Регистрация  Забыли пароль?

Філософи

Mihail Zablodski. Surrealistic portraits


Создано: michel Открыть

Війна. Причини.

Привіт всім. Давно вже не бачились на стіні нашого доброго старого ХБ. Вибачайте. Інші часи – інші пріорітети.

Хотілось би поділитися думками щодо війни, яку маємо зараз.

Завдяки постам авокадо я, напевно одним з перших тут на ХБ зрозумів, що війна неминуча і почав до неї готуватися. Коли ми їхали ще в січні на майдан, я ділився з попутчиками правилами поведінки в юрбі під час снайперського вогню. Мене сприймали, мяко кажучи, несерйозно. Коли в січні говорив на заводі про російські танки в Україні, мені не вірили,... Але потім слухали уважно, а пізніше вже питали, що буде далі...

Далі - у нас є шанс перемогти. Скажу більше - Перемога не за горами, але для цього ми повинні провести колосальну роботу над собою і своїм оточенням... І від того, наскільки якісно ми проведемо цю роботу, залежатиме те, якою кров'ю нам дасться ця перемога.

Хотів би внести поправку, що нам абсолютно не потрібна перемога над ЛНР, ДНР чи путінською Росією. Насамперед, нам потрібна перемога над самими собою. З Росією потрібно знайти варіант win-win, тобто, коли виграють обидві сторони. І це - можливо.

Перед тим, як розбирати, що нам потрібно робити, розберем причини того, що "ми маємо те, що маємо".

Вони є зовнішні і внутрішні.

Зовнішні, це авокадо. Тобто, вплив ФСБ і пукінської росії... Його не можна недооцінювати, але цей вплив було би знівельовано або значно послаблено, якби наше суспільство було здоровим організмом... Приклад: війна СРСР проти Фінляндії. Була і колосальна перевага в силах і засобах, і пропаганда, іфейковий "народний фінський уряд", що благав про допомогу, і пята колона запроданців але... Фіни гідно дали відсіч НКВДшній бацилі. Нажаль, прості люди втратили там своїх рідних, близьких, руки і ноги...

Не варто валити все на зовнішні чинники. Так, без пукіна не відбувся б акт агресії, але без внутрішніх причин не було б підтримки цієї агресії частиною українського суспільства.

Треба визнати, так, наше суспільство важко хворе і не здатне протистояти вірусам ззовні. І тут вже є причини внутрішні, які більш важливі, бо на них ми можемо вплинути безпосередньо самі.

Чому хворе наше суспільство? Тому що "ми готові спиляти дерево, щоб з'їсти грушку". Ми за радянською звичкою хочемо чогось від держави: пенсій, медицини, освіти, захисту... Тим самим ми вкладаємо в руки чиновника владу, і чиновник нею сповна користується. В своїх цілях. Вміло маскуючи це турботою про спільний добробут. Знаю купу схем... Але винні в цьому ми, ми, які вибираємо популістів, які нам щось обіцяють дати... Замість того, щоб покладатися на власні сили.

Ми побудували хворе, нежиттєспроможне, злиденне суспільство. Якби наше суспільство не було б злиденним у порівнянні з сусідами, чи можливі би були референдуми в Криму, ДНР чи ЛНР??? Бо ми дали чиновнику владу без системи контролю над ним.

Люди, наше виздоровлення почнеться тоді, коли ми почнемо в першу чергу в усьому розраховувати на власні сили, а не на чиновника. Коли від держави буде вимагатися лише одного: гарантій НЕВТРУЧАННЯ в будь чиї справи, якщо це не порушує прав інших. І захист цих прав.

Тому нап потрібно:

1. Чесне правосуддя.

2. Система, в якій чиновнику було б заготовлене місце слуги народу, а не всемогутнього вершителя і рішали.

3. Децентралізація влади і бюджетів. Влада - це бюджет! Все, що сплачено в бюджет громадою, повинно бути використане лише за її рішенням і бути повністю контрольоване нею. Сучасні ІТ технології можуть надати можливість віслідковувати всі витрати і надходження в бюджет. Норвежський приклад - цікавий.

В центральному бюджеті повинен бути мізер.

