Регистрация  Забыли пароль?

Сергій Даниленко 10.05.2008 в 10:30


Відкрита реєстрація на Хай-Фрідом-2008 для Хайблоггерів!


Реєстрація відбувається тут http://h.ua/hifreedom/.

Дата: 7-8 червня 2008 р.
Місце зустрічі: вихід з останнього вагона метро Видубичі на вулицю праворуч. Організатори чектимуть у білих футболках з логотипом ХайВей одразу біля виходу з метро, починаючи з 09:00 ранку.
Час зустрічі: біля станції метро Видубичі для киян о 09:00-10:00 ранку, для гостей з інших міст о 10:00-11:00 ранку.
Вартість: участь у Хай-Фрідомі-2008 коштує 70 грн. Розрахуватися можна на місці після приїзду. У вартість входить 3-разове харчування на свіжому повітрі і не входить прокат палатки, спальника чи килимка.
Вартість прокату палатки: 1 місце в палатці коштує близько 15 грн. (залежить від типу палатки), спальника - близько 10 грн., килимка - близько 8 грн.

Друзі:На Хай-Фрідом-2008 можна взяти 1-2 своїх друзів. Вони також повинні заповнити анкету на сайті http://h.ua/hifreedom/.

Вік учасників: для участі у Хай-Фрідом-2008 потрібно, щоб Вам було 18 років або більше.

Контакт: s[at]h.ua, +38 (044) 206-43-04, +38-067-444-37-81, ICQ 103-852-107, Сергій Даниленко, головний редактор "ХайВей", координатор проекту "Хайблоггер".

Після зустрічі вирушаємо орендованим транспортом на острів. На острові можна буде залишитись на ніч у власній палатці або у палатці взятій на прокат, також можна буде ввечері поїхати з острова назад в Київ маршруткою. Від острова до станції метро Видубичі їхати 20 хвилин. Остання маршрутка о 21:00.

Хай-Фрідом-2008: громадянські журналісти та блоггери на чудовому острові

7-8 червня на острові Король в Кончі Заспі відбудеться "Хай-Фрідом-2008" - 3-а щорічна зустріч громадянських журналістів "ХайВей" та блоггерів сайту Hiblogger.net. На одну добу острів перетвориться на місце зустрічі старих друзів, спілкування та креативу. Організатори планують поєднати відпочинок на природі, спортивні ігри, знайомства з майстер-класами з журналістики та обговоренням розвитку Інтернету.

Хай-Фрідом організується командою порталу громадянської журналістики "ХайВей" http://h.ua. ХайВей - веб-сайт, створений у серпні 2005 р., одне з найстаріших українських соціальних медіа. Особливість сайту полягає у тому, що будь-хто може зареєструватися й вільно публікувати власні новини, статті, відео, аудіо та фоторепортажі.

У 2008 р. вперше на Хай-Фрідом запрошені також блоггери сайту Hiblogger.net. Хайблоггер - це красивий український блог-сервіс, на якому власні блоги ведуть понад 10,000 користувачів. Хайблоггер знаний, як затишний майданчик для спілкування української Інтернет-аудиторії з класичними функціями блог-сервісу у поєднанні з безкоштовними розширеними можливостями.

Блоги на Хайблоггері ведуть зірки української культури та шоу-бізнесу Скрябін, Друга ріка, MadHeadsXL, Настя Каменських і Потап, Міка Ньютон, Віталій Козловський, ТІК, Нумер482, Альона Вінницька, Алібі та багато інших.

Імена людей, які прочитають майстер-класи на Хай-Фрідом-2008 на разі узгоджуються. Професіонали сучасної журналістики розкажуть про особливості створення якісних друкованих видань та використання Інтернету у роботі своїх редакцій.

Участь у Хай-Фрідом-2008 беруть творчі люди з активною життєвою позицією, яким цікаві нові знайомства та особистий розвиток. Подія розрахована на 250 учасників. На час проведення заходу острів Король - повністю у розпорядженні учасників, інших людей там не буде. Організувати Хай-Фрідом допомагають члени молодіжного клубу "Компас". Участь у Хай-Фрідом-2008 коштує 70 грн. Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь у події. Для цього потрібно зареєструватись, заповнивши форму реєстрації тут http://h.ua/hifreedom/.

До зустрічі на природі!
Команда Хайблоггеру

Реєстрація на "Хай-Фрідом-2008" http://h.ua/hifreedom/


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 12

Серег, а почему появился пункт по возрастному ограничению?

бо є статті в кримінальному кодексі)))

У переговорах зі спонсорами це важливий пункт. Особливо, якщо спонсором виступає, наприклад, компанія, яка працює в галузі алкогольних або слабоалкогольних напоїв.

Рекомендував цей запис

зверніть увагу

Рекомендував цей запис

хотілось би поїхати, але не факт

Сергію, перехід на хв -фотки глючить

Чудесно:)

Рекомендовал эту запись

МОДЯ, БІМА я в паніці!!! А якже міні-МОДЯ?? ЙОму ж ще немає 18!!!

нічо, Модя намалює фальшивий паспорт міні-Моді, і ніхто нічого не помітить. :) будь спок :)) Я теж зареєструвалося! Я так рада, що буде Модя і Біма, і Чудо! супер :))

всьо. я зареєструвалося)

А я не смогу ((( Аж рассторился (((( Удачно провести party.