Регистрация  Забыли пароль?

Михайло Хтема 23.02.2014 в 22:27

Шановна Адміністрація!

Шановна Адміністрація!

Уважаємая Администрация!

Dear Administration!

Велике прохання посприяти в модернізації нашого ресурсу з метою покращення атмосфери конструктивного діалогу на Хайблогері.

Вимушений пояснити причини цих пропозицій.

Незадовго після побиття студентів у Києві 30 листопада один ХБлогер написав два провокативні пости, що пророкували розкол та громадянську війну в Україні. Тоді я навіть висміяв його, оскільки вважав абсолютно нелогічними твердження про два народи в Україні, які мають абсолютно різні цінності, а тим паче те, що один народ зможе стріляти в інший.

Проте, розвиток подій в Україні почав чітко сигналізувати про втілення силового сценарію розвязання політичного конфлікту, що міг би призвести і до розколу, і до громадянської війни. Активне вивчення російського інтернетпростору мене викинуло на кілька аналогічних статей з абсолютно такими ж твердженнями і стилем подачі інформації. Звичайно, спало на думку, що папуга, який сидить на ХБ, просто злизав тематику з російських ЗМІ, але коли я звірив дати публікацій, я був жахливо вражений. Перші публікації про розкол України в російських ЗМІ вийшли на день пізніше від посту на ХБ, а перші публікації про назрівання громадянської війни - на день пізніше від аналогічного посту на ХБ.  Таке враження, що тематика була спущена з одного джерела, і пости на ХБ виходили оперативніше на добу.

Нажаль, я не встиг зробити скріни - часу не це не було. Відставивши всі свої улюблені теми, я активно включився в інформаційне простистояння проти дезінформації на ХБ, яке розгорнули тут численні новоявлені ХБлогери (які зараз чомусь пропали). 

Але прийшов час розставляти всі крапки над "і", і я вирішив зібрати докази. Та не знайшов жодного провокативного поста. Мої наполегливі запитання: де пости - ігнорувались. І тоді я вдався до провокації, яка яка дала врешті-решт результат.

Тому у мене і виникли такі пропозиції по вдосконаленню ресурсу.

1) З одного IP можна зареєструвати не більше двох профілів: один - на ХБ, а один - на ФХБ.

2) З одного IP можна поставити один плюсик чи один мінусик на любому матеріалі. Якщо помилився: плюс можна нейтралізувати мінусом чи навпаки. -20 означає, що пост знімається з доступу. Тоді нам не потрібно вирішувати, гуманний чи не гуманний пост - це зробить ХБ спільнота.

3) З одного IP можна поставити один плюсик чи один мінусик блогеру. Якщо помилився: плюс можна нейтралізувати мінусом чи навпаки. Є тільки ОДНА можливість голосувати з одного IP.   Різниця в мінус 20 означає, що ХБлогер баниться на завжди і може бути відновлений виключно адміністрацією, чи модератором ресурсу з записом в історії модерації.  

І тоді гарячі голови і холодні серця можливо задумаються над своєю поведінкою. Ми спільно мусимо довести, що громадянське суспільство тут - реальність. 

ХБ - це абсолютно здоровий організм, який здатен самостійно нейтралізовувати віруси, що проникають в його середовище і роблять його хворим.

І я вірю в те, що на наш ресурс, коли він буде здоровим, будуть валити пачками.

З повагою,

абсолютно публічний ХБлогер, обличчя якого ви можете побачити у всіх соціальних мережах,

Хтема Михайло Вікторович.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 44

Я висловлю свою думку щодо наведених пропозицій.

1. Пропозиція абсолютно не відповідає реаліям і фактичному технічному забезпеченню. При підключенні через мобільний інтернет змінюється айпі. Через певні проміжки часу змінюються айпі на кінечних компьютерах локальних провайдерів, що не мають "білого айпі". Завдяки проксі можна чи не щохвилини міняти айпішку. Наслідки відповідні. Тому пропозиція цілком не відповідає поставленій меті.

2. Наслідок недоцільності з п.1. Те саме й п. 3. Тут же додам, що подібна система відкриває повноцінний механізм маніпуляцій, що не може бути об"єктивним показником. Гуртуватися блогери по плюсах-мінусах зможуть по власних стосунках, заради розваги, при суб"єктивних антипатіях. Оскільки об"єктивність подібної системи більше ніж сумнівна, воодити її в експлуатацію не лише недоцільно, а й навпаки - протипоказано

шкода, що через відсутність постійного ІР п.1 важко втілити в життя. Бо деяких блогерів тут банять, а вони тут же реєструють і 2-й, і 3-й аккаунт і продовжують писати те, за що їх банили

у блогера є дуже вагомі важелі на формування комфортного кола співрозмовників. Наприклад, можна у власному блозі заборонити коменти анонімам і небажаним аккаунтам. Можна навпаки дозволити коментарі лише друзям. Так система не є ідальною для різних блогів з різною метою, але, як показує практика, мінімум користувачів застосовує ан практичці подібні можливості.

Є модератори, які можуть ускладнити небажаним персонам доступ до ХБ. Врешті решт, якщо вже гуртуватися у плюсах-мінусах, то можна згуртуватися й у обмеженні на кометарі небажаних персон. І це мені видається легшим і більш дієвим, ніж такий сумнівний і недосконалий варіант, наведений у цьому пості.

