Регистрация  Забыли пароль?

 


muzprostir пишет в music  21.10.2011 00:14:00

Діана Арбєніна в Києві - на поєдинку із собою

Діана Арбєніна дала акустичний концерт у Києві.

Якось фронтвумен російського гурту «Ночные снайперы» Діана Арбєніна сказала, що коли вона на концерті багато говорить, то це значить, що перед виступом вони міцно випили, якщо ж говорить мало, то значить все добре. Сольний акустичний концерт співачки передбачав за визначенням іншу стратегію. Зустріч віч-на-віч передбачала якусь більшу відкритість, відвертість, навіть інтимність.

Несподівано, хоч її вже доволі довго чекала переповнена зала Театру імені Франка, співачка у чорному з’явилася на сцені й одразу, сівши за білий рояль, заграла і заспівала. Ніби акцент на контрастах. І вже на третій пісні порвавши струну гітари, ніби отямилася і привіталася з публікою. Діана Арбєніна говорила багато цього вечора. Це були спогади і враження. Розповіла вона і про те, як і коли виникла ідея сольного акустичного концерту. «Півтора року тому я зрозуміла, що боюся сама лишатися на сцені», – зізналася вона, пригадуючи, як не раз під час концертів гуртом лишалася сама на сцені для виконання пісень в акустиці, а музиканти за цей час десь застрягали за кулісами. «Страх треба лікувати вбивчими методами, тому на сцені перед вами я як на поєдинку із собою, адже тут не сховаєшся», – додала вона. За словами співачки, «сольник» планувався ще на весну, але осінь не гірша.

Далі читайте на МузПросторі.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2
Нажаль я не в Киевi
These http://www.blacklouboutinshoes.com/ christian louboutin shoes have the high quality and low price.We provided wonderful http://www.blacklouboutinshoes.com/ discount christian louboutin with best quality and fashion design. These http://www.blacklouboutinshoes.com/ cheap christian louboutin are very popular. How much everybody love http://www.blacklouboutinshoes.com/ christian louboutin uk and what cheap price you are willing to pay for them! We have collected a large quantity of http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-mary-jane-c-1.html christian louboutin mary jane pumps which are popular and people are favor of them.Have the http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-peep-toe-c-3.html christian louboutin peep toe pumps is a happy thing. The http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-pumps-c-2.html christian louboutin pumps are classic shoes. You will be proud of owning them.Don't hesitate!Take http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-sandals-c-4.html christian louboutin sandals home!Choose our http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-slingbacks-c-5.html christian louboutin slingbacks will make you have an amazing discovery. Here have the most complete kinds of http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-sneakers-c-7.html christian louboutin sneakers .These http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-evening-c-8.html christian louboutin evening are brand-new,reasonable price and fashion design. Please do not hesitate, order http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-ankle-boots-c-9.html christian louboutin ankle boots on our online store, and you will get a big discount!Our http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-boots-c-10.html christian louboutin boots are a perfect combination of classics and fashion. These http://www.blacklouboutinshoes.com/christian-louboutin-flats-c-11.html christian louboutin flats on our online store have high quality and cheap price, you can get a big surprise form our website.


О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))


Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)


Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Последние посетители сообщества
Нет данных
ОБОЗ.ua