Регистрация  Забыли пароль?

Sleepwalker ° пишет в music  28.04.2011 11:17:20

...піду я на агітпункт і проголосую (с)

...а я проголосую за те, щоб якомога більше хороших людей зібрались і прийшли на триб"ют Кузі до київського Палацу спорту 3 червня. а після того зберігали пісні Гадів на дисках і плеєрах, а пім"ять про Кузю - в серці. він пішов занадто рано... таких, як він у нас на мою думку двоє - Кузьмінський і Івасюк.

цей пост, як маленька аґітка. в ефірі радіо roks побували дехто з учасників майбутного концерту і, можливо не всі це бачили, я викладу їх тут. Славко Вакарчук розказує про те, як він вперше почув Гадів і його історія практично один до одного збігається з моєю. так само пішов до друга, так само слухав перший альбом на касеті. мені було років 14, а був то 91-й рік. і Гади - то була бомба! перша пісня, яку почув була "Наркомани на городі". власно кажучи, з українських рок гуртів я до того часу чув лише ВВ. і тут - Гади! для хлопака, який слухав старий англомовний прогресів і арт-рок то було справді...самсінґ![:-} отаке...

і ще скажу, що несправедливо по відношенню до Львова проводити концерт у Києві! тобто - у Києві це ґуд, але і у Львові теж необхідно. все таки саме Львів подарував Україні таку легенду, як Брати Гадюкіни!

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 16
Рекомендував цей запис
дякую)
Гадюкиных слушаю постоянно. Истинное удовольствие!!!
це наша невмируща класика!
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
дякую, ляся
Рекомендовал эту запись
дякую
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

Уважая, даже прорекомендую, но эта группа не вставила, когда начал её слушать когда-то.

дякую. а от мені якось вставила буквально після пари пісень. і це не дивлячись на те, що тоді я слухав абсолютно іншу музику. сам дивуюсь чому так сталося.
А катом пользоваться?

О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))

Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)

Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8