Регистрация  Забыли пароль?

 


muzprostir пишет в music  14.08.2011 12:08:31

Польський гурт «Zrobie To Sobie»: «Вважаємо себе феміністками»

Троє дівчат-учасниць польського гурту «Zrobie To Sobie», які зараз мешкають у Вроцлаві, 13 березня виступали у Львові. Хто вони і що їх туди занесло – читайте трохи нижче. Розмовляли українською з гітаристкою Мартою та семплеристкою-клавішницею Мартиною. Вокалістка (ще одна Марта) не дуже охоче ставиться до інтерв'ю. Дещо з лексикону збережено.
 

? Привіт!

Привіт. Бонжур!

? Що означає назва ”Зробє то собє”?

Марта (надалі просто М): я зроблю собі добре. Це означає ”я хочу помастурбувати”.

? Як довго існує Ваш гурт?

М: Рік і один місяць на час опитування.

? Де Ви познайомились?
М: У Львові. Я з Мартиною – півтора роки тому. Раніше мешкали в одному місті і навчалися в одному університеті, але не знали одна одну. Львів – магічне місто. А з Мартою (вокалісткою) я познайомилася у Польщі, у Вздові. Там є Академія народного мистецтва. Це було 8-9 років тому.

? Як виникла ідея створення гурту?

М: Мартина сказала, що хоче робити музику на компутері, а я теж щось хотіла грати. Повернулися в Польщу зі Львова після обміну. Коли ми були у Вроцлаві, я пішла до Марти і вона сказала, що написала пісні і уклала музику. Вона це мені заспівала і заграла. Я подумала, що дуже гарно звучало б, якби Мартина зробила музику. Мартина погодилась. Ось так ми і виникли.

? У якому стилі граєте?

М: Електро-панк. Саме панк – не поп.

? Маєте записи і чи не плануєте випуск демо?

М: Маємо записи – одну пісню на ”майспейсі”, але вона у поганій якості. Але ми плануємо записатися, коли повернемося до Польщі.

? Чи брали участь у якихось фестивалях?

М: Так. Перший концерт відбувся під час ”Лейді-фесту” у Торуні. Також грали на ”Геї, лесбіянки та друзі” та ”16 днів проти насильстсва” у Вроцлаві. Щойно приїхали з Варшави, де ми виступали на фестивалі ”Революція жінок”.

? Ви вважаєте себе феміністками?

М: Так.

? Що для Вас фемінізм?

М: Це сила, яка допомагає мені у щоденному житті, коли, наприклад, зустрічаюся з проблемами: дискримінація, сексизм. Фемінізм нагадує, що не треба піддаватися, треба реагувати коли хтось каже, що ти цього не можеш зробити, бо ти дівчина. Ти не можеш грати дуже добре на гітарі, бо ти не хлопець, твоє місце на кухні, твоє завдання – родити дітей. Фемінізм відповідає на це все і дає мені підтримку. У мене є інша дорога: не домашнє життя, не родіння дітей. Але при цьому я хочу сказати, що це я так вирішила. Але якщо є жінка, яка хоче займатися домом і хоче родити дітей, то я це поважаю і не хочу забороняти. Але часто люди погано ставляться до фемінізму. Є різні стереотипи, наприклад: феміністки ненавидять чоловіків, феміністки – усі лесбіянки, тому що вони непривабливі і не можуть знайти собі чоловіка. Я би хотіла боротися з цими стереотипами, хотіла б показати людям, що не треба боятися цього слова, цього руху, потрібно більше читати, цікавитись і не казати безпідставно, що це погано і безсенсово.

Мартина (надалі просто Мр): Фемінізм – це солідарність у боротьбі за рівні права. Феміністкою повинна бути не тільки кожна жінка, але й кожен чоловік. Тому що хлопці повинні правильно ставитися до інших людей. Спільно можемо більше досягти, ніж окремо.

? Чи берете приклад у музичному плані з якихось гуртів?

Більше читайта на МузПросторі. 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1
Рекомендовал эту запись


О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))


Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)


Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Последние посетители сообщества
Нет данных
ОБОЗ.ua