4. Армія. Швейцарсько-ізраїльська модель. Про це багато писано, але нам до неї, як свині до неба, бо така армія базується на здатності Громадянина свідомо відстоювати свої права зі зброєю в руках. Вільне володіння зброєю - таке ж невідємне право Громадянина, як і право на дихання повітрям... Жодних дозволів, лише позбавлення цього права, якщо не виконуються обовязки Громадянина. Але наша влада нас боїться, тож таке право надати нам не поспішає. А без цього швейцарської моделі не буде. скільки б нам лапші на вуха не вішали.

5. Сприятливе бізнес-середовище... Податківці іповинні піти в минуле. Їм на зміну повинні прийти комп'ютерні програми, які самі рахують і знімають з рахунків помірні податки. Бухгалтери повинні перекваліфікуватися в фінансистів. І планувати фінансовуі економічну діяльність підприємств, а не займатися звітністю.

Ну і ще багато чого... Для чого треба мінятися самим.

Принаймні, не шукати "спонсорів" для свого працевлаштування... Але це вже окрема історія :) Бувайте.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 30

Как относится мир к человеку?

Ученик спросил Мудреца:
— Учитель, враждебен ли мир? Или он несет человеку благо?
— Я расскажу тебе притчу о том, как относится мир к человеку, — сказал учитель.

«Давным – давно жил великий шах. Он приказал построить прекрасный дворец. Там было много чудесного. Среди прочих диковин во дворце была зала, где все стены, потолок, двери и даже пол были зеркальными. Зеркала были необыкновенно ясные, и посетитель не сразу понимал, что перед ним зеркало, – настолько точно они отражали предметы. Кроме того, стены этой залы были устроены так, чтобы создавалось эхо. Спросишь: «Кто ты?» – и услышишь в ответ с разных сторон: «Кто ты? Кто ты? Кто ты?»

Однажды в эту залу забежала собака и в изумлении застыла посередине – целая свора собак окружила ее со всех сторон, сверху и снизу. Собака на всякий случай оскалила зубы, и все отражения ответили ей тем же. Перепугавшись не на шутку, она отчаянно залаяла. Эхо повторило ее лай.

Собака лаяла все громче. Эхо не отставало. Собак а металась туда и сюда, кусая воздух, и ее отражение тоже носилось вокруг, щелкая зубами. Наутро слуги нашли несчастную собаку бездыханной в окружении миллионов отражений издохших собак. В зале не было никого, кто мог бы причинить ей хоть какой-то вред. Собака погибла, сражаясь со своими собственными отражениями».

— Теперь ты видишь, — заканчивал Мудрец, — другие люди не приносят ни добра, ни зла сами по себе. Все происходящее вокруг нас – всего лишь отражение наших собственных мыслей, чувств, желаний, поступков. Мир – это большое зеркало.

 

Витягнуто з просторів нету


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 12

Про перемогу.

Давня мрія Адвоката Диявола і самого Диявола про розв’язання громадянської війни в Україні сьогодні стає загрозою для кожного з нас. Ще три місяці тому ми навіть не хотіли про це думати, а сьогодні...

Почему то я думаю, что сейчас большинство украинцев поняло, как грешно и опасно делить людей по языковому, национальному, религиозному и другим признакам... и искренне верю, что мы все сможем построить государство, где будет комфортно жить каждому, кто не нарушает права других, не взирая на цвет его кожи, национальность, язык общения и вероисповедание.

Якщо ми всі разом подолаємо внутрішні загрози (Будемо ставитись до інших так, як хотіли би, щоб вони ставились до нас. Не будемо створювати собі кумирів, а жити по закону Божому (Совісті),  то протистояння зовнішнім стане легшим.

Вірю, що ми здатні ефективно протистояти як зовнішнім так і внутрішнім загрозам. А особливо тим, що живуть в наших з Вами серцях і  головах.

Адже, немає сильнішого від того переможця, хто зумів перемогти себе. 


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 24

Наш шлях у майбутнє...

Іти в майбутнє. Промова з мого улюбленого сайту ted.com

Сайту, який обєднує людей, що думають про майбутнє, які прагнуть зазирнути в те прекрасне завтра, яке чекає нас усіх.

Промова від 2012 року, коли Ольга навіть в страшному сні не уявляла, що вона піде у політику... Послухайте. Просто послухайте. Серцем і розумом.

