Регистрация  Забыли пароль?

burningspirit пишет в cinema  03.10.2010 11:33:25
Настроение: Супер
Музыка: звуки життя..

Тернопільська Липа 2010

Якщо життя – це гра, то, спостерігаючи за навколишньою реальністю, можна констатувати: ця гра – липова.

Для тих хто не знає Тернопільська липа то не тільке гарне дерево, яке росте в Тернополі, по вулиці Листопадовій, а ще віднедавна це фестиваль кіно. Так от довелось мені вчора той фестиваль відвідати і зараз я можу констатувати: талановиті кіномитці в Україні є, це факт і від цього нікуди не дінешся. Але про все по порядку...

До програми кінофестивалю ввійшли всі фільми з програми іншого фестивалю - "Відкрита ніч", мабуть липа ще надто молода, щоби режисери знімали спецільно під цей фест, але враховуючи те, що Відкриту Ніч я пропустив, то переглянути ці фільми зараз було дуже доречно. Для початку скажу кілька слів про організацію: я все розумію, проект мабуть проводився безбюджетно, вхід був вільний і все трималось на ентузіазмі окремих людей і якщо холод в актовому залі ТНЕУ ще можна було стерпіти, то постійні затримки, втрата можливості перегляду фільму "Рахіра" через якісь там тех.труднощі мене особисто розчарували. Голосування за фільми було абсолютно не продуманим і через то виникала велика плутанина, треб було самому бігати за тими дівчатками зі скриньками щоби проголосувати і ще не ясно було за який фільм куди кидати картку, а так як я людина лінива, то весь цей напряжний процес проігнорив і натомість буду зараз тут виставляти оцінки всім фільмам. І ще склалось враження, що пан Майстер Церемоній любитель нюхнути біленького). Він був схожий на головного героя "99 франків", Бегбедера. Але це все дрібниці, взагалі дуже класно, що в Тернополі знайшлись люди, яким не пох на кіно, які організували можливість дивитись якісні, українські фільми на великому екрані, сподіваюсь в подальшому фестиваль буде розвиватись і рости і все це стане ще більш круто. Тому кажу організатором Дякую.

Тепер власне про фільми з мінірецензіями. Програма була поділена на три блоки по 4 фільми у кожному. Перший блок, як і весь фестиваль розпочався з фільму

"Суперники", режисер-постановник: Андрій Макарченко (КНУТКіТ)

Жанр, як зазначено самим автором - романтична комедія. Справді місцями фільм викликає легку посмішку, а в кінці якби я був 15річною дівчинкою, то стопудово пустив би сльозу щастя. Гарно обіграно віршик про Дульсінею та Дон Кіхота. Непогана акторська гра, якщо робити скидку на молодість і те, що вони ще вчаться. Що дуже не сподобалось то це операторська робота. Кадри непогані в принципі і заслуговує на повагу те що помоєму все знято з одного кадру, без монтажу, (у всякому разі я не помітив склейок) але камера безбожно трясеться і на великому екрані це особливо дратує. Оцінка - 6 з 10.

"Перешкода", режисер-постановник: Максим Буйницький (КНУТКіТ)

Одна з найцікавіших, найнезвичайніших робіт на фестивалі. "Мені подобаються Ваші панчохи" (може не дослівно...) це сильно. Історія про те, як діти граються в дорослих, в історію кохання на фоні доби революцій та репресій. Чорнобіла плівка це дуже шикарно і дитяча гра на суперському рівні. Оцінка - 9 з 10.

"Її місце порожнє", режисер-постановник: Богдана Смирнова

В цьому фільмі найнітуральніша, найправдивіша, найжиттєвіша гра акторів з усієї програми. Мабуть тому, що тут немає підлітків і дітей. а лише дорослі і судячи з усього професійні актори. Знятий він десь у штатах помоєму і судячи з титрів над ним працювало немало людей, тому все вийшло досить якісно, без присмаку любительського (студентського) кіно. Тут не вистачало якоїсь яскравої ідеї, як на мене, просто цікавий епізод з життя з колоритними персонажами. Оцінка - 8 з 10.

