Регистрация  Забыли пароль?

FILMS

Надзвичайне кіно


Miriada пишет в films  05.11.2008 09:02:48
Настроение: Осіннє
Музыка: Кафе и Чиж - Мне Нравится осень

Мадагаскар 2 (Madagascar: Escape 2 Africa)!

   Сходил вчера в "Правда-Кино" на киномультфильм "Мадагаскар 2" . Очень понравилось. Если бы еще раз то сходил бы. Позитивная вещЪ. В полном востороге от пингвинчиков и коммунистов. Ну и конечно же бабуленция непонятной национальности из Бронкса. Кто уже смотрел - какие сцены или герои больше всего понравились или наоборот. А тем кто не видел - одни раз посмотреть рекомендую.

ЗЫЖЫ "Я хочу руху-руху-...!"(с)

All in collection!

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 12

Мультик - чумовой!!!:)))))))))

только вчера посмотрел, хотел пост написать, а ты меня опередил!

Спасибо ))) Рад стараться родному HB!!!

да, класный мультик! Понравилась боевая бабулька

мульта класна

Бабулька-супер!А ещо лев Алекс в детстве-лапочка!!!!

Класс!Тоже вчера смотрела.С Джулиана тащусь)Сцены все нравятся.в таких мульфильмах трудно что-либо выделить,все как на подбор офигительно юмористичны))

я до колік сміялась в епозоді, коли всі пінгвіни почали підскакувати від радості, а один не врубився і стрибнув у прірву!))))

ходил на него еще в четверг по-моему.. тоже очень понра!

А я только собираюсь

Рекомендую )

When it comes to the cheap louis vuitton handbags , these words are the first in my mind. Indeed, no other brand has exerted such great influence on our fashion tastes. It is fair to say that the majority of the guesses were correct, and today, i get to shout from the rooftops: we’re giving away this hermes birkin bag!!! Passengers and crew subdued the suspect when he tried to set off the explosion. He succeeded only in starting a fire on himself.


О сообществе

У цій спільноті блогери діляться враженнями про фільми, які можна дивитись десятки разів. Кожен учасник спільноти може розказати про будь-який якісний фільм із глибокою ідеєю, що йому сподобався: голівудський чи індійський, короткометражний чи повнометражний, мультиплікаційний чи документальний...

Умови розміщення матеріалів:

1. Фільм має бути незвичайним, мати ідею. Для голівудських блокбастерів про те, як на землю падає астероїд або як герой винищує з кулеметів тисячі ворогів, - існують інші спільноти. Якщо ваш фільм - голівудський зз бюджетом понад 100 мільйонів доларів, де можна дивитися лише спецефекти, - то вам, скоріш за все, не до нас. Якщо ваш фільм - європейський, японський чи латиноамериканський - то, скоріш за все, вам до нас. Пам'ятайте, наш символ - не американський оскар, а канська пальмова гілка та берлінський ведмідь.

2. Наявність кадрів з фільму та достатній обсяг опису (десять речень - замало) - обов'язкові. Написати "Я подивився класний фільм!" та зідрати рецензію з кіноафіші - замало. Ви маєте висловити ваші враження від фільму, поділитися з членами спільноти своїми враженнями та надати декілька, на вашу думку, характерних та сильних кадрів.

Але якщо навіть вам самим нічого сказати про актуальне кіно, то спільноті є, що сказати вам! Кожного місяця ви будете довідуватись про стрічки, які, можливо, і не побачите в кінотеатрах, але які справді варто подивитись! Приєнуйтесь!

 


Метки

Последние посетители сообщества
Нет данных

advertisement
ОБОЗ.ua