Врешті, суть тролля - у коментах і реакціях. За відсутності реакції на пости-коментарі троляка з ймовірністю 99 відсотків здохне з голоду. Або, принаймні, суттєво знизить активність

Слушні зауваження, підтримую
Рекомендовал эту запись

не всегда такое будет справедливо

Миша, ты таки идеалист. Завтра же Адвокат набацает 50 аккаунтов с разных ай-пи и уничтожит тебя с радостным воплем. А если хочешь идиллии в общении - создай свою спильноту и общайся только с избранными. А вообще ты ставишь перед ресурсом непосильную задачу - тут модеры три дня решали, что оскорблением считать, так щас у них из мозгов ваще пар повалит))) А как оскорбляли здесь, так и оскорбляют
Согласен, задача очень непростая. Но работать в этом направлении нужно.
Ясно, что тебе больше делать нечего!!!!!!!! Много видел дураков, но таких...... не видел еще ни разу!!!!!
А с какого ХРЕНА мне надо делать эти 50 аккаунтов??????7 ты над этим не задумывался??????? И ты ИДИОТ????????
Согласен с Соником. Не будем обращать внимания на комменты и посты троллей и заморим их голодом.

Смерть - тролям!

bab54307ca6ed4e89f976b8f4fab8427.gif

И чё вы все на автора накинулись? Если такие умные все, предложите что-то получше.

Ну, за толерантность! 

bab54307ca6ed4e89f976b8f4fab8427.gif

Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
А Вы-то что "рекомендуете"????????? Вскрыли гнездо ФСБ???? Вскрыли гос заговор???????? Вы-то что рекомендуете???????? Вот бы выяснить!!!!!!!!!!!
Можна ще лікбез по нейтралізації тролів вивісити в ТОП.
Рекомендовал эту запись

Слушні зауваження, але виконання їх в автоматичному режимі мабуть неможливе, про це сказав Сонікссон. А от модератори з адміністратором цілком зможуть слідкувати і банити. Лише повідомляйте, бо не все завжди можна помітити.

Не можете вы следить. Все ваши потуги закончились полутаросуточной демагогией, что есть оскорбление. В итоге вы баните за "глупую утку", пропуская мимо внимания потоки высеров, даже в том самом посте "Модераторство". В общем, очередное бла-бла-бла
Ты бы для начала Правила ХБ почитала на досуге, модератор Ксанка!!!!!!!!
Важко знайти критерій і межу, тому система мінусування (хоча би для матеріалів) могла би дати певний ефект. Може мінус 20 це забагато для нашого ресурсу. -10 можна для початку.
И по поводу "атмосферы": на главной полдня висит запись, начинающаяся со слова "кацапы". Не влияет на атмосферку, не? Ты лучше признайся, что борешься за атмосферу, которой именно тебе будет комфортно дышать. Так хоть честно будет.
Система минусования все поставит на свое место.
Про неё я тебе уже высказался. Миш, твой идеализм зашкаливает
не зря я свернул свой аккаунт... Ресурс с этими модераторами глупеет на глазах!!!!!!!! Адекватных людей тут не осталось совершенно!!!! Один пишет какой-то беспримерный и почти клинический маразм, а остальные серьезно эту белиберду мусолят во главе с модераторами!!!!!! Это уже окончательная и безнадежная ХАНА ресурсу, господа!!!!!!!

Хтема раскрыл гос заговор!!!!!!! Вот шо надо обсуждать!!!!!! А орден ему дадуть???????? Или ограничаться медалькой?????????

Герои Украины рождаются у нас  прямо на глазах!!!!!!!

А ведь парень просто проявил бдительность и настоящее национально бандеровское чутье к ВРАГУ!!!!!!!!   А какой получился ЭФФЕКТ!!!   Разоблачил шпиона!!!!!!!

Слава Украине!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))))))))))))))

Героям Слава!

Идиот!!!!!!

p.s. Можешь сделать вид, что ты не идиот и поздороваться....   никто тебе не поверит, но ты будешь думать, как всегда, что всех обманул.....

Адвокат, ты здесь раздражающий фактор сейчас. Потому баню тебя, пока на 3 дня, дальше видно будет.
)))))) Бездарность!!! Ты - очевидная бездарность и серость, Ксанка.... ХБ - это бездарный ресурс. Ясно, что этот ХБ не для меня... Не напишу сюда ни одного коммента, чтобы не "раздражать вас" и вашу серость!!!!! А собственно для кого тут писать?????? Для тебя, для дурака Хтемы, для хама Епифайла, для демагога Дермерзеля, для фашиста Беркуту, для мямли Улыбки?????)))))))) Не смешите меня, мама, тут больше никого нет!!!!!!! Включи меня, я заберу оставшиеся постики и больше меня с вами не будет!!!!!! Слишком велика честь для вас, чтобы быть мне в таком "обществе"... и это тоже очевидно и ясно всем!!!!!! Вот и вся проблема-то... а ты так кипятилась, так называемый, "модератор" Ксанка))))))))))))) Надо называть вещи своими именами..... тут все давно разбежались от тебя и Дермерзеля... А я еще оказываю вам благотворительность своим вниманием... Всему есть предел!!!!!
Рекомендував цей запис

І я б хотіла щоб так було