Регистрация  Забыли пароль?

mercy пишет в cinema  29.02.2008 10:27:43

Фильм "Шоколад". Жюльет Бинош

Цей фільм потрібно дивитися в особливому ностальгічно-меланхолійному настрої, інакше ви не побачите нічого, крім чергування красивих картинок, і не почуєте нічого більше, ніж просто рядки за сценарієм. А стрічка ця - одна з тих небагатьох, які потрібно, як високе мистецтво, відчувати! Кому це вдасться - той зрозуміє, чого саме вчить ця картина, а вчить вона жити...

Чому шоколад? Напевно тому, що в ньому є щось містичне, адже потрапляючи в людську кров, він сприяє виробленню організмом ендорфіну - гормону щастя (який виробляється і під час заняття сексом!)... Тому й не дивно, що шоколад у фільмі змінює людей, і вони повертаються до життя - хтось зізнається в коханні після десятиліть страждання, хтось залишає чоловіка-тирана... До речі, протягом усієї стрічки страшенно хочеться шоколаду... Часом здається, що його аромат наповнює кімнату, в якій дивишся кіно.

Думаю, навіть те, що фільм дуже передбачуваний, не зіпсує хорошого враження, адже в ньому грають Бінош і Депп, а вони вміють робити свою роботу на відмінно. І нехай критики дорікають, що стрічка вийшла занадто казкова, на мою думку ця картина саме така, як потрібно - реалізму вистачає і в житті, а от казки часто дуже бракує. Це ще один з тих фільмів, після яких хочеться стати кращим, трохи добрішим.

Це чудове кіно хочеться подивитись ще не один раз - коли б не дивився, щоразу здається, що зараз виглянеш за вікно - а там справжня весна!

Моя оценка: 9/10

Информация о фильме

2000 / Великобританія, США / Драма, Комедия

Режиссер: Лассе Халлстрем

Сценарий: Роберт Нельсон Джакобс

В ролях: Жульетт Бинош, Альфред Молина, Кэрри-Энн Мосс, Джуди Денч, Антонио Гил-Мартинес, Хелен Кардона, Джонни Депп, Хью О`Конор, Харрисон Прэтт, Гэлан Коннелл и др.

О фильме: В традиционном французском городке, где жизнь за последние 100 лет не изменилась ни на йоту, однажды происходит чудо. Когда над городом начинает дуть северный ветер, он приносит с собой загадочную путешественницу Вианн с дочерью Анук. Вианн открывает в городе шоколадницу, наполненную ароматами, которые будят в горожанах их потаенные желания. Но чудесный дар Вианн угадывать мечты людей и удовлетворять их шоколадом вызывает недовольство мэра, который видит в женщине сатану...

Рейтинг:

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 21

хороший фільм.

Рекомендував цей запис

хороший фільм!

моя подружка дуже любить цей фільм, переважно через Джонні Деппа. Я не бачила. Хтіла спитати: а як тобі "Кофе и сигареты"?

я не бачила. а шо хороший? актори?

Режиссер - Джим Джармуш. В ролях - Роберто Бениньи, Стивен Райт, Стив Бушеми, Игги Поп, Том Уэйтс, Рене Френч, Кейт Бланшетт, Альфред Молина, Стив Куган, Билл Мюррей. *** Скоро буде по телевізору, до того ж, багато разів чула про нього. То й хотіла запитати думку поціновувача. http://www.exler.ru/films/14-04-2005.htm

мені стидно... всьо, тре срочно дивитись...

Та й мені)) Люблю фільми-листівки)

"Кофе и сигареты" мне не понравился - супер-нудный. не рекомендую

"Шоколад" - ммррр.. не раз пересматривала в компании любимых, этот фильм устоялся в моей коллекции, а "Кофе и сигареты" - фильм достаточно специфический - на любителя.. учитывая то, что артисты известные люди - посмотреть можно.. я смотрела только один раз.. больше не хочется почему-то.

хм... а я б ще подивилась - перший раз не дає повного уявлення про то, шо хотів сказати режисер...

ну в принципе ты права.... можно войти в "инное состояние" и фильм тогда покажется инным :) например выпить чего-нибудь.. или покурить.. и посмотреть, например, с друзьями в компании. ..хотя, чем чаще смотришь - тем больще новых деталлей замечаешь))

ага, такі фільми люблюдивитись спершу сама, в потім у компанії - такі речі відкриваються!!!

ты уже посмотрела "Кофе и сигареты" ??!

ну да, хтось мені порекомендував, здається, Масянька. подивилась десь за три раза - бо довгий фільм, а я малого на довго самого не лишаю. але враження це не зіпсувало - тепер треба з друзями дивитись, але то не скоро буде - в усіх малюки, тож важко зібратись :))

а сколько твоему?

8 міс буде 8 червня ))

а у менЯ еще нет малышей :) ...я сама как ребенок!

ага! Дуже "смачний" фільм!

хороший фильм. нежный, сказочный и хороший.

дуже люблю цей фільм.......хоча напротивагу йому не люблю шоколад..... фільм дійсно дуже-дуже.

А "Шоколад" хороший фильм, мне понравился)))) Особенно реакция людей))

О сообществе

В этом сообществе каждый желающий может поделиться впечатлениями от просмотра кинофильмов и порекомендовать хороший фильм другим пользователям.

Условия публикации рецензии на фильм — полнометражный фильм, получивший достаточно весомый резонанс у зритилей.

По мимо сериалов в сообществе так же запрещено публиковать рецензии на мультфильмы, документальные фильмы, любительское видео и телевизионные проекты.

Анонс Аристарха

Анонс Мадеста

Метки

Это интересно

Последние посетители сообщества
Нет данных

Полезное о кино

Тарас Бульба фото со съемок

Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1