Регистрация  Забыли пароль?

 


muzprostir пишет в music  17.08.2011 22:29:25

Оркестр Че: «З політикою краще не зв’язуватись!»

Перед інтерв’ю завжди хвилюєшся: а раптом людина тобі не розкриється, недоречними виявляться питання або з тобою просто не захочуть говорити. Очікування розмови із солістом улюбленого гурту, та ще й у день презентації нового альбому — це був просто мандраж! Олег Каданов, соліст харківського гурту «Оркестр Че», і сам хвилювався перед концертом у харківському клубі «Jazzter». Із першої ж хвилини вразив щирим поглядом і відкритою посмішкою. І навіть здалося, що я тримаю в руках не диктофон, а чашечку кави за розмовою із близьким другом.

? Чим новий альбом особливий?


По-перше, це повноцінна ритм-секція (барабани і бас) і декілька запрошених музикантів — Фіма Чупахін, Андрій Семенов, наш друг-саксофоніст, Макс Морозов також повернувся до нас — на час запису пограли разом. Музика, звичайно, відрізняється від того, що було раніше, вона стала, мабуть, ширшою, простору стало більше.

? Що означає назва «Предчувствие нулевого года»?
Не знаю, вона народилася, мабуть,більше через емоції і відчуття. Ми завжди отримуємо звідусіль певну інформацію, а останнім часом вона була достатньо тривожною. Було таке відчуття, ніби щось має статися, певна крайня точка, після якої все має «обнулитися» і піти зовсім по-іншому.

? Це «щось» уже сталося?

Поки що ні. Поки що це тільки передчуття…(загадково посміхається).

Так. Хоча це можна назвати як завгодно — доля, фатум…Якісь вищі сили є, певна організація Всесвіту, яка все влаштовує так, що все, що відбувається, не випадково, і події потім із часом «проявляються». Деякі, може, на іншому рівні, тому нам не дано це відчути і зрозуміти. Але міцні зв’язки існують…

? Тобто, якби у 2002-му в студентському гуртожитку гітара не перетнулася із кларнетом, ми б зараз тут не сиділи?

Думаю, що так.

? А якби не той випадок, «Оркестр Че» взагалі існував би?

Навряд чи. Бажання створити групу було, воно давно існувало ще до знайомства із Совою (кларнетистом — авт.), але Сова більш рішуче підштовхнув. Гітара щось там собі грала, а Сова послухав і сказав: «Давай щось із цим робити!». Це і стало тим рішучим поштовхом до того, що все закрутилося. Спочатку ми були удвох, потім почали «підтягувати» людей — з’явилася Оксана Молодоженова, скрипалька, потім Міша Кабанов (аніматор — авт.) прийшов. А може, нічого й не сталося би.

? Ви — мало не єдиний гурт, у якого є ідеологія…

Ідеологія — це те, що або раніше, або зараз відповідає нашим інтересам, нашому світогляду. Якщо раніше ми більш радикально ставилися до вирішення проблем, то зараз вважаємо, що кожна людина повинна зрозуміти для себе сама. Деякі провокативні пісні ми все ж лишаємо, щоб вони при мушували задуматися,просто ми перестали закликати до певних рішучих дій.

Раніше ми були більш активні, навіть разом із Жаданом брали участь у тій же дурнуватій Помаранчевій революції…Коли все починалося, всі дійсно вірили, що можна щось змінити, «Кучму геть!», вірили, що все у наших руках….Ми всі цим горіли.Тепер ми зрозуміли, що з політикою краще не зв’язуватися.

А зараз юнацького максималізму стало менше, відбулася переоцінка. Ми не відмовляємося від того, що ми говорили, що було, те було. Тільки закостеніла людина не змінює своїх поглядів,якщо людина живе, черпає звідкись натхнення,отримує нову інформацію,вона переосмислює її. Світ текучий.

? Тобто, «Оркестр Че» більше не революціонери?

Так, ми навіть хотіли перейменуватися на «Оркестр ЧЁ». Ну оркестр, і чё? (посміхається). Це був досить серйозний намір,але потім ми зрозуміли, що нас знають саме під цим іменем.

? Як ви взагалі ставитеся до політики?

Далі читайте на МузПросторі.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2
Рекомендовал эту запись


О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))


Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)


Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Последние посетители сообщества
Нет данных
ОБОЗ.ua