Регистрация  Забыли пароль?

FILMS

Надзвичайне кіно


burningspirit пишет в films  21.01.2010 16:23:44
Настроение: позитивний
Музыка: ОЕ - Там де нас нема

Іван та кобила

Кінь - нерозумна тварина, яка має величезну силу.

(із правил техніки безпеки верхової їзди)

 

Отаким епіграфом і починається, не побоюсь цього слова, культова, для Тернополя, стрічка - Іван та кобила.

Чому культова? Ну хоча б тому, що Тернопіль поки не знімали так детально в жодному фільмі, на моїй пам'яті. А ще в ньому епізодично знялась не менш культова, в західноукраїнських масштабах, група - Кому Вниз. І там Файне Місто таке ще незаймане, яким мені пам'ятається лише в роки мого раннього дитинства. Як гарно бачити вулицю Валову без єдиної рекламної вивіски.

Герой картини - простий, добродушний чолов'яга Іван, прокидається в своїй квартирі (совковий колорит збережений) і помічає за вікном кобилу Касю. З жалю та по доброті душевній, а може з практичних намірів Іван вирішує залишити її у себе. І Кася супроводжує Івана у всіх його пригодах, які дуже гарно передають дух того часу: старі совкові квартири з кранами, які постійно ламаються, коврами на стінах і орлами на шкафах, новозпечений "бізнесмен" з тупими англійськими фразочками і пачками купонів, хамовита тьотя, що розливає пиво з бочки, бідні митці, які читають вірші таким же бідним робочим з розвалених заводів за бокалом пива, круті хлопці-рекетири, міліція, яка нас береже, незрозумілі мітинги, вуличні музиканти... Теми любовного трикутника, відношень між соціальними класами, нелегкої політичної ситуації ставляться лише поверхнево і не гостро, але зрештою це комедія всього лише. І все це на фоні чудового міста Тернопіль. І якщо тепер хтось таки пробує сперечатись щодо його чудовості, то тоді воно точно було чудовим: архітектура, зелені насадження, чистота...

В результаті маємо трохи незрозумілу, майже сюрреалістичну комедію, з дуже приємною і якоюсь світлою атмосферою. Звичайно цей фільм не можна назвати шедевром, але в ньому без сумнівів щось таки є.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 22
и шо, интересно?
як сказати)) мені було цікаво)
Рекомендував цей запис

Тернопіль таки файний))

Франик теж крутий))
а Чернівці які файні))гей-го!
знаю, бував)) гарно)
Про Львів не забудьте!
ну Львів само собою)
коні не винні(с)))
полюбому) ти бачив?))
треба глянути
подивись) цікавеньке таке кіно)
Рекомендував цей запис

пьюр юей сінема

та да)) чисте))) а ти бачив?
шматками
О майн гот! Украиниан муви? Срочно искать!
http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=4694 тут ніби є, але реєстрація потрібна. Але кіно прикольне, тому раджу таки скачати))
спасибо, зарегился
потім напиши хоча б мінірецензію)))

От почтирецензии (с) ни одно просмотренное кино пока не ушло ;)))

хе)) треба і собі таку звичку виробити))


О сообществе

У цій спільноті блогери діляться враженнями про фільми, які можна дивитись десятки разів. Кожен учасник спільноти може розказати про будь-який якісний фільм із глибокою ідеєю, що йому сподобався: голівудський чи індійський, короткометражний чи повнометражний, мультиплікаційний чи документальний...

Умови розміщення матеріалів:

1. Фільм має бути незвичайним, мати ідею. Для голівудських блокбастерів про те, як на землю падає астероїд або як герой винищує з кулеметів тисячі ворогів, - існують інші спільноти. Якщо ваш фільм - голівудський зз бюджетом понад 100 мільйонів доларів, де можна дивитися лише спецефекти, - то вам, скоріш за все, не до нас. Якщо ваш фільм - європейський, японський чи латиноамериканський - то, скоріш за все, вам до нас. Пам'ятайте, наш символ - не американський оскар, а канська пальмова гілка та берлінський ведмідь.

2. Наявність кадрів з фільму та достатній обсяг опису (десять речень - замало) - обов'язкові. Написати "Я подивився класний фільм!" та зідрати рецензію з кіноафіші - замало. Ви маєте висловити ваші враження від фільму, поділитися з членами спільноти своїми враженнями та надати декілька, на вашу думку, характерних та сильних кадрів.

Але якщо навіть вам самим нічого сказати про актуальне кіно, то спільноті є, що сказати вам! Кожного місяця ви будете довідуватись про стрічки, які, можливо, і не побачите в кінотеатрах, але які справді варто подивитись! Приєнуйтесь!

 


Метки

Последние посетители сообщества
Нет данных

advertisement
ОБОЗ.ua