Регистрация  Забыли пароль?

Едуард Демерзель пишет в music  05.06.2012 10:55:12
Настрій: добрий
Мюзік: Garbage - I Hate Love

Сміття повертається!

«Сучасна музика – повне лайно! Поверніть мене в дев’яності

«В епоху дурної комерційної музики «Garbage» приходить, щоб врятувати світ

З коментарів на Youtube  

Після 7 років мовчання культова група 90-х «Garbage» з’явилась на музичному небосхилі з новим альбомом «Not Your Kind of People», який побачив світ 14-15 травня і якому незадовго до цього передувала прем’єра деяких треків, зокрема,  -  відео «Blood for Poppies». Не бажаю лізти поперед Арчі в пекло, проте не можу обійти стороною довгоочікуване повернення музичного бенду, який я любляче називаю «Сміття» і який робить музику, що, ймовірно, подобається мені найбільше.

Звичайно, «Garbage» – не єдині мої улюбленці, проте вони справді унікальні, адже лише їм вдавалося протягом тривалих років вражати мене кожним своїм альбомом. Не в розумінні того, що кожен з них був чимось новим (насправді вони всі, в деякій мірі за виключенням хіба що «BeautifulGarbage», є представниками фірмового електрон-треш-рокового саунду), а в тому сенсі, що жодного разу я не був розчарований новою платівкою, не дивлячись на високі очікування, які кожен з нас зазвичай плекає перед появою нових робіт своїх улюблених виконавців.

Що ж, «Not Your Kind of People» на став виключенням, це справжній «сміттєвий» альбом. Особисто я розділив би його на три умовні частини.

По-перше, в ньому, ясна річ, можна знайти досхочу фірмових параноїдальних мелодій з традиційно весело-божевільним звучанням гітар і барабанів: так, якщо підключити стару пам'ять, то в «Battle in Me» безпомилково можна почути важку енергію «Push It», а в «Felt» - розпізнати швидкість та запал «Temptation Waits», хоч і ніби такі, що вже давно подорослішали.

По-друге, тут присутні нові реінкарнації кращих пісень напрямів, що ніколи не вважались характерними для групи, проте завжди були представлені в легендарних альбомах минулих десятиріч: від акустичних балад в стилі «Milk» і «Cup of Coffee» («Beloved Freak») до чергових (як на мене, - вдалих) спроб знайти себе в площині євроденсу найвищої якості а-ля «Why Do You Love Me» («Automatic Systematic Habit»).

І, нарешті, як і кожен класний альбом, «Not Your Kind of People» додає щось нове і унікальне якщо не до загальносвітового музичного фонду, то хоча б до музичного портфоліо самих виконавців. В цій платівці це, як мінімум, - два треки, «Blood For Poppies» і «I Hate Love». Незважаючи на те, що вони є абсолютно різними за виконанням та звучанням, проте, як і належить справжній музиці «Garbage», - депресивно важкі і незабутні. Перша з них, «Blood For Poppies» («Кров для маків»), була навіяна історією про торговця опієм, яку Ширлі Менсон прочитала в газеті, і хоча, за її словами, композиція в жодному разі не є буквальною, але розповідає про «дезорієнтацію та оману, і людські спроби залишитись при глузді перед загрозою божевілля». Друга пісня, певно, не потребує жодних пояснень, адже має назву, яка не залишає багато місця для вільних інтерпретацій: «I Hate Love» («Я ненавиджу кохання»). ENJOY.

І наостанок. Найбільша іронія полягає в тому, що назва альбому стала наче пророцтвом щодо його сприйняття музичними критиками, які, можна впевнено сказати, зовсім не вподобали платівку. Наприклад, на Ultimate Guitar вона отримала 6,7 з 10, на RollingStone– 3,5 з 5, а на NME– взагалі лише 3 з 10, в світлі чого оцінка від Guardian (4 з 5) виглядає наче щедрий подарунок. І дійсно, мабуть, музичні критики – не ті люди, для яких роблять музику шотландська співачка та тріо музикантів із Західного узбережжя, адже рядові любителі музики, в перерахунку на 10-бальну систему, не давали новому альбому менше 8, а на деяких ресурсах середня оцінка наближається до максимальної. Питання ж щодо того, для кого роблять музику справжні профі, видається повністю  риторичним.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 28
«Сучасна музика – повне лайно! Поверніть мене в дев’яності!» - поддерживаю.
смотришь и кровь будоражит воспоминания... эх вернуться бы...
чёт видео не вставилось. вот ссылка http://youtu.be/k2C5TjS2sh4
Так, Roxette непогана попса була. Мені композиція Stars найбільше подобалась, з дитячим хором )
как по мне - одна из лучших...

DJ Bobo "Respect Yourself",  Jessica Jay  "Casablanca", Madonna "Spanish Lullaby", Scatman John "Scatman's World"... Були часи! 

еееееее, чувак, реальная тема...
No Mercy - Where Do You Go La Isla Bonita - Madonna DJ BOBO - FREEDOM DJ Bobo - Love Is All Around и т.д. и т.п. тепершняя молодёжь этого не помнит и не отрывается помнится когда на турнирах включали такую музычку и как народ жару давал... или после отчётных концертов тусу себе делали... а причёски, стиль одежды... эх...
усё, вешайтесь соседние офисы... с 16.00 объявляю музыкальную машину времени...

