Регистрация  Забыли пароль?

helc пишет в cinema  22.09.2011 21:52:57

Мої друзі створили новий сервіс пошуку попутного транспорту та пассажирів www.podvezu.net

Просто допомагаю товаришу(Денис) розвинути нормальну ідею сервіс пошуку попутного транспорту та пассажирів,

тобто якщо хтось має їхати на свята до дівки, а квитків на потяг нема, а на автобусі влом то можна по прийнятній ціні знайти автомобіль, що їде у твоєму напрямку. По-моєму, гарна ідея, бо я пару разів автостопом добирався, а нашо мені на трасі кукувать, якщо можна в кріслі через сайт?

Доречі, як я зрозумів, то власникам авто, там також є шо робить-тіпа брать попутчиків

Отже, рекомендую цей сервіс пошуку попутчиків, як то кажуть: " В добру путь".

Дєня-тобі респект, все вийде!

Друзі з ХБ-порекомендуйте сервіс, з мене онлайн-пиво :)

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 16
Рекомендовал эту запись

нормально!

і корисно!
дякую
Рекомендовал эту запись

кому-то пригодится;)

сенкс
Рекомендовал эту запись

Классная идея и в западном мире очень хорошо работает! Удачи ресурсу в Украине!

Дякую
Только если очень круто развиваться будет Дисней может насчет логотипа напрячься ;)
Дай то Бог, шоб так було. Це ж круто-мый товариш напряг Дісней!:)
мы аналог запускали пару лет назад (poputi.net) и ни хрена без серьезных вложений он не раскрутился, а потом прощелкали регистрацию и забили на него. нет рынка пока что. позже - годочков через 5 - будет актуально.
не знаю, я якось користувався, треба було у Рівне з Києва добратись, а авто не міг своє взяти, то на сайті знайшов машину на Рівне
Рекомендовал эту запись

пригодится

thanks
Отличная идея
Canada Goose Men's Chateau Parka. They are never moody or harsh Canada Goose Women's Montebello Parka White. They always seem friendly and kind in their behaviors. Most of the dogs can be trained easily but it could be somehow difficult with basset hounds Canada Goose Men's Banff Parka. However it is not impossible Canada Goose Men's Ontario Parka. It takes time, patience and willingness. Learn these steps and tips for potty training your basset hound effectively

О сообществе

В этом сообществе каждый желающий может поделиться впечатлениями от просмотра кинофильмов и порекомендовать хороший фильм другим пользователям.

Условия публикации рецензии на фильм — полнометражный фильм, получивший достаточно весомый резонанс у зритилей.

По мимо сериалов в сообществе так же запрещено публиковать рецензии на мультфильмы, документальные фильмы, любительское видео и телевизионные проекты.

Анонс Аристарха

Анонс Мадеста

Метки

Это интересно

Последние посетители сообщества
Нет данных

Полезное о кино

Тарас Бульба фото со съемок

Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1