Регистрация  Забыли пароль?

Клуб ідей маячних!

abond  пишет в: kim
17.11.2008 18:31:54

«НАШ НАРОД ЗАВЖДИ ПИВ, І ДОСІ НЕ ВИМЕР»

 Отрывок из книги Александар Почекета "Сбереги свободу"

Составитель: Почекета А. А. Киев, 2008 год.

Рецензент: Маюров А. Н., президент Международной академии трезвости.

В эпоху катастрофического увеличения уровня потребления алкоголя в нашей стране читателю предлагается переосмыслить существующее в обществе отношение к этому веществу.

В книге вскрывается вся подноготная слащавых призывов к «культурному» и «умеренному» его употреблению, рассказывается о воздействии на человека малых доз алкоголя, освещается влияние привычки к этим малым дозам, оказываемое на наше общество.

Дать читателю выбор между привычным, «традиционным» употреблением спиртного и абсолютной, сознательной трезвостью — вот основная цель данного издания.

Особая благодарность за помощь в создании книги: Калинчуку Фёдору Михайловичу; Чичерову Михаилу Валерьевичу; Лядышеву Константину Константиновичу; Сушинскому Сергею Александровичу; Филюк Людмиле Алексеевне; Гриниченко Ивану Алексеевичу.

Скачать книгу на русском (в формате pdf 2 Мб)

Скачать книгу на украинском (в формате pdf 2,2 Мб)

Книгу (в бумажном варианте) можно заказать у автора: e-mail.

которую можно скачать или заказать на ТУ:

tvereza.info/downloads/literature/ssvobodu_ru.html

"Багато  хто  любить  повторювати,  що  наш  народ  завжди  пив,  п'є  і буде  пити.  Таке  переконання  навмисне  підтримується  величезною кількістю спеціально сфабрикованої «народної» творчості: це і пісні, і кінофільми, й інші художні твори. Всі вони змальовують яскраві картини безперестанного  вживання  алкоголю  нашими  предками,  виставляють наш  народ  таким,  що  вічно  п'є,  гуляє,іпишається  своїми п'яними «традиціями».

Картини  ці,  завуальовані  гумористичним  жанром  оповідання,  настільки  міцно  вкоренилися  у  народній  свідомості,  що  дуже  рідко  комусь приходить у голову думка перевірити цю «істину».(72)

Насправді  вік  п'яної  «традиції»    не  більше  двох-трьох  століть.(73)

Об'єми  поглинання  алкогольної  наркотичної  отрути  до  сухого  закону 1914 року ніколи не перевищували 4-5 літрів на душу населення за рік.

А звертаючись до історії слов'янських народів до XVI століття, ми взагалі не знайдемо слідів масового вживання  алкогольних виробів.(74)

Тверезість  була національною рисою нашого народу.

Сьогодні  ж,  «завдяки»  майстерно  проведеній  пропаганді,  населення країни  дійсно  стає  таким,  яким  його  десятиліттями прагнули змалювати  недоброзичливці:  ми  п'ємо  близько  20  літрів  абсолютного  спирту  на рік…  На жаль, усе найгірше і найбільш згубне набагато швидше, ніж що-небудь хороше, переноситься з рекламних щитів та телеекранів у наше реальне життя.

«ХІБА МОЖЛИВО ПРИБРАТИ АЛКОГОЛЬ?»

З  тих  пір,  як  у  нашу  масову  культуру  просочилися  фільми,  пісні  та інші  «творіння»,  що  реабілітують  і  прославляють  вживання  розчинів етилового  спирту,  в  свідомості  народу  міцно  вкоренилася  думка  про неможливість існування без самоотруєнь.

Яким же великим буває здивування звичайного жителя п'яної України, коли він дізнається,  що, дві третини населення планети, виявляється, живуть тверезо! Народи багатьох країн світу вільні від всіх лих, пов'язаних з виготовленням, продажем і вживанням алкогольних сумішей. Вони свідомо  вибрали  й  утвердили  для  себе    значить    і  для  всіх  своїх нащадків) тверезий спосіб життя.

                                                

72 Згадаємо хоча б такі шедеври алкогольної пропаганди радянського кінематографа як «Вечера на хуторе близ Диканьки», «За двумя зайцами» ("С легким паром, или..." - крутилось не менее сотни раз! - вставка /СНавиж/) та багато інших…

73 Історія пиття: ttp://www.tvereza.info/sobriety/history/drinkinghistory.html

74 Прыжов И. Г. История кабаков в России в связи с историей русского народа."


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1

:)О сообществе

КІМ – це маяк (що, за словарем, даленіє, маячить, майорить, мерехтить, бовваніє) для блукаючих шукачів. І притулок - для того потребуючих. А ще й шухлядка, книжкова поличка, чи й книгозбірня бажаючих знайти потрібне та викласти надмірне, зайве і не зовсім, але чим поділитися забажалося…

КІМ – це база даних і натяків, це мрія та план-програма ії здійсненності, це й досвід, і уміння, і знання-секрети, чи перші краплі розгадок таїн…

КІМ – це джерело-колодязь (родинних-міжродинних, народних та міжнародних, національних і багатонаціональних) засобів удосконалення себе, довкілля та умов для того, як і стосунків до досконалості ведучих.

І ЩЕ БАГАТО ЧОГО І ТОГО, ЩО СМІЛИВО МОЖНА ВИКЛАСТИ ЛИШЕ У

КІМ – це «Клуб Ідей Маячних»

Що і як подавати – справа ІДЕОЛОГА-КОНКУРЕНТА!

І таким буде кожен, до поки не стане партнером, що взаємовигідно і доцільніше (легше мляво просуватися, намагатися іти, чи стрімко летіти ДО ЦІЛІ !), бо конкуренти – це вирячені очі «одні в другі», а партнери – це «спезназівці», що усі дивляться навіть коли в різі боки то з метою не віддати своє(здоров’я-життя, зброю-знаряддя, землю-країну) і досягти цілей (святих, чистих, почесних).

Вибирати-оцінювати – може кожен і всяко!

А от тверезо-мудро впровадити, реалізувати зможуть лише особистості, які тут для того, і щоб стати такими, й найдуть ідею, технологію, чи заняття для душі, що ОБОВ’ЯЗКОВО БУДЕ ПРИБУТКОВО-ВИГІДНИМ.

Саме з цим, МИ - КЛУБИМОСЯ !..


Последние посетители сообщества
Нет данных

Модераторы сообщества

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Интересы
знания по усовершенствованиям личности, и способы их реализаций… Бизнес-планы, как в потенциального партнёра, курсы, нуждающиеся в инвестициях… Инвесторы ищущие «места» для инвестиций… «Генераторы» идей, Программы, реальность идей сгенерированных…, с идеей – увидеть реализацию, творческого потенциала и средств… Инвестиции в личность, тренинги, школы
ОБОЗ.ua