БЛА, БЛА. ОЙЛЯЯ!!!!!!!! Попса типичная какой много и от которой уши увяли!!!!!

По-украински не читаю. шо там за славословие по поводу этой "бла-бла" прочесть не могу........   а вот душа просит чего-то родного УКРАИНСКОГО, мелодичного, гармоничного, как цветочное поле, как венок из ромашек и коктейльиз розовых, наливных щечек и ГЛАЗ, шо обещают тебе все радости жизни включая ГАЛУШКИ, ВАРЕНИКИ И.....    БОРЩЩЩЩЩЩЩЩЩ!!!!!!!!!!!!!!

Вот как-то так!!!!!!!

Попса - это твоя писанина, а Garbage - это самый прогрессивный рок! Не разбираешься - так молчи, а тем более если языков не знаешь! Подонок, подлец, негодяй, сволочь ты последняя, не смей даже своим грязным языком говорить об этой замечательной музыке! Лучше отрекомендуй постик! ;))))

ладно помолчу...... не мое это.... а ты можешь продолжать тащиться......
Вот! Поздравляю тебя с, очевидно, первым разумным поступком, который ты сделал за сегодня, а может (кто знает?) и за какой более продолжительный период!
уйди, Эду. из модераторства..... уйди..... я ведь тебя даже за приверженность к гей-парадам никогда не попрекал..... я только против того, шо люди не свое место занимают!!! Давай, Эду!!!!!!! Гордиться тобой будем, хоть ты и бандера, но будешь честным человеком, а не подлецом и мелкой ветошью, как сейчас!!!!!!!!! Ты не достоин модераторства, Эду...... и это не страшно..... ведь все мы многого не достойны и в этом фишка в жизни важная - быть самим собой и не занимать чужое место.... посмотри на Януковича и Путина - и шо здесь хорошего, а ведь первый вполне мог стать отличным директором завода. а второй - настоящим полковником-шпионом, шо приносил бы пользу отечеству.... ну!!!!!! и НЕ НАДО МЕНЯ ПУГАТЬ!!!!!!! МЕНЯ ХУТОРОК УЖЕ, КАК РОДНОГО ПРИНЯЛ!!!!!!!!!! ))))))))) Не морочь нам голову и становись достойным членом общества, Эду!!!!!!!! хуже будет.......

МЕНЯ ХУТОРОК УЖЕ, КАК РОДНОГО ПРИНЯЛ!

Я за тебя рад, тебе, честно говоря, там и место! Но в отношении тебя вспоминается попсовая песенка одной твоей соотечественницы, которая, крутя соблазнительной попкой, поёт: "Тридцать раз уходила я на целых три дня!" Так шо уходи, потом приходи, и так хоть тридцать раз, но только больше не смеши людей разговорами об этом, тем более таких занятых, как модераторы! Нам своей работы хватает, чтобы ещё читать твою пустую болтовню, не имеющую никакой связи с действительностью...

работайте...... продолжайте работать......
Спасибо, что разрешил, нам твоего благословления только вот и не хватало, мотивация повысилась моментально и многократно!
Рекомендовал эту запись

ЗА Сміття!!!

Рекомендував цей запис

За коментарі!

До речі, я ще не слухав.

Чого чекати від повернень - хз, Повернення Кренберіс, наприклад, абсолютно не сподобалося - якась вода.

Щодо оцінок, я тебе порадую - навіть злий пітчфорк 6,4 альбому поставив)) так що не все так погано.

З усією повагою до Кренберіз, Garbage - то інший рівень з продюсерської та студійної точки зору. Так що сподіватися можеш на краще :) Кренберіз мене теж сильно засмутили, а Сміття, як написано вище, - ні :)

А 6,4 з 10? Якщо так, то це мало! =Р

Дуже класно і влучно сказано в тій рецензії :

The great irony of alternative rock was how relative that term is; as Thomas Frank once asked in the title of an essay about the whole phenomenon, "Alternative to What?" In the mid-to-late 90s, Garbage didn't feel so much in opposition to the times... The times have changed but Garbage haven't, and now, for better and for worse, they've at last become alternative to everything

Рекомендував цей запис
Слушаю ещё раз. Не цепляет. Нет, вроде и слухабельно, но как-то... Мне третий альбом напоминает, который я не очень. Вспомнил, какая единственная песня понравилась. Control. Вот ради неё прослушаю альбом ещё пару раз, может распробую)). Для меня разочарование в Garbage очень неприятно...

Да ну не, ты гонишь, с третьим альбомом вобще связи нет, это не я говорю, это ж известный факт, шо третий альбом был экспериментальным, там сильный отход от рока... Вот тот же четвёртый, твой любимый, даже ближе, тот же «Why Do You Love Me» по стилю = «Automatic Systematic Habit», это ж танцевальная музыка. Корорая у них, да, начиналась с третьего альбома, а именно с Androgyny и Cherry Lips, но там совсем кислота )))

А нравится или нет - это сугубо индивидуально, конечно, ничего не поделаешь. Но по Control согласен, сильная вешь. Хотя как раз она мне напоминает Silence is Golden из Beautiful Garbage: те же разрывные крики под барабаны в припеве )))

Рекомендовал эту запись

О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))

Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)

Замітають у спільноті

Часопис
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7
8