Регистрация  Забыли пароль?

Михайло Хтема 27.08.2012 в 17:29

Про відпочинок ХБ...

Якщо ХБ буде так відпочивати по кілька діб, а адміністрація навіть коротенького постику на головній не даватиме, то всі зусилля кількох блогерів, які ще тут час від часу зберігають якусь активність, по реанімації цього напівмертвого ресурсу будуть марними.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 57
на то и уповают...
тупо хоронят хб. только вот зачем?
Не дождутся :)!
Рекомендовал эту запись
За ХБ!
Рекомендовал эту запись
За ХБ!

Який сенс в таких постиках?

"Вчора ХБ лежав. Просимо вибачення!"

І шо?

У ХБ проблеми з сервером. Іноді його атакують. Іноді просто гальмує з невідомих причин. Були випадки коли його заражали вірусами наші "друзі" з Хутора.

Вам буде легше якщо з'являтимуться такі постики?

Є сенс вгорі на стартовій завести рядок - на кшталт, "Сьогодні о такій-то годині можливі проблеми", як ЖЖ робить. Це, принаймні, зніматиме частину питань. Це ми знаємо, що за трабли тут бувають, а уяви, якщо хтось новий раптово сюди потикнеться, що він зрозуміє і подумає?
Якби я знав наперед коли сервер будуть атакувати, я б попередив.
+1
"друзі з Хутора" кажуть те семе про зараження вірусами їхнього ресурсу:)))
З якого блядь хутора?
Так, думаю, буде легше. Зніме частину запитань і покаже роботу адміністрації. Це ж не складно. Вибачень не потрібно. Факт і причина. Два речення. Дякую!
написали бы честно, мол:" Уехали мы на шашлык, будем в понедельник",-а то на "друзей" и всякую нечесть удобно свои бока сваливать...имхо,этот ХБ вам как заноза в пальце
Того ж і не пишу, щоб не виглядало як відмазка
"Були випадки коли його заражали вірусами наші "друзі" з Хутора." а вот за такие нападки в приличном обществе и канделябром по интерфэйсу схлопотать можно. доказательства, пожалуйста предъявите. кто, когда, с какого айпи, что делал. а то как-то противно читать такие отмазки
А кто мешает канделябром по интерфэйсу?

Ще одна причина чому я не пишу такі повідомлення. Зразу починається "відмазки", "предъявите доказательства". Противно - не читай. Самі просите пояснень.

Я програміст, а не блогер. І з вами вступати в дискусію не збираюсь.

а такой мегаресурс как обоз не может обеспечить более качественный сервер?
Думаю, что если бы мог, то обеспечил бы уже давно. А судя по тому, что Михаил Юрьевич здесь уже почти не пишет, интерес к ресурсу он, скорее всего, потерял.
"Друзі з Хутора" "заражають" ХБ, щоб купити його дешевше?
Рекомендував цей запис
За ХБ!
Рекомендував цей запис
За ХБ!
Рекомендував цей запис
За ХБ!
Согласен. Хотел чего-нибудь черкнуть, так сайт был скорее мертв, чем жив..Уже думал, что все-(
Таке буває час від часу. Нажаль. Але думаю, це не підстава залишати ресурс цікавим блогерам. Я в такі моменти пишу на свій ХД, а потім публікую.
Рекомендовал эту запись
За ХБ!
При тому, що я вкрай рідко тут стала бувати, мені дуже "щастить" потрапляти на ХБ, коли він не завантажується взагалі, або опублікувати запис, який через певний час стає нікому не доступний через те, що сайт не вантажиться. Плюс купа спаму на стартовій, який вибиває зі стартової нормальні людські записи, і відсутність читачів. Ну альо! Невже цей ресурс нікому не потрібен?
Ти не одна. Проблема у відсутності потужних серверів, я так розумію і низькій пропускній здатності діючих. + віруси, які нищать в мережі все підряд, де немає нормального захисту (не фінансується адміністрація).
А-ха-ха! Тільки зараз помітила, що зі стартової прибрали блок "Зараз он-лайн стільки-то блогерів" :))) Ну да, цей блок характеризує ресурс не з кращого боку)))
Цей блок не прибирали
зараз його бачу. А зранку його не було. Може, тому, що он-лайн нікого не було? Але ж я була он-лайн...
Рекомендовал эту запись
За ХБ!