 

P.S. Про автора: Ольга Богомолець — Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри Дерматології та венерології Національного медичного університету ім. О. Богомольця, а також співачка, автор-виконавиця сучасних та старовинних українських романсів, і громадський діяч.

Вона є авторкою понад 70 наукових праць і 9 патентів на винаходи у сфері лікування шкірних захворювань. Ольга Вадимівна працює головним лікарем Інституту дерматології та косметології, є координатором Європейської асоціації лазерної дерматології у Східній Європі, членом Американської академії дерматології і Європейської академії дерматовенерології.

Нащадок древнього князівського роду, представники якого понад 600 років були на службі у Держави і суспільства, берегиня домашньої ікони, меценат і просто приємна людина...

Записуйтесь в волонтери, друзі. Не лежіть на диванах. Робіть щось. Заради дороги в майбутнє. Доведіть, що ми не мертві. Крім нас, живих, у Ольги більше нікого немає!


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 26

Цигун Фалуньгун показали в Донецьку

Любителі Фалуньгун в Донецьку на минулих вихідних показували вправи і медитацію. За їх словами, саме ця школа цигун найпопулярніша в світі, її практикують більш ніж у 100 країнах.

читать на русском

У дводенних акціях брали участь близько 60-70 прихильників. Любителі Фалуньгун (також відомий як Фалунь Дафа) кажуть, що приїхали до Донецька з різних міст України: Києва, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Харкова та ін., аби поділитися з донеччанами принципами «істина, доброта, терпіння», які культивує їх школа.

Фалуньгун культивує принципи «істина, доброта, терпіння»
Фалуньгун культивує принципи «істина, доброта, терпіння». Фото надане любителєм Фалуньгун
Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун
Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун

Практикувальники Фалуньгун кажуть, що виконуючи вправи разом, вони показують, що будь-хто може долучитися до Фалунь Дафа й, одночасно, своїм прикладом заохочують оточуючих до ведення здорового способу життя. Практикувати можна як самостійно, так і в колективі. Для проведення колективних занять, вони зазвичай збираються в міських парках, скверах, на стадіонах.

«Метод Фалуньгун набагато ефективніше, ніж приймати таблетки і це безкоштовно, до того ж доступно кожному і старому і молодому. Виконання досить простих і плавних вправ дають спокій, гармонійний стан і покращують здоров'я», - ділиться власним досвідом Ольга Анатоліївна з Києва.

Виконання вправ Фалуньгун
Виконання вправ Фалуньгун. Фото надане практиком Фалуньгун

Заходи відбулися в донецькому парку «Сокіл», в тому ж місці, в якому практикуючі Донбасу зазвичай проводять колективні заняття.

Донецький послідовник цієї системи Володимир Парфенюк вдячний своїм друзям з інших міст за ініціативу познайомити жителів його міста з Фалуньгун: «Я всім дуже-дуже вдячний, для мене це велика честь і водночас підтримка однодумців. Крім того, вони подарували моєму місту частинку своєї душі, свою доброту і милосердя».

«Знаю, що у великих містах України разом практикують [Фалуньгун] досить регулярно. Наприклад, у Дніпропетровську кілька разів на тиждень, у Києві - майже щоденно. Однак, в самому Донецьку практикувальників не багато, тому спільні заняття ми проводимо значно рідше: тільки один раз в два тижні, по неділях», - каже Володимир.

Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун
Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун
Мамі з дитиною дарують паперовий лотос - символ милосердя і душевної чистоти
Мамі з дитиною дарують паперовий лотос - символ милосердя і душевної чистоти

Також під час заходу любителі Фалуньгун роздавали інформаційні матеріали про практику і дарували перехожим паперові лотоси.

«Лотос на Сході вважається квіткою милосердя та душевної чистоти. Якщо людина в складних життєвих ситуаціях зберігає терпимість, добросердість і щирість, то така людина як лотос в цьому світі. Адже лотос, виростаючи в брудній воді залишається чистим, його властивості відштовхують бруд», - каже Кароліна з Дніпропетровська.

Окрім ознайомлення з вправами, практикуючі Фалуньгун розповідали перехожим про переслідування їх однодумців у Китаї з боку комуністичної влади, яке дійшло до насильницьких трансплантацій, а також розказували про реакцію Європи та інших країн на репресії.

