Регистрация  Забыли пароль?

burningspirit пишет в cinema  04.04.2010 15:20:49
Настроение: Прорвемось!
Музыка: <empty>

В погоні за щастям

Ніколи не вір тому, хто каже що ти чогось не можеш. Захищай свою мрію. Люди, які чогось не можуть, намагаються переконати тебе, що і ти цього не можеш. Хочеш чогось - йди і отримай. Крапка.

Вчора вночі не міг заснути і перемикаючи канали надибав на фізіономію Уіла Сміта. Не дуже великий любитель цього актора, зазвичай він грає в досить шаблонних голівудських бойовичках, де кидається дотепним жартами, роздаючи підсрачники поганим хлопцям (винятком є хіба "Алі"). Це іноді буває весело подивитись під попкорн, але не більше. Та все ж коли я побачив внизу екрану: Сан Франциско, 1981, то подумав, що це може бути чимось цікавим і вирішив не перемикати.

Фільм "В погоні за щастям" італійського режисера Габріеле Муччіно заснований на реальних подіях з життя американського мільйонера Кріса Гарднера, який є живим втіленням славнозвісної американської мрії. Не маючи нічого - отримати все. На перший погляд - що може бути банальнішим? Так і справді сюжет досить прогнозований і вже з перших кадрів ти починаєш розуміти, що буде далі і що не обійдеться без хеппі-енду, але мені особисто зовсім не ставало від того нудно. Так от історія Кріса Гарднера розпочинається з переїзду його сім'ї до Сан-Франциско, напередодні переїзду, Кріс купив франшизу на продаж портативних, кісткових денситометрів, апаратів, які роблять в двічі детальніший знімок ніж рентген. Кріс сподівався, що така техніка вмить розійдеться по місцевих лікарнях, але у денситометрів є один недолік - ціна. Тож справи йдуть погано - грошей нема, з квартири виселяють, дружина кидає і Гарднер з маленьким сином залишається в темряві. Але в темряві з'являється промінчик надії. Тонкий промінчик можливості потрапити на престижну роботу з хорошою зарплатнею...

Незважаючи на банальність сюжету, мене цей фільм вразив у самісіньке серце. Він дуже сентиментальний, але це не означає, що він для жінок. Вразило мене тут відразу декілька речей:

Любов. В цьому фільмі дуже сильно переданий образ люблячого батька, який здатен на все для свого сина і заради нього. І тут заслуга Уіла Сміта і його акторського таланту, а ще Джейдена Сміта - його сина, який вперше з'явився на екрані. От не знаю чи тут були справжні емоції батька і сина, чи це така майстерна гра, але я їм повірив. Чого варта сцена, коли героям доводиться ночувати в метро, вони просто не мають куди піти, малого Крістофера це бентежить, але щоб не лякати сина, Кріс старший перетворює все на гру, вони нібито опинились в ері динозаврів і їм потрібно заховатись в печері. Печерою є звичайний туалет, в якому і проводять ніч батько і син. Які емоції вирують в душі, коли твій син спить в тебе на руках в громадському туалеті, а ти тримаєш ногою двері, в які хтось ломиться?!

Віра. У власні сили. Актуально, чи не так? Потрібно вірити в себе, вірити в свою мрію, рухатись до неї і не дозволяти нікому її вбити. Не в політиків, не в "зв'язки", не в чарівника на блакитному гвинтокрилі). Нікому з тих людей по великому рахунку немає до тебе діла, тому сподіватись завжди потрібно на себе. І ніхто не здатний вплинути на твоє життя так як це можете зробити ти сам. Цитата з фільму в епіграфі якраз про це. І ця віра дозволяє не здатись, не поступитись перед невдачами, як би важко вони не били. Адже після невдач завжди іде успіх, головне не опускати рук і робити те що потрібно і далі.

Щастя. Те, яке відчуваєш, коли розумієш, що всі старання пройшли не дарма, що мета підкорилась, вершина взята. Те коли від емоцій навертаються сльози і стискує в грудях. Щастя від самореалізації, від благополуччя, від досягнутого успіху. Хіба не цього хоче кожен з нас?

Це безсумнівно найкраща акторська робота Уіла Сміта, він заставив переживати за свого героя, зрозуміти його, повірити йому. А це і є головним завданням актора.

Фільм надихає. Подивившись його, хочеться і самому гори звернути і досягнути мети і в порівнянні з проблемами героя цього фільму, мої проблеми здались мені не такими вже і непрохідними. Говорячи словами Кріса Гарднера - Прорвемось!

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 13
хороший фильм наверное.чего не на бабушкиных пирогах?Христос Воскрес.
Воістину Воскрес. А я був зранку, поснідав і вже вдома. Завтра їду до іншої бабусі) Ти в скайпі?
ща зайду
Рекомендував цей запис
дякую)
Рекомендовал эту запись

да, только игра в опасности - это не ново в кино. смотрел "Жизнь прекрасна" Роберто Бениньи? трагикомедия - мой любимый жанр, кстати

ну звичайно, що не ново) так я бачив Життя Прекрасне) супер-картина) просто клас) сильніша за цей фільм, але і цей достатньо крутий)
дивилась з батьками,дуже сподобалось))
Рекомендував цей запис

один з найулюбленіших)))))

дякую)))
дійсно гарний фільм.
так)

О сообществе

В этом сообществе каждый желающий может поделиться впечатлениями от просмотра кинофильмов и порекомендовать хороший фильм другим пользователям.

Условия публикации рецензии на фильм — полнометражный фильм, получивший достаточно весомый резонанс у зритилей.

По мимо сериалов в сообществе так же запрещено публиковать рецензии на мультфильмы, документальные фильмы, любительское видео и телевизионные проекты.

Анонс Аристарха

Анонс Мадеста

Метки

Это интересно

Последние посетители сообщества
Нет данных

Полезное о кино

Тарас Бульба фото со съемок

Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1