведення багатьох спортивних заходів різного масштабу. Ключову роль у наданні права проведення змагань Харкову стала зацікавленість і повна підтримка міської та обласної адміністрації міста, керівництво якої надало нам всі необхідні гарантії, що «Кубок Європи» буде організовано та проведено належним чином».

Тому з 22 по 23 жовтня, Харків стане містом в якому відбудеться потужне спортивне дійство «Кубок Європи з боксу»!

Джерело: AESTA Sport News 

Фото: Федерація Боксу України