Джелеро: Китай у світі

Спільне фото після закінчення акцій у Донецьку. Фото надане практиком Фалуньгун
Спільне фото після закінчення акцій у Донецьку. Фото надане практиком Фалуньгун

Создано: Євгеній Открыть

Виталику, Клычку...

Привет, Виталий.

Дойдет ли до тебя этот посыл, не знаю. Но пишу.

Кто у тебя советники? А? Что они тебе советуют? А?

И ты их слушаешь? Или ты слушаешь Свое Сердце? У тебя Большое Сердце, в котором есть частичка нашего Госода Бога. Зачем Тебе слушать кого-то, если у тебя есть возможность слушать Бога?

Что подсказывает Тебе Твое Сердце? Где ты должен быть сейчас?

Ты что, боишся "самооборону Крыма с ее купленной аммуницией"?

Почему ты не хочешь услышать свой народ? Пока еще свой народ... Почему ты не хочешь послушать Крым? Почему ты не хочешь поехать и просто поговорить с ними, послушать чего они хотят? Ведь, по большому счету они хотят того же, что и мы... Ты боишся смерти от пули российского снайпера? А небесная сотня? Она не боялась?

Знаешь, Виталий...

Не может сейчас стать лидером нашего народа человек, боящийся смерти! Изучи биографию Бандеры и пойми, почему имени его враги будут бояться вечно! Помолись искренне и иди... У нас нет больше веры никому. Мы любим тебя. Но мы должны быть уверенны, что ты не задумываясь народ свой ценишь больше своей жизни...

Позавчера я убрал банер партии УДАР из своего блога. Висел он здесь от начала партии, хотя я и не был никогда ее членом. И ты не был моим кумиром. У меня их просто нет.

Я его бесплатно повесил и я его бесплатно убрал. И не повешу его назад ни за какие деньги. пока меня в этом не убедит Мое Серде!

Я щиро бажаю тобі успіху. Але більш ніж успіху, я бажаю тобі Мудрості! Якщо у тебе буде Мудрість, Мудрість слухати Своє Серце, у тебе буде все!

Від щирого серця, regards,

Михайло.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 51

Що далі?

С плохими законами и хорошими чиновниками вполне можно править страной. Но если чиновники плохи, не помогут и самые лучшие законы.

Отто фон Бісмарк

 
Определенно, тщеславие мой самый любимый из грехов.
 
Десь там, за посиланнями криються таємниці того, що може бути далі...
 
 

Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 5

Здраствуй Крым!

Здраствуй Крым, Донецк, Одесса. Здраствуйте все русскоязычные граждане Украины.

С сегодняшнего дня я поддерживаю акцию Львовских активистов и перехожу в общении на русский язык.

Мне, как и каждому из Вас, очень близки и понятны вопросы притеснения родного языка. Все свое детство и юность я провел на северо-востоке Украины, где у меня не было возможности учиться и разговаривать вне семьи на родном мне украинском языке.

Благодаря этому я билингв или сейчас уже, даже, трилингв. Плохо ли это? Ученые говорят, что это существенно повышает IQ.

Первый раз я услышал украинскую речь в Чернигове, где я вырос, лет так в пятнадцать, когда мама в автобусе разговаривала со своим ребенком на украинском. (Уроки украинского языка – не в счет). В советское врямя у нас было правило: до порога – украинский, за порогом – русский. И даже, несмотря на это, в спину иногда слышал «бандеровец». Именно поэтому я рано начал изучать, что же это значит. И сейчас, в отличие от далекого детства, это слово меня совершенно не ранит. Но сейчас не об этом.

Сейчас о языке.

Когда я приехал учиться в Ивано-Франковск, вдруг вокруг услышал украинскую речь. Когда я впервые шел с мамой по парку Шевченка и слышал преимущественно украинскую речь, я реально плакал. Этот комок слез не возможно было сдержать: «мама, здесь вокруг все родные». Ведь с детства меня научили, что украинский язык общения – только с родными.

После Ивано-Франковского государственного технического университета нефти и газа служба меня вновь забросила на восток, поближе к родителям. Но сердце уже звало назад, в Ивано-Франковск. И я вернулся.

