Регистрация  Забыли пароль?

 

О сообществе

*ЭтО НаШ Мир,ЭтО НаШа РеАлЬнОсТь*

My

will go on...Это тебя касается!!!


Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Модераторы сообщества

Последние посетители сообщества
Нет данных

Метки

Євгеній пишет в chyvstva  15.05.2013 14:56:34

Подати скаргу в ООН, щоб зупинити тортури над жінкою

Шановні юристи, адвокати,

звертаюся до Вас з проханням допомогти скласти заяву до комітету проти тортур при ООН.

Лі Юйшу, мати мого друга, звинуватили за надуманим звинуваченням і дали 12(!) років в’язниці. В ув’язненні над жінкою знущаються (позбавляють сну, всіх умов, застосовують тортури). Вже одинадцять років вона провела у в’язниці, зараз їй 63 роки. Цьогоріч 9 березня з достовірних джерел у Китаї стало відомо, що стан Лі Юйшу погіршився, і вона знаходиться при смерті, але родичам не дозволяють забрати її додому і навіть просто побачитися з нею.

читать на русском

Задовго до переслідування
Лі Юйшу та її син задовго до переслідування. Фото: http://www.change.org/

 Передісторія. 

У липні 1999 року режим компартії почав у Китаї нову кампанію репресій проти близько 100 млн китайців. Це були люди, які практикували Фалунь Дафа (Фалуньгун) і вдосконалювали себе згідно з принципом «Істина Доброта Терпіння». Фалуньгун — духовна практика, яка допомагає людині стати добрішою і здоровою.

На сьогодні підтверджено більше 3 тисяч смертей послідовників Фалуньгун у результаті застосування до них катувань та жорстокого поводження.

Для розпалювання ненависті і виправдання репресій компартія Китаю «навішує ярлики» на практикуючих Фалуньгун, і за допомогою сфабрикованої брехні «пояснює» політику репресій, як у Китаї, так і в усьому світі.

У 2006 році канадські правозахисники Д.Кілгур і Д.Мейтас заявили, що в Китаї під прикриттям уряду тюремні адміністрації керують масовим насильницьким видаленням внутрішніх органи у практикуючих Фалуньгун, для подальшого продажу трансплантаційним центрам за високими цінами.

У листопаді 2012 року весь світ збирав підписи в ООН під петиціями проти насильницького вилучення органів у Китаї. До них були приєднані близько 10000 підписів українських громадян, які також бажають зупинити «безпрецедентну нову форму зла на планеті».

Двічі, 6 грудня 2012 і 29 січня 2013 р., Європарламент провів слухання про насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї і закликав Китай негайно припинити практику геноциду і переслідування послідовників Фалуньгун.

Однак репресії тривають…

Одна з тих хто потрапив під машину репресій — Лі Юйшу.

У 2002 році суд у КНР засудив Юйшу на 12 років в’язниці, за те, що вона практикує по Фалуньгун і не відмовилася від віри в «Істину Доброту Терпіння».

Її син Лі (ім’я змінено з метою безпеки), який нині живе і працює в Києві, в останній раз бачився з матір’ю в 2005-му році, коли йому дозволили зустріч з нею у в’язниці. Лі каже про матір: «вона раніше важила 60–70 кг, а в 2005 році, коли я її побачив, вона була близько 30-ти кг». Лі також записав розповідь матері про те, які тортури вона зазнавала з 2002 по 2005 рік у в’язниці.

9 березня стало відомо, що жінка знаходиться при смерті, але родичам не дозволяють забрати її додому і навіть просто побачитися з нею.

Якщо Ви можете допомогти скласти скаргу в ООН проти застосування тюремною владою тортур та нелюдського поводження, то будь ласка повідомте. Ваш голос і підпис у вже створеній петиції до Європарламенту також можуть зіграти вирішальну роль для порятунку Лі Юйшу — ПОСИЛАННЯ.

Більш детальна інформація: про вирок суду, статті Конституції, КК КНР і т.д. при особистому спілкуванні.

Контакти в Києві:

(О63) IO-9872I

Skype: ua.china

Автор звернення: Євген Верес

джерело: Китай у світі


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0
ОБОЗ.ua