Регистрация  Забыли пароль?

Про додавання фоток

bogolubov 26.05.2015 в 10:03

Часто доводиться чути шо фотки не додаються.

Для того щоб я міг виправити проблему, мені треба визначити причини. А для цього хоча б побачити цю проблему.

Пробую завантажити - працює. Поясніть мені шо я роблю не так? Може тоді зможу це виправити.

{ 44 Комментариев }

Новий дизайн

bogolubov 05.06.2014 в 15:16

Шановні блогери!

Можливо дехто з вас помітив що в розділі Дизайн з'явилось 2 нових елемента: Coffee та Art. Можете застосовувати їх на своїх блогах.

Хочу нагадати що ваша ініціатива теж вітається. Якщо маєте бажання і здібності, ви можете намалювати свій варіант дизайну. Якщо він буде дійсно красивий і оригінальний, я постараюсь якнайшвидше його поверстати і викласти в загальний доступ.

Хай щастить!

{ 86 Комментариев }

Шановна Адміністрація!

Михайло Хтема 23.02.2014 в 22:27

Шановна Адміністрація!

Уважаємая Администрация!

Dear Administration!

Велике прохання посприяти в модернізації нашого ресурсу з метою покращення атмосфери конструктивного діалогу на Хайблогері.

Вимушений пояснити причини цих пропозицій.

Незадовго після побиття студентів у Києві 30 листопада один ХБлогер написав два провокативні пости, що пророкували розкол та громадянську війну в Україні. Тоді я навіть висміяв його, оскільки вважав абсолютно нелогічними твердження про два народи в Україні, які мають абсолютно різні цінності, а тим паче те, що один народ зможе стріляти в інший.

Проте, розвиток подій в Україні почав чітко сигналізувати про втілення силового сценарію розвязання політичного конфлікту, що міг би призвести і до розколу, і до громадянської війни. Активне вивчення російського інтернетпростору мене викинуло на кілька аналогічних статей з абсолютно такими ж твердженнями і стилем подачі інформації. Звичайно, спало на думку, що папуга, який сидить на ХБ, просто злизав тематику з російських ЗМІ, але коли я звірив дати публікацій, я був жахливо вражений. Перші публікації про розкол України в російських ЗМІ вийшли на день пізніше від посту на ХБ, а перші публікації про назрівання громадянської війни - на день пізніше від аналогічного посту на ХБ.  Таке враження, що тематика була спущена з одного джерела, і пости на ХБ виходили оперативніше на добу.

Нажаль, я не встиг зробити скріни - часу не це не було. Відставивши всі свої улюблені теми, я активно включився в інформаційне простистояння проти дезінформації на ХБ, яке розгорнули тут численні новоявлені ХБлогери (які зараз чомусь пропали). 

Але прийшов час розставляти всі крапки над "і", і я вирішив зібрати докази. Та не знайшов жодного провокативного поста. Мої наполегливі запитання: де пости - ігнорувались. І тоді я вдався до провокації, яка яка дала врешті-решт результат.

Тому у мене і виникли такі пропозиції по вдосконаленню ресурсу.

1) З одного IP можна зареєструвати не більше двох профілів: один - на ХБ, а один - на ФХБ.

2) З одного IP можна поставити один плюсик чи один мінусик на любому матеріалі. Якщо помилився: плюс можна нейтралізувати мінусом чи навпаки. -20 означає, що пост знімається з доступу. Тоді нам не потрібно вирішувати, гуманний чи не гуманний пост - це зробить ХБ спільнота.

3) З одного IP можна поставити один плюсик чи один мінусик блогеру. Якщо помилився: плюс можна нейтралізувати мінусом чи навпаки. Є тільки ОДНА можливість голосувати з одного IP.   Різниця в мінус 20 означає, що ХБлогер баниться на завжди і може бути відновлений виключно адміністрацією, чи модератором ресурсу з записом в історії модерації.  

І тоді гарячі голови і холодні серця можливо задумаються над своєю поведінкою. Ми спільно мусимо довести, що громадянське суспільство тут - реальність. 