Сейчас я работаю в международной шведской компании Electrolux, у которой есть более 50 заводов на всех континентах. Наше предриятие, ТОВ «Електролюкс Украина», несколько раз становилось лучшим инвестором года, а в прошлом году его признали лучшим инвестором десятилетия в нашем городе. Мы производим стиральные машинки, которые соответствуют всем европейским стандартам и расходятся в более чем 25 стран мира.

И вопрос языка в нашей компании не стоит вообще. Кроме того, уважение ко всем, вне зависимо от языка, национальности, религии и т.д. (геи, на которых сфокусировался Азиров, перед тем, как к «ним» улететь, где-то там, на –дцатом месте в том «и т.д.») прописано в Кодексе Етики компании Electrolux, с которым ознакамливают каждого, кого берут на работу, и за нарушение которого – даже увольняют.

Мы общаенся и работаем со всем миром. В Стокгольме у нас может сидеть китаец, а в Америке – индус. LotusNotes, Sametimeи английский язык... И желание как можно лучше сделать то, ради чего мы работаем вместе.

Доходит до казусов. Как то после длительного совещания, где у нас был один англоязычный гость, мы вышли в коридор и начали обсуждать наши обычные дела. И тут, минут через пять, один и говорит: «А чего мы на английском? Здесь же все свои...». И мы плавно перешли на русский и украинский.

Вот так то. Когда мы вместе – мы сила, а когда порознь – легкая пища для коррупционеров и взяточников, сидящих на золотых унитазах.

У меня все.

Крымчане, хотите в Россию – пожалуйста. Только сделайте это цивилизованно: через общекрымский референдум. Без крови и российских консультантов.

А хотите вместе с нами строить здоровое гражданское общество, которое базируется на уважении к каждому, милости просим. В России такой шанс будет еще не скоро.

С уважением,

Михаил Хтема,

Инженер по охране труда и окружающей среды ТОВ «Електролюкс Украина»,

с. Мыкитынцы, город Ивано-Франковск.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 36

Китайський класичний танець та його особливості

Про витоки класичного танцю Китаю, про три його головні складові, та інші особливості розповідають професіонали — викладачі коледжу «Фейтянь», а також танцюристи Shen Yun — творчого колективу, який за допомогою танцю представляє класичну культуру Китаю.

Читать на русском

На виступі творчого колективу Shen Yun

На виступі творчого колективу Shen Yun. Фото з www.shenyunperformingarts.org

«Історія класичного китайського танцю налічує кілька тисячоліть. У свята він був частиною як народних гулянь, так і імператорських прийомів», — розповідає Суе Го, віце-президент «Коледжу мистецтв «Фейтянь»».

«Коли люди були щасливі, рухи їхніх рук і ніг перетворювалися на танок, — говорить І Цао, екс-голова суддівської комісії Міжнародного конкурсу класичного китайського танцю.

На виступі творчого колективу Shen Yun

На виступі творчого колективу Shen Yun. Фото з www.shenyunperformingarts.org

Протягом 5-ти тисяч років розвитку китайської цивілізації численні традиційні види мистецтв були взаємопов’язані: бойові мистецтва, акробатика, народні танці. Всі вони мають щось спільне… Читать дальше...


Создано: Євгеній Открыть

10 порад про те, яз змінити світ...

Від Махатми Ганді:

Жизненные принципы, которые хочется выучить и повторять, как мантру.

Махатма Ганди не нуждается в подробном представлении. В Индии его имя окружено таким же почитанием, с каким произносятся имена святых. Весь мир знает человека, который привел свою страну к независимости от британского правительства в 1947 году.

Его советы о том, как можно изменить мир вокруг нас.

1562705-R3L8T8D-650-gandhi_wallpaper2-1.jpg

1. Измените себя

«Если желаешь, чтобы мир изменился, — сам стань этим изменением»

Читать дальше... Гораздо более полезным и счастливым будет выбор пути роста и развития.

 

 

Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 13

Про зміни_Повтор

У звязку з актуальністю теми змін в суспільстві хочу забоянити свій пост трирічної давнини:

Ми повинні бути тими змінами, які ми хочемо бачити.

