Регистрация  Забыли пароль?

muzprostir пишет в music  11.08.2011 19:57:42

Lюk: «Все зводиться до того, щоб не ходити на роботу!»

Щоб зібрати повну залу прихильників, харківському гуртові «Lюk» не обов’язково презентувати новий альбом чи виконувати ще ніким не чуті композиції. Достатньо просто заспівати хіти, що вже так полюбилися українським та зарубіжним слухачам, і зарядити клуб «Jazzter» неймовірною позитивною енергетикою! А ще — дати МузПростору інтерв’ю:)

? Як вам концерт?

Оля (солістка): У мене море чудових емоцій після концерту! Раніше я по три дні не могла відійти від виступів, сиділа вдома і навіть не могла ні з ким бачитися… А тепер у мене з публікою такий взаємообмін, що готова піти дати ще пару концертів (посміхається). Раніше люди просто «були присутніми», а тепер процес обміну енергією двосторонній. Я спеціально готувалася до цього концерту, шукала пелюстки троянд, тому що хотілося, щоб у людей був такий чарівний настрій!

? Харків надихає особливою атмосферою?

Костя (автор французьких текстів): У Харкові гурт дає не так багато концертів, тому люди чекають, коли ж «Lюk» виступить знову.

Оля: До харківських концертів ми готуємося найбільше, завжди вигадуємо якісь костюми. Адже Харків — таке місто, де всі рідні і знайомі, тут багато музикантів…

? Ви багато гастролюєте. Що із численних концертів запам’ятовується?

Оля: Кожен концерт — це дуже яскраві враження, що лишаються в серці. Запам’ятовуються люди, що приходять вдруге чи втретє. Ти розумієш, що ти їм сподобався і що люди хочуть отримати цей заряд енергії знову. Я таким людям дуже вдячна, тому що це дуже віддані слухачі. А ще краще, коли прихильники не бояться підійти після концерту поспілкуватися, я за живе спілкування! Я не люблю, коли артисти позиціонують себе як: «Я — зірка!»

? Ви не думали, що час виходити на новий, більш масовий рівень музики?

Оля: Мені здається, що музика, яка заслуговує бути відомою не лише у вузьких колах, рано чи пізно все одно «вистрелить». Гурт повинен гармонійно розвиватися. Погано, коли гурт нічого собою не являє, альбома ще немає, але вже є кліп, 350 PR-менеджерів і директорів, але немає стрижня, котрий проб’є будь-яку стіну.

? У «Lюk»-а є такий стрижень?

Оля: Страшно сказати, але ми з групою вже 10 років разом…(посміхається).Ми настільки добре один одного знаємо, у нас, як і в родині, бувають усілякі сварки, але існує компроміс, ми розуміємо, що робимо спільну справу. «Lюk» — це п’ять абсолютно різних людей, п’ять характерів, ми дивимося різне кіно, різну музику…

Костя: Різні особистості «змішуються» в одній справі, саме тому творчість гурту така цікава!

? Ви багато гастролюєте Росією, дехто навіть асоціює вас із російською музикою.

Далі читайте на МузПросторі.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 2
Рекомендовал эту запись

О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))

Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)

Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8