Регистрация  Забыли пароль?

О сообществе

*ЭтО НаШ Мир,ЭтО НаШа РеАлЬнОсТь*

My

will go on...

Это тебя касается!!!

Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Модераторы сообщества

Последние посетители сообщества
Нет данных

Метки

пишет в chyvstva  26.10.2010 12:03:36
Настроение: летаю

Образити легко?

Начиталася я тут багато всього цікавого і незрозумілого :) всі тут "майстри" слова!

І вирішила написати власні думки.....з приводу кохання, а куди ж без нього?!)) Ось хочу підняти тему Образи. Образи людини, яка тебе кохає, можливо не сильно, але почуття однозначно є, можливо закоханість. Чи маємо ми право відверто говорити їй (йому) про відсутнісь будь-якої симпатії, одразу, не даючи навіть можливості переконати себе  у зворотньому? 

Скажу від себе: я притримуюся думки, що так робити не можна, це свідоме причинення болю іншій людині....а можливо я і неправа? 

Напишіть хто як думає, цікаво буде дізнатися!!)))

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 17
треба багато чого зважувати, перш ніж таке казати
а ти б сказав прямо "Ні"?
якшо "не даючи навіть можливості переконати себе у зворотньому" - то однозначно не сказав би )

рубить с плеча никогда не стоит. Надо вникнуть в суть ситуации, осознать свои чувства. Человек субъективен по своей сути и руководствуется своим прошлым опытом (а он очень часто бывает негативным), находится в плену предубеждений и зачастую из-за своих скоропалительных решений отсекает какие-то новые, а иногда и важные возможности.

Но также нельзя тянуть с ответом, если ты осознал(а) что этот человек тебе не интересен/неприятен/скучный/не твое. В этом случае не стоит тянуть кота за хвост (зверюшке больно) и отсекать лишнее. Так будет лучше всем. Но подчеркну, что это решение должно быть взвешенным и осознаным до глубины души.

очень все правильно!!!я тоже все это понимаю, но все равно, наверно "тянула" бы до последнего... точнее никогда бы прямо, глядя человеку в глаза не сказала "нет у меня к тебе никаких чувств"
люди бывают разные и не у всех хватает смелости делать "правильно"
Перед тим, як робити якісь висновки у тій або іншій ситуації потрібно досконало в ній розібратися, але на жаль на завжди вистачає сил та розуму на цей процес. Але якщо впевнена у собі і знаеш, що робиш, то краще людині сказати відверто правду, чим потім мучити себе і як наслідок цю людину. Потім цій людині буде набагато болючіше реагувати на усі наслідки. Я за те, щоб люди навчилися правильно аналізувати свої вчинки і робити правильні кроки в своєму житті!!!
Підтримую, будемо вчитися))
Ну ось і у мене дійшли пальці до клавіатури, щоб висловитися))) Оскільки саме моя ситуація надихнула тебе на створення цього посту, то і аргументи приводитиму на прикладі неї ж)) 1. Так, я відверто сказала людині про своє відношення до нього. Але перш ніж це зробити я обдумувала це і добирала слова близько тижня. Я не називала його останніми словами і т.п., а навпаки, сказала, що він добра, хороша, цікава людина, АЛЕ я сприймаю його тільки як друга. А про "не даючи навіть можливості переконати себе у зворотньому", то тут про таке не йшлося. В нас була жива розмова, а не мій монолог. До того ж, мій співрозмовник сам сказав, що я вчинила правильно, відверто сказавши йому про своє ставлення, а не вішаючи локшину на вуха по півроку, як це вміють інші. 2. Щодо причинення болю іншій людині. Краще гірка правда, ніж солодка брехня. Рано чи пізно я все одно мусила б йому сказати, що не можу відповісти йому взаємністю, от тільки тоді б це могло б мати набагато гірші наслідки, тому що за той час його почуття до мене могли б стати ще сильнішими. А так я розказала йому стан речей такий, як він є. Тепер ця людина не витрачатиме час для того, щоб привернути мою увагу, а можливо скоро знайде свою справжню половинку. До того ж... Був у мене випадок кілька років тому, коли я зробила перший крок у стосунках з людиною, до якої була небайдужа. Але взаємності не отримала. Він не сказав мені ні "ні", ні "так". Це було просто мовчання, яке з одного боку залишало мені якусь надію, а з іншого - виявилося безрезультатним. Я чекала відповіді, а її не було. І це мовчання місяцями вростало в серце болючою занозою. Тепер я усвідомлюю, що краще б він мені тоді сказав: "Вибач, мала, але у мене вже є дівчина" чи щось на кшталт того, щоб я зрозуміла, що мені не слід його чекати. В той момент це було б болячіше, але загалом би я швидше від цього одужала. Страшно почути "ні" у відповідь на своє "кохаю", але інколи ці слова діють як холодний душ, і допомагають швидше повернутися з країни ілюзій до реалій життя. 3. Можливо, з якоїсь точки зору і в певний момент така поведінка і виглядає жорстокою, але набагато жорстокіше свідомо обманювати людину
Все!!!! здаюся, ПЕРЕКОНАЛА повністю, БРАВО
сорі за многабукф, але я вирішила конструктивно підійти до цієї теми
краще сказати відразу, ніж мучити невизначеністю...
це для кого як)) я б не хотіла таке почути....
а що, не казати всього? лиш потім, між іншим, натякнути, - йди в сраку??))
всё зависит от ситуации и людей в неё втянутых...
согласна, все очень индивидуально, но все же....спасибо за Ваше мнение!!!

ОБОЗ.ua