Махатма Ганді


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 2

8 тез Ху Цзіньтао

1. Рассматривать любовь к Отчизне как славу, а нанесение ей вреда как позор;

2. Рассматривать служение народу как славу, а отчуждение от него как позор;

3. Рассматривать уважение научных знаний как славу, а невежество как позор;

4. Рассматривать трудолюбие как славу, а праздный образ жизни и презрение к труду как позор;

5. Рассматривать солидарность и взаимопомощь как славу, а обеспечение своих интересов за чужой счет как позор;

6. Рассматривать честность и верность слову как славу, а утрату элементарного чувства долга при виде выгоды как позор;

7. Рассматривать соблюдение законов и дисциплины как славу, а беззаконие как позор;

8. Рассматривать самоотверженную борьбу как славу, а роскошную и праздную жизнь как позор".

Бывший председатель Китайской народной республики Ху Цзиньтао возглавлял страну в течение 10 лет - с марта 2003 года по март 2013 года.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 52

Що стоїть за штанцями в 20 000 доларів?

Вживлення гаджетів у тіло людини і поступове перетворення її на кіборга.

Ось що.

А ви би погодились на вживлення гаджетів з метою підвищення своїх можливостей?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 14

Для тих, кому за 20.

Накопичуйте капітал власної особистості... Щоб потім не було нестерпно боляче за безцільно прожиті роки...

Меґ Джей: Чому 30 - це не нові 20


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 72

Базове правило успішної кооперації

Базове правило успішної кооперації: ти повинен з натхненням виконувати ту частину роботи, яку не може, чи не хоче виконувати інша сторона. Як правило, це найскладніша, чи найбрудніша робота.

Михайло Хтема

Якщо дотримуватися цього правила, і при цьому нормально сприймати розподіл прибутків 50х50 - люба кооперація в довгостроковій перспективі буде успішною. З тобою всі бажатимуть співпрацювати. З позиції власної вигоди.

І у відносинах Україна - ЄС теж буде подібна кооперація. А яку роботу можете робити Ви: найскладнішу чи найбруднішу  - кожен вирішує сам. Особисто.

Є ще й інший вид кооперації: тєбє вєршкі, а мєнє карєшкі. Чи навпаки, не важливо.

Але це - не перспективно. Бо світ поступово переходить від конкуренції до кооперації з елементами конкуренції: хто зможе зробити найскладнішу роботу?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 11

Иллюстратор Владислав Ерко. Vladislav Erko


Создано: michel Открыть Комментариев 121

Три притчі.

Для тих, хто не здогадався: попередній мій пост був присвячений посмішкам (і тому як правильно користуватися Гугл Хром), а точніше їх психологічним портретам. Посмішки бувають різні і несуть різну інформацію про емоційний стан людини.

Дуже мені сподобався той маловідомий блог, тож хочу тут вивісити скорочений переклад кількох кращих матеріалів звідти:

1) Про стрес.

Лектор-психолог проходячи аудиторією підняв в руці стакан з водою. всі завмерли в очікуванні питання про навіпорожній/напівповний стакан.

Але лектор запитав: наскільки важкий цей стакан? Посипалися відповіді від і до...

Коли варіанти вичерпались, він промовив далі: Абсолютна вага нічого не значить. Важливо те, скільки я буду його тримати. Якщо кілька хвилин - він легкий, якщо годину - у мене будуть проблеми.

Наші стреси і турботи схожі на цей стакан води. Якщо думати про них лише трішки - вони легкі, довше - вони начнуть створювати проблеми, а якщо цілими днями лише про них і думати - вони паралізують вас повністю.

2) Про Вартісь.

Відомий оратор на початку семінару витягнув 20$ банкноту і спитав: хто хоче її отримати?

Всі підняли руки. 

Тоді він помяв її і зробив з неї кульку: а зараз?

Всі знову підняли руки.

Тоді він кинув купюру на підлогу і розтоптав її брудними туфлями.: А зараз?

Руки знову були підняті.

Мої друзі, вів він, ви засвоїли дуже важливий урок: щоб я не зробив з цією банкнотою, ви її хочете. бо я не зменшив її вартості. Так само і в житті Людини. Скільки раз життя нас викручує і поливає брудом, і ми відчуваємо себе нездалими. Але памятайте: наша вартість не втрачається!

3) Про важко і легко.

Не буду перекладати. Якщо сподобались попередні, будете шукати способи опрацювати сайт самостійно.

Успіхів!


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 15

До дня знань.

Трошки я запізнився з цим постом, але краще пізно, аніж ніколи...