ХБ - це абсолютно здоровий організм, який здатен самостійно нейтралізовувати віруси, що проникають в його середовище і роблять його хворим.

І я вірю в те, що на наш ресурс, коли він буде здоровим, будуть валити пачками.

З повагою,

абсолютно публічний ХБлогер, обличчя якого ви можете побачити у всіх соціальних мережах,

Хтема Михайло Вікторович.

{ 44 Комментариев }

Що з серевером?

Михайло Хтема 20.09.2013 в 14:48

Привіт, адміністрація!

Щось сьогодні сервер ХБ сильно гальмує? Подивитесь?

{ 3 Комментариев }

Невже на ХБ вже зявилася цензура?

Михайло Хтема 05.02.2013 в 21:19

При переході на спільноту Анти PR висвітлюється приємна картинка:

При чому не можна туди зайти ані з головної, ані зі свого профілю :(((

То що, цю лавочку альтернативної громадянської думки вже прикрили, чи це тимчасовий збій?

Поки адміни будуть думати над цим запитанням, всім бажаючим можна прочитати мій попередній пост: "Не дозволяй себе оманювати!" і в іншій спільноті.

{ 16 Комментариев }

Так що це було?

Богдан Йович 17.01.2013 в 19:30

З десятої hiblogger.net    був недоступний.     WHOIS лаявся тiпо врємья скончалось,  ми такого не знаєм. Подумалось,  що усьо,  капєц, приїхали. На це варто зважити. А взагалi хтось щось пояснить?

{ 10 Комментариев }

Про відпочинок ХБ...

Михайло Хтема 27.08.2012 в 17:29

Якщо ХБ буде так відпочивати по кілька діб, а адміністрація навіть коротенького постику на головній не даватиме, то всі зусилля кількох блогерів, які ще тут час від часу зберігають якусь активність, по реанімації цього напівмертвого ресурсу будуть марними.

{ 57 Комментариев }

ОМГ

Людмила Грищенко 31.01.2012 в 19:59

Пришла на ХБ, почитать френдленту, а мне в личку все шлют и шлют вопросы - как удалить, как восстановить, загрузить, отредактировать, сделать свою жизнь счастливей...

А что, реальный модератор-куратор-администратор или кто там "у руля" всех этих криков о помощи не слышит?!

Метки: ХБ

{ 31 Комментариев }

Можна дещо змінити?

Михайло Хтема 30.01.2012 в 22:58

Після Нового року при створенні поста При вборі доступу до поста стоїть по замовчуванню опція "Ніхто, крім мене". дякі блогери цього не помічають і продовжують писати, але їх записи іншим не видно. Можна повернути в положення "Усі"?

{ 6 Комментариев }

Два хама...

Михайло Хтема 25.01.2012 в 22:02

Колись на ХБ був один Хам. Тепер їх стало двоє.

Враховуючи мою обмежену присутність на ресурсі після народження донечки і зміни роботи, та брак часу на тупу і наглу брехню, я вперше за чотири роки присутності на ХБ скористався функцією заборони доступу до коментування в своєму блозі.

Кому набридло хамство, підказую, - зробити це дуже легко: Налаштування - Заборона на коментарі - вводите логін блогера, !

Це священне право кожного блогера: обирати тих, з ким хочеш спілкуватися!

А щодо слабості того, хто банить: немає нічого дорогоціннішого в житті за наш Час! І марнувати його на Хамів просто Гріх!

І ще, головне! У мене пропозиція до аміністрації ХБ. Додати систему мінусування і плюсування, як на Хуторі. І банити тих, кого "замінусують" блогери (флешмоб-акції Команди з ФХБ, як на мене, варто було би теж продумати як обмежити) Тоді хамства на ХБ відразу поменшає! Бо зараз присутність на ХБ, нажаль, вже не приносить такої насолоди, як це було колись. В часи тимчасової відсутності Хамів!

Хто за?

{ 43 Комментариев }

Очень нужная весч!!!

Богдан Йович 22.12.2011 в 21:04

особливо здесь

{ 7 Комментариев }

Обоз! Такой обоз...

Богдан Йович 30.11.2011 в 21:00

А кто там у вас работает?

