Регистрация  Забыли пароль?

anews 23.07.2010 в 08:31


Кубок Європи з боксу пройде в Харкові


Про це заявив перший віце-президент Федерації боксу України Ігор Гайдамак.

«На засіданні, під час чемпіонату Європи, який проходив у Москві, було прийнято рішення довірити Україні прийняти перший в історії аматорського боксу «Кубок Європи»- розповідає Ігор Іванович.

З самого початку планувалося провести це дійство в Києві. Для проведення такого масштабного заходу, в столиці є лише одне місце, це - Палац спорту. Однак, як стало відомо в процесі переговорів щодо оренди даного приміщення, саме на ці дати планується проведення ремонту столичного комплексу. Що в свою чергу поставило під сумнів проведення даного заходу в столиці України. Коли відпав Київ, зацікавлених, щоб провести ці змагання виявилося досить таки багато.

«Ми дійсно довго вибирали між багатьма містами України, переглядали багато різних варіантів, зважили всі «за» і «проти» і вирішили, що найкращим місцем проведення стане Харків, який має за своїми плечима досвід проведення багатьох спортивних заходів різного масштабу. Ключову роль у наданні права проведення змагань Харкову стала зацікавленість і повна підтримка міської та обласної адміністрації міста, керівництво якої надало нам всі необхідні гарантії, що «Кубок Європи» буде організовано та проведено належним чином».

Тому з 22 по 23 жовтня, Харків стане містом в якому відбудеться потужне спортивне дійство «Кубок Європи з боксу»!

Джерело: AESTA Sport News 

Фото: Федерація Боксу України 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0