Отже, Кен Робінсон про сучасну систему освіти та її проблеми:

Англійською

та Російською:

Що думаєте, друзі?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 22

Про майбутнє і типи цивілізацій

Цікавий погляд Мічіо Каку про наше майбутнє і цивілізації 3-х типів.

Тут занотовую з російською озвучкою. І лише для того, щоб ви послухали його думки про англійську мову.

Я з ним абсолютно згоден. І Балашов, доречі, теж :)

Я вірю в нашу мудрість і здатність співіснувати на взаємовигідних засадах! І в постійний розвиток Людини.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 1

и шо вы об этом думаете?

«Никакое совершенствование жизни, никакой прогресс невозможен для страны и племени, если все живые и творческие силы его будут уходить на сторону, не будут работать дома, на местах, если всегда будут смотреть в сторону, стремиться туда, где живется веселее и радостнее, чем в тихой, серой, заплаканной Родине», — так считал Матвей КузьмичЛюбавский, историк


Создано: NNNNNNN Открыть Комментариев 4

Досконалий Світ!

Світ поки що далекий від досконалості. але, можливо, завдяки таким людям як Ти і Я він таким стане у майбутньму!

(З фільма Король Артур)


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 23

о свободе

начиталась блогов Балашова... свобода, свобода, свобода... до свободы нужно дорасти... я же сама отношусь к людям, которые еще вчера стояли обеими ногами в полнейшем психологическом рабстве, подобострастно - мазохистически прислуживаясь угнетателям. Свобода! свобода! свобода! Как где-то... Там где хорошо и нас нет..... Человек с растоптанным достоинством не может быть и даже хотеть стать свободным. Человеческое достоинство проистекает только от духовности, потому как никакому другому существу понятие духовности вообще не присуще. Но тут тонкая грань: многие, выбираясь из рабства идеологического (а мы живем в посттравматическом обществе, основная масса еще выбирается) попадают в рабство религиозное.

Я просто наблюдаю... и у меня напрашивается страшноватый вывод: вам не кажется, что мы любим рабство? ведь когда постоянно тебе кто-то другой виноват: государство, чиновники, врачи, учителя, еще там кто-то, не знаю; то так удобно тебе самому оставаться прежним............

Это напоминает приход Мессии: евреи ждали, что Он освободит их от римлян, а Он пришел освободить их от самих себя....


Создано: NNNNNNN Открыть Комментариев 22

О смыслах

Сегодня я встретила старика. Он неожиданно схватил меня за руку, показал листок бумаги - копию странички из старого советского литературного журнала, и сказал: "Это написал я. Прочесть можно за 1 гривну". Мой случайный встречный выглядел измученным алкоголем, болезнями, нищетой, наверное, тоже...Гривна нашлась... Мы расстались. А листок бумаги в моих руках ожил... Фото молодого автора вселяло положительные эмоции - от юности всегда веет перспективами, надеждами на будущее. Стихотворения были наивные и восторженные. Название журнала, дата публикации, номер, все права защищены..... Еще тогда, при Союзе: один раз и навсегда. Стало понятно, что гривну стоила бумага, тонер и печать, но не стихотворение. С такими подростки пристают к друзьям, чтобы оценили, или спрашивают совета у учительницы языка и литературы.... Но здесь все сквозило "былой славой", жаждой дивидендов несостоявшегося человека, а может, попросту - желанием опохмелиться.
Возможно, таким нужно пугать детей, которые не хотят учиться: будешь в 60 лет пытаться заработать тем, чем принято гордиться в 15.....
И мне вспомнилось: "плодитесь, размножайтесь, храните и возделывайте, наполняйте землю, обладайте..." Нам даны дары как инструменты владычества, но если мы не развиваемся, то мы тоже грешники, которые забыли вообще свой смысл появления на земле....


Создано: NNNNNNN Открыть Комментариев 3

Кращі афоризми для кращих людей:)

Really nice aphorisms :) I loved them!


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 6
Назад | Вперед

О сообществе
Така нудна і нецікава ця наука - філософія :(. Але для тих, хто її любить і створена ця спільнота. Російська і англійська вітаються. афоризми - те що треба!!!

Последние посетители сообщества
Нет данных

Модераторы сообщества

Содержание страницы

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Интересы
Проблеми людини і суспільства. Погляди щодо їх розв'язання.
ОБОЗ.ua