Регистрация  Забыли пароль?

 


Мадест пишет в cinema  26.01.2008 15:56:53

Фильм "Плакса". Джонни Депп

Ця картина - вибухова суміш рок-н-ролу, кохання, любовних страждань, підлості і перемоги справедливості. Все це розігрується зі справжньою безпосередністю, шаленою енегргетикою, талантом та хорошим гумором (без тупості)! А музика у стрічці взагалі тяне на всі 15 з 10!

Своїм духом і манерою виконання, своїми неповторними персонажами, своєю незвичайною манерою і харизмою фільм може підкорити навіть тих, хто ніколи не сприймав серйозно мюзиклів. В ньому дуже символічно, але так реалістично зображенет наше життя.

У цій картині можна побачити Джоні Депа таким, як він був до того, коли світ дізнався про нього, як про Джека Воробья чи Віллі Вонку. Видовище це дуже особливе і варте уваги. Уявити собі цього актора в мюзиклі мало хто міг би до того, як побачив цей фільм. Але тепер зрозуміло, що навряд чи існує жанр, в якому не зміг би суперово зіграти свою роль Деп!

Щодо жанру фільму, його Взагалі досить важко визначити, не можливо точно сказати, чи це комедія чи пародія. Але як на мене, то це швидше пародія на часи Елвіса Преслі, а може навіть і на саму легенду рок-н-ролу.

У фільмі бачимо протислояння школярів: хуліганів і консерваторів. Між ними справжня стіна, яку "пробило" кохання главаря хуліганів і правильної дівчинки. Тому й вийшов Дуже стильний, божевільний і надзвичайно смішний мюзикл.

Це один з тих небагатьох фільмів, які можуть принести справжнє задоволення і підняти настрій навіть тоді, коли він безнадійно впав.

Моя оценка: 10+/10


Информация о фильме

1990 / США / Коммедия, Музикальный

Режиссер: Джон Уотерс

Сценарий: Джон Уотерс

В ролях: Джонни Депп, Уиллем Дефо, Эми Локейн, Сьюзан Тайрел, Полли Берген, Игги Поп, Рики Лейк, Трейси Лордс, Ким МакГуайр, Стефен Мейлер и др.

О фильме: Уэйд Уокер (Джонни Депп), по прозвищу `Плакса` - самый беззастенчивый и наглый хулиган в школе. Его умопомрачительная способность ронять одну единственную слезу доводит до исступления всех девчонок, особенно красавицу - Эллисон (Эми Локэйн). Вскоре Эллисон попадает в окружение `Плаксы` и его дружков и с жадностью постигает мир рок-музыки и бешенных автомобильных гонок.

Рейтинг:


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 13
Рекомендував цей запис

Надзвичайно приємний і веселий для перегляду!

Вау! Треба обовязково подивитися! Дякую Мадесте за інформашку!
Рекомендував цей запис

Обожнюю Джонні

я цей фільм вперше колись давно побачила. ще в школі... він йшов уночі, батьки були на дачі, а я сиділа і дивилась... :) ну, а пізніше вже навмисно передивлялись з друзями. Чудове кіно! :)
Рекомендував цей запис

Все ніяк не зберуся подивитись :)
О я к тобі добре шо ти ше його не бачив )
колись був моїм улюбленим фільмом, але зараз також би передивилася)
фільм ну дуууже красивий, навіть на 20 з 10 потяне )) (там сам Джоні Деп чого тіки вартий!)

Это мой любимый фильм. Очень нравятся музыкальные фильмы.

Офигенный фильм

класный фильм)0
Фільм просто СУПЕР.


О сообществе

В этом сообществе каждый желающий может поделиться впечатлениями от просмотра кинофильмов и порекомендовать хороший фильм другим пользователям.

Условия публикации рецензии на фильм — полнометражный фильм, получивший достаточно весомый резонанс у зритилей.

По мимо сериалов в сообществе так же запрещено публиковать рецензии на мультфильмы, документальные фильмы, любительское видео и телевизионные проекты.


Анонс Аристарха


Анонс Мадеста


Метки

Это интересно


Последние посетители сообщества
Нет данных

Полезное о кино


Тарас Бульба фото со съемок


Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Модераторы сообщества

Зарезервоване місце
ОБОЗ.ua