{ 10 Комментариев }

Этот страшный зверь!...

Богдан Йович 29.11.2011 в 21:13

юЗВЕРЬ!

{ 1 Комментариев }

БИГМИРа нет!

Богдан Йович 15.11.2011 в 15:58

С утреца 14 ноября 2011 года

{ 5 Комментариев }

ХБ!... Такой х...б...

Богдан Йович 14.11.2011 в 16:44

и так всякий раз...

:(

{ 4 Комментариев }

Шо эта у вас с темами дизайна????

mikola 21.10.2011 в 12:54

Немедленно исправить ошибки и добавить кучу новых тем!

{ 4 Комментариев }

Чому?

Михайло Хтема 03.09.2011 в 22:09

Чому на сторінці популярні блогери висять ті, хто по пів року сюди не заходить? Чому враховується тільки кількість "друзів". А чому не враховано, кількість постів у ТОПАх, кількість коментарів і кількість переглядів? + активність самого блогера на ХБ... Адміни, прошу до дискусії.

{ 6 Комментариев }

От лажу я на ХБ...

Михайло Хтема 13.08.2011 в 23:30

І сумно мені. Де той старий славний ХБ, який був ще рік тому? З емоціями, пристрастями... Дебатами і дискусіями...

Невже всі у відпустках...?

{ 14 Комментариев }

Кнопка Розгорнути гілку не працює?

Михайло Хтема 10.08.2011 в 22:59

Кнопка Розгорнути гілку (для коментарів) не працює? У мене - Так! А у Вас?

{ 3 Комментариев }

ХБ і 3G несумісні.

Михайло Хтема 10.08.2011 в 15:59

Принаймні у мене. Браузер висне після 3-4 відкриття сторінки і потребує перезавантаження. Особливо це стосується сторінки з коментарями. Тому читання і написання постів стає мукою. Думав мій новий 3G нет всьому виною. Але інші сайти працюють нормально... Ну що ж, чекатимемо на кращі часи. А зараз, друзі, вибачайте за неактивність...

{ 38 Комментариев }

Пользователей Internet Explorer признаны самыми тупоумными

Богдан Йович 31.07.2011 в 20:09

Взаимосвязь между уровнем интеллекта человека и используемым им интернет-браузером выявила канадская компания AptiQuant.Так, IQ пользователей Internet Explorer 6 чуть выше 80, а те, у кого стоит 8-я версия, уже почти дотягивают до 90.

Далее по возрастанию идут пользователи браузеров Firefox, Chrome и Safari, интеллект которых заметно превышает 100 пунктов. 
А самыми умными оказались пользователи Internet Explorer с плагином Chrome Frame, Camino для Mac OS и Opera.

Компания AptiQuant: «Исследование показало взаимосвязь между познавательными способностями людей и их выбором веб-браузера. Согласно результатам, люди, оказавшиеся в нижней части шкалы, как правило, сопротивляются изменению или модернизации своего браузера. 
Эта гипотеза может быть распространена на любое программное обеспечение в целом».

Тем не менее в компании признают, что гипотеза нуждается в дополнительных исследованиях. Работа над ними уже ведется, обещано, что они дополнят существующий доклад.

джерело

Метки: Internet Explorer, IQ

{ 2 Комментариев }

Адміни! Ауууу!

Михайло Хтема 18.06.2011 в 15:25

Хтось на головну дивиться???!!!

Знову серваки не витримують?

Михайло Хтема 10.06.2011 в 22:12

ХБ сьогодні працює як в старі погані часи: ПОВІЛЬНО! Час від часу вискакує 502 помилка. Знову серваки перегрілися?

Чи це тільки у мене?

{ 3 Комментариев }

ХБ: скорость загрузки

itgor 10.06.2011 в 16:16

У меня под ИЕ сайт изрядно подвисает. О чем была направлена просьба техническому отделу.

{ 12 Комментариев }

В спільноту Анти PR потрапити не можливо.

Михайло Хтема 09.06.2011 в 21:34

Тільки я, чи у всіх так?

{ 12 Комментариев }

Назад | Вперед