"Чешки", режисер-постановник: Юлія Гоголь (КНУТКіТ)

Фільм який порвав Тернопільську публіку. Думаю це завдяки натисканню на жалість глядача, тому як сама історія мені не здалась надто новою чи оригінальною. Та і гра акторів не дуже переконлива, розчарувала відсутність інтершуму. Спочатку відзняли матеріал, потім зарізали весь звук і переозвучили все в студії (синхронність далеко не ідеальна і те, що дівчинку озвучувала доросла акторка теж не є дуже добре), от і виходить, що в перерві між репліками абсолютна тиша. Але мені сподобалась атмосфера... Це щось дуже індивілдуальне, там був Київ просто, а це для мене щось дуже приємне. Оцінка - 7 з 10.

Далі буде...

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 22
Рекомендував цей запис

цікаво

так, дякс)
а я никак на наших "Мудаков" дойти не могу( *тихо завидует Тернополю*
на Мудаків сходи, там має бути дуже класно. В них є один крутий режисер Володимир Тихий, я колись бачив його геніальний фільм "Мийники автомобілів", а зараз ніяк не можу його знайти ніде.. Але це так.. Сходи на Мудаків.
сходила. В.Тихого, как оказалось, я уже видела - эффект был не тот, и он оказался таки самым толковым. Остальные - были так себе, практически никакого подтекста, просто показывали мудаков...спасибо, но я такое каждый день вижу...как-то так...
ну я всеодно хотів би подивитись)
Рекомендував цей запис

йомайо...і я таке пропустила...афіші читати треба..

ну в принципі фільми мають буи на ютубі, в залі було зимно і нічого аж такого не пропустила)
ну все одно думаю тепліше, ніж на вулиці:)на ютубі, то трохи не той ефект, але пошукаю хоч так:)
)))
забрал сюда: http://blog.kino.meta.ua/communities/kinofestivali/posts/i643166/ Если не в лом, закинь в films :)
в філмс кинув зразу)
Рекомендовал эту запись
дякую)
Рекомендовал эту запись
спс)
интересно, наверное
так) досить непогано
ну я можу з вами погодитись на рахунок голосування, трохи не продумано, сама мусила бігати за тими дівчатами, аби проголосувати за вподобаний фільм. А на рахунок решти: я скажу так, що все це чудове дійство відбулося по-великому рахунку завдяки тому самому ведучому Олександру Ротману, який дуже хотів провети цей кінофестиваль, і за це йому великий респект, а щодо решти дрібниць, ну було прохолодно, але за переглядом фільмів, я не звертала уваги на ту прохолоду (опалення в місті і так не включили) технічні збої - теж не вбачаю проблеми, ведучий цілком адекватний. незважаючи на маленькі незручності, фестиваль вдався!!!!
Та все окей, але ж треба покритикувати, щоб на наступний рік це було враховано і виправлено і було взагалі супер.
We deeply love the Activa Womens Casual Pink Plastic watch because it looks like sporty and it gives women a great opportunity to be sexy, yet feminine and flirty. It is indeed a timepiece that worthy of your mention. fake lv men jimmy choo handbags replica handbag. Endurance Mens Luxury Watch from the famous collection of fashion icon Burberry and last but not the least Lacoste Black Leather Mens Watch. These known designer watches are just some of the quality watch that you can never go wrong. They are a brand

О сообществе

В этом сообществе каждый желающий может поделиться впечатлениями от просмотра кинофильмов и порекомендовать хороший фильм другим пользователям.

Условия публикации рецензии на фильм — полнометражный фильм, получивший достаточно весомый резонанс у зритилей.

По мимо сериалов в сообществе так же запрещено публиковать рецензии на мультфильмы, документальные фильмы, любительское видео и телевизионные проекты.

Анонс Аристарха

Анонс Мадеста

Метки

Это интересно

Последние посетители сообщества
Нет данных

Полезное о кино

Тарас Бульба фото со съемок

Календарь
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1