Регистрация  Забыли пароль?

burningspirit пишет в cinema  10.11.2009 17:39:02
Настроение: Припіднятий!
Музыка: The Killers - Human

Шоу Трумена

Трумен Бьорбенк звичайна людина. Він працює у страховій компанії, в нього будинок, авто, дружина, найкращий друг з пивом, мама похилого віку, привітні сусіди... Трумен такий як всі. Але він і не здогадується що наспавді він головний герой найвідомішого і найпопулірнішого телешоу на планеті, за кожним його кроком слідкують тисячі відеокамер, а все місто ніщо інше як велика студія, наповнена голівудськими акторами, а темою цього шоу є його життя. Нарешті бажання народу попідглядати в замочну щілину втілене в життя і ще й з яким розмахом і нічого страшного що для цього довелось зіпсувати життя одній людині, обмеживши їй свободу і закривши в клітці.

Думаю багато з нас іноді відчуває себе Труменом Бьорбенком. Вся трагедія Трумена в тому що здавалось все добре, все склалось, в житті є все, що потрібно щоб бути щасливим, але він не керує власним життям, воно ніби складається саме в обхід його планів, мрій. Так ніби хтось зверху рухає все навколо як шахматні фігури і виграти в нього в цій партії буде не так вже й просто. Цей хтось - творець, режисер, сценарист цього шоу Крістоф. Ніби Бог цього маленького світу, здатний вершити долю однієї людини - Трумена. 

Любителів Джима Керрі як коміка (до яких я і себе відношу) цей фільм розчарує в тому плані, що тут майже не буде фірмових кривлянь, дуркування і всіх інших речей в його стилі. Але загалом мене це лише порадувало, напевно перший фільм в якому Джим розкрив в собі не лише комічний, а й драматичний талант. І відіграв він все як по нотах, 5+. Що стосується інших акторів, то вони тут виконували роль масовки, за винятком хіба що Еда Харріса, який стильно передав образ творця, як не просто ним бути, і Наташі МакЕлхон, істинної коханої Трумена, яка і дає йому перший сигнал за яким він розкриває що все це шоу. Але всеодно фільм бенефіс Джима Керрі і всі інші актори знаходяться в його тіні. Не тому що вони погані актори, а тому що це просто такий фільм.

Фінальна сцена, як на мене, це пік всієї акторської кар'єри Керрі, коли бачиш як Трумен намагається розбити кордон, стіну цієї клітки в якій він жив, звільнитись нарешті на очі навертаються сльози. Дуже символічно, чи не так?

І дуже добре що у фільму відкритий фінал, а не хеппі енд чи якась трагічна кінцівка. Люблю відкриті фінали, вони дають шанс домислити все самому, дають варіанти подальшого розвитку і це класно.

Отож про що фільм "Шоу Трумена"? Про багато речей, про життя і все таке. Але особисто для мене основним лейтмотивом у цій чудовій стрічці є жагуче, нестримне, непереборне (і ше 100500 подібних прикметників...) прагнення людської душі до найбільшої цінності даної нам, до Свободи, з великої букви С.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 58
хороша рецензія, виникає бажання переглянути фільм
дякую)) перглянь, не пошкодуєш, гарантую)
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

и не лень же было столько писать.надо посмотреть

пішло на одному диханні, бо кіно дійсно дуже вразило)
беру на сайт)
угу) бери)
і я не поняв, де рекомендація?)))
по сабжу. я фильм видела давненько, еще в школе училась. я в принципе поняла, о чем он, но тогда он меня так сильно не зацепил. я сейчас когда пересматриваю фильмы, они на меня совсем другое впечатление производят нежели в 15 лет)
передивись) мене страшенно зачіпив бо він про те шо для мене дуже важливо..
ЗЫ. у меня вообще нет денег на счету, телефон заблокирован, потому я не отвечаю на твои смс. отвечаю сюда: "я только рада буду"))) украиноязычный автор не помешает, я думаю)
ну то порийся) в мене десь є кілька рецензій тут..
пороюсь. только ты имей в виду, наш программист требует приводить рецензию в нужный формат прежде чем ей отсылать ее, так что мне еще над каждой твоей рецензией кропотливая работа предстоит)
Рекомендовал эту запись

вот она, рекомендация твоя)

не люблю Джима Кері
на вкус і цвєт))
дададад
Рекомендував цей запис

але рецензія класна

дякую) хоч Керрі не любиш але це фільм переглянь, має сподобатись)
обіцяти канєшна не буду... ))
Рекомендовал эту запись

фильм хороший, рецензия хорошая и выводы мне понравились

дякую)) радий що тобі сподобалось)
фільм СУПЕР,хто не бачив-подивіться.Такі думки виникають після просмотру.....Аж мозг взривається
так так)) згідний)
Рекомендовал эту запись
дякую))
классный фильм
дуууже))
"прагнення людської душі до найбільшої цінності даної нам, до Свободи, з великої букви С" а з чого ти взяв, що ти не в шоу?
може всі ми, вся планета земля це шоу інопланетян)) хз..
та так і є. тільки не вся планета, а менша площа)
Обожаю этот фильм
))
Рекомендовал эту запись

надо пересмотреть

ага)

О сообществе

В этом сообществе каждый желающий может поделиться впечатлениями от просмотра кинофильмов и порекомендовать хороший фильм другим пользователям.

Условия публикации рецензии на фильм — полнометражный фильм, получивший достаточно весомый резонанс у зритилей.

По мимо сериалов в сообществе так же запрещено публиковать рецензии на мультфильмы, документальные фильмы, любительское видео и телевизионные проекты.

Анонс Аристарха

Анонс Мадеста

Метки

Это интересно

Последние посетители сообщества
Нет данных

Полезное о кино

Тарас Бульба фото со съемок

Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1