Регистрация  Забыли пароль?

archie пишет в litra  03.02.2009 12:01:19
Настроение: -
Музыка: -

Я в скорботі.... Помер Загребельний

В такі моменти дуже хочеться, щоб ТВ помилилося. Віриться в диво... Але...

Щойно канал 24 повідомив, що на 85 році житті помер Павло Загребельний.

Павло Архипович... Автор епічних картин минувшини, оспівувач Роксолани і Козаччини, Русі та інших прекрасних місцин...

Скорблю...

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 47

світла память

это к сожалению правда..(

жах...

Світла пам'ять...

Рекомендував цей запис

Земля пухом

Рекомендовал эту запись

...

RIP... "Роксолану", памятаю, всією школою шукали... Я десь знайшов і прочитав...

Обожаю "Роксолану"... жаль, очень жаль

Рекомендував цей запис

шкода.

Рекомендував цей запис

Рекомендував цей запис

земля йому пухом

светлая память...

(((

Земля ему пухом.

шкода. дуже шкода

...............................................................................

земля йому пухом...це був один з моїх найулюбленіших письменників

кошмар вобще..сама в шоке.царство ему небесное.

Росицки

Це людина, що ввійшла в історію нашої країни... Неймовірно шкода...і щойно почувши про цю трагічну новину...не можу отямитись. Вічна пам"ять...

Рекомендував цей запис

Рекомендував цей запис

:'(((

Рекомендував цей запис

Рекомендовал эту запись

Світла память! Він був (і буде) одним з моїх олюблених письменників.

Життя коротке

нічого про цю людину не знала, але завжди коли хтось помирає стає сумно...і от зараз шкода людину.....якщо по ньому хтось скорбить, очевидно багато людина зробила за життя!.

ооо В школі ще багато разів читатимеш!

от чорт, дядя Арчі, яж не у 8му класі, щоб ще багато чого прочитати у школі, я вже на фінішній прямій! =))))))

ну а якщо серйозно, то можливо я і чула щось про нього,але просто не пам*ятаю, та і читала його напевно....я все читала, та й зараз читаю...просто пам*ять вже не та ( о де мої молоді роки!)

Хай спочиває з миром...

Земля йому пухом...

Скорбимо всі... щодня читаючи його твори, думаєш який же геніальний автор. тепер буду думати - який геніальний автор БУВ. Уже немає... як приємно було очікувати нових його нових творінь, з трепетом думати, а що буде далі: Загребельний-класичний чи Загребельний-новатор... думати про несправедливість критиків, що звинувачують (точніше звинувачували) Павла Архиповича в тому, що на старості років він просто зійшов з розуму... тепер все буде по-іншому!

я на критиків не звертаю уваги. Головне, як людина писала. А такі критики, як у нас, кого хочеш в могилу зведуть. Щастя, що їхня критика не йде далі видань з тиражем в 100 примірників

Светлая память ... не зря говорят, что хороший человек всегда оставляет после себя хороший след на земле ... его творчество в нас и с нами ...

О сообществе

Давайте обсуждать литературу.

То есть, прочитанные книги, отдельные стили и направления, авторов, критиков и т.д.

(Под литературой имеются в виду печатные издания, а не графоманский интернет-хлам).

Последние посетители сообщества
Нет данных

Метки

Календарь
Ноябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6