Регистрация  Забыли пароль?

Сергій Даниленко 12.04.2007 в 12:43

Дата проведення Хай-Фрідом: 2-3 червня 2007 р.

Сьогодні погодили дату проведення Хай-Фрідом.

Це будуть перші дні літа, 2-3 червня 2007 р.

Формат: виїзд на природу під Київ з ночівлею (на ніч залишатися не обов'язково, можна буде ввечері поїхати додому, хто захоче).

Гості з інших міст України можуть вже зараз брати квитки, так щоб у суботу вранці бути в Києві, а в неділю ввечері вирушати додому.

Триматиму всіх в курсі підготовки. За деталями слідкуйте в цій спільноті. Офіційні запрошення на ел. пошту прийдуть пізніше.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 11

куди саме?

На електронну пошту.

А де саме під Києвом?)

Наталю, точне місце поки що сюрприз :)

Скажу, коли остаточно затвердимо.

а кому можна прийти на Хай-Фрідом, і кого можна з собою привести? :)

ну так...прямо на мій День Народження...

а ти родився 2 и одночано 3 числа? :)

якби так - було б круто))) але, на жаль, тільки в один день - 2-го але так, як святкую його звичайно з 2 на 3 червня, то можна сказати, що два дні))

> а ти родився 2 и одночано 3 числа? :)

2[info]fixster: [info]Tavi - дівчина. Тому не "родився", а "родилась" :))

На Хай-Фрідом запрошуються журналісти ХайВей та їх друзі. Для отримання запрошення потрібно мати реєстрацію на ХайВей (на вказану електронну пошту запрошення і надсилається).

>> 2[info]fixster: [info]Tavi - дівчина. Тому не "родився", а "родилась" :))

а я спочатку не знав, коли писав, а точніше сумнівався, тому пришлось навпомацки вгадувати, звичайно можна було б написати шось середнє між дівчиною і хлопцем, але це булоб образливо в любому варіанті ким бі Таві не виявився. Отже, я пробував вгадати, і не вгадав... ех творча невдача, халепа, трясця його матері :)