Регистрация  Забыли пароль?

Таня пишет в litra  14.09.2010 22:11:04

книги

Як ми так можемо у нашому світі розвинутих технологій мати дефіцит книги? (питання риторичне)

Сьогодні знову слухала нарікання співробітниці, донька якої вчиться в школі, на те, що в бібліотеці не вистачило підручників. А як школярці в 7 класі вчитись без книги?

Ви, батьки, діставайте книги де хочете. А як їх знайти в провінційному місті? А якщо знайшов і замовив, то цієї книги ціна  така, що сімейний бюджет середньостатистичного українця має необережність одразу стати дефіцитним.

От що не кажіть, а книга  завджи була і буде дефіцитною цінною і дорогою річчю. Для школяра книгу купують батьки. Студенти (ті, які справді вчаться) мусять читати книгу  в бібліотеці, благо з появою інету деякі книги стало дещо легше знайти.  А справжня книга, читання якої, та насолода від прочитаного, пізнаного дає людині багато стимулів в житті...

Книга - річ дефіцитна для справжнього її поціновувача.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 32
в этом вся наша беда!
Справжня книга - паперова книга!!
так
Та проблема в тому що на полицях магазинів книг до фіга, а купити почитати нема чого. Одні "жіночі романи" тисячами валяються і все. Я от Уельберка шукаю вже більше півроку і знайти не можу. А в інтернеті переклад такий, що краще вже застрелитися, ніж те фуфло читати. Сорі за мати.
Пиши свои книги, охотник за чужими мыслями.
Книги пишуться, щоб їх ЧИТАЛИ.
Щоб навчитися думати своїми думками, треба спочатку чужі передумати і оцінити. І чим більше читаєш, чим більше думаєш - тим більше твоя думка стає самостійнішою. А книгу без самостійної думки написати неможливо. Хоча поправлюся - хорошу книгу написати не можливо, а заради фуфла яке тоннами лежить на прилавках навіть старатися не треба.
Кинга дешевле 90 гривников щас не найдёшь
практика показує, що хороші книги зі смислом, сюжетом і реальними поглядами на світ коштують дешевше, ніж всякі там детективчики і романчики "пра любофф". От я недавно Памука купила за 36 грн. І це майже 500 ст. філософського тексту. Але шукала його я десь з рік. Знайшла в одній книгарні в єдиному варіанті. Після того більше його не бачила( Ще раніше купила три книжки по 20грн різного роду класики на фестивалі і це при тому, що Карпа коштувала 30. Як на мене - це смішно. Щодо Кінга - не знаю, не читала, але в книгарнях є і по-моєму не такий вже і дорогий.
кстати, не все школьные учебники есть в итернете.... ине вот 7 покупать надо (9 класс)
от коли я вчилась ще такої проблеми з книгами в школі не було, а брату вже було сутужно - програму шкільну почали змінювати, книг не вистачало. а тепер то взагалі кушмар. вам от 7 книг купити, а вони ж недешеві і спробуй їх знайди...
найти достойную прочтения книгу действительно сложно...
а яку б книгу ти хотіла почитати?
найти достойную прочтения книгу действительно сложно...
Рекомендовал эту запись
You can completely know replica watch achievements from the meaning of its name. "O", as in Olympics devoting to sports timekeeping, "M", as in Mega-precision, precision instruments, "E", as in Elegance of design, "G", as in Geographic, the business strategy pursued , "A", as in Astronaut, the pioneer outer space with NASA astronauts and Russian cosmonauts.

О сообществе

Давайте обсуждать литературу.

То есть, прочитанные книги, отдельные стили и направления, авторов, критиков и т.д.

(Под литературой имеются в виду печатные издания, а не графоманский интернет-хлам).

Последние посетители сообщества
Нет данных

Метки

Календарь
Ноябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6