Регистрация  Забыли пароль?

archie пишет в cinema  28.12.2008 18:19:43
Настроение: п'яний
Музыка: Maroon 5

Апокаліпсис Мела Гібсона

Друзі мої, багато є фільмів, які можуть вразити наш європейський розум. Але те, що вдалося великому Мелу, - насправді епохальне. Фільм "Апокаліпсис" - справді культова річ, яка може перевернути ваше уявлення про світ.

Хто були індіанці? Яким було їхнє життя? Мова? Існування? Цей фільм з великою долею імовірності відповідає на це питання.

Мел, традиційно для себе, робить шикарний хід - його герої говорять давніми мовами, акторами стають нікому не відомі люди із фактурною зовнішністю та походженням.

Що таке Апокаліпсис? Для Лапи Ягуара та його Моторної Черепахи він не наступив. Але для світу індіанців кінець світу приплив. Приплив під святими знаменами і примирив усіх ворогів. Так колись нас усіх примиритть щось чуже...

Щоб не говорити багато, кину посилання на статтю у Вікі про цей фільм. Тут дійсно багато цікавого.

Мої особисті оцінки. Видовищність - 9/10. Сценарій - 7/10 (бо часом штучний). Актори  - 9/10 (класно справились). Ідея - 8/10 (було цікаво і свіжо). Втілення - 9/10 (хороша робота). Режисура - 9/10 (Мел - молодець). Висновок - 9/10 (багато було недосказаного, що в таких фільмах дуже добре).

Всього - майже 9/10.

Це один із найулюбленіших моїх фільмів.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 20

Ось про виконавця головної ролі: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%BD%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B4,_%D0%A0%D1%83%D0%B4%D0%B8

А шо вже є у продажу?

фільм 2006 року, напевно

Ото я відстав від жізні!

кіно класне, переглянь

Завтра позирю, тількиб там не було багато крові, як в "Хороброму серці".

тоді не дивись, бо фільм жорсткуватий - про корінних індіанців

Шо скальпи зрізають?

і таке є))) там про війну індіанців, яку перериває прибуття іспанців. словом, ханбєц цивілізації за 5 хв.

Ти маєш на увазі вторгнення Кортеса?

там зроблено шикарно: двоє індіанців біжать за ще одним, от-от схоплять, вибігають на берег - а там чужі з лодок. От і кінець

треба бу подивитись..))

так, давно хотів подивитися і завжди збував... треба шоб хтось із друзяк скачав і дав мені :)

та гарний фільмець,сподобався.хоча я б не змогла дивитися його часто.

О, в мене є на диску! Суперовий фільм, тільки його треба додивитися до кінця,щоб зрозуміти суть...

ага))

фильм реально супер! столько адреналина...такой саспенс!! не понимаю, как некоторые не видят в нем ничего кроме бегони главного героя...жуть

до речі, в чувака поки що не складається кар*єра. Дуже жаль, що режисери його не дооцінили

класний фільм! так реалістично поданно історію цивілізації племен майя. такі декорації чудові. це напевно, найкращий фільм, який я коли небуть бачила!!!!!

я такої ж думки))

О сообществе

В этом сообществе каждый желающий может поделиться впечатлениями от просмотра кинофильмов и порекомендовать хороший фильм другим пользователям.

Условия публикации рецензии на фильм — полнометражный фильм, получивший достаточно весомый резонанс у зритилей.

По мимо сериалов в сообществе так же запрещено публиковать рецензии на мультфильмы, документальные фильмы, любительское видео и телевизионные проекты.

Анонс Аристарха

Анонс Мадеста

Метки

Это интересно

Последние посетители сообщества
Нет данных

Полезное о кино

Тарас Бульба фото со съемок

Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1