Регистрация  Забыли пароль?

 


Та, що іде по життю з посмішкою пишет в music  01.10.2013 22:13:50

21.09 або ще один день у Києві

Ще один пост, який з*являється на світ із запізненням. Чи то через брак часу, чи через необхідність додумати, домалювати в голові його зміст.

Позаминулої суботи я поверталася з Києва.  До відправлення електрички залишалося ще три години. Просиджувати ці години на вокзалі, споглядаючи стомлених подорожніх та просто безхатченків у мене не було натхнення. Їхати знову на Троєщину, а звідти - на вокзал - немає сенсу, бо ледь не всі три години доведеться провести в транспорті, добираючись спочатку в один кінець, а потім - в інший.

 Я вирішила помилуватися вечірнім Києвом. З літа я звикла до гамірного суботньо-недільного Хрещатика, коли через кожні 50 м грають улюблені мелодії  музиканти, привертають увагу своїми видовищними шоу файєристи і живі скульптури, словом, заробляють собі на хліб, а за одне й перехожих розважають. 21 вересня вийшовши з метро на Майдані Незалежності та пройшовши сотні три метрів Хрещатиком, я подумки відзначила для себе, що серце Києва сьогодні незвично тихе та спокійне, як на  вечір вихідного дня. Воно й зрозуміло чого: погода не склалася. Знайшовши суху лавочку (не знаю, яким дивом вона залишилась сухою після того, як кільканадцять разів на день пускався дощ), я присіла (4 години без перерви на ногах на височенних підборах - це вам не жарти). Дістала телефон і набрала свою малу. Трохи посидівши нерухомо, почала замерзати. А оскільки з двох зол обирають менше, то встала і пішла далі мучити свої ноги, аби лиш не захворіти,  бо у мене і так імунітету ніякого. За кілька хвилин почула звуки музики - хтось із музикантів таки вийшов пограти попри негоду і сирість. Як справжня меломанка, пішла на ці звуки. Біля підземки напроти ЦУМу співав та акомпанував собі на гітарі хлопець. Навколо нього вже зібралося десятки три слухачів. Його голос, акустична гітара і виконувані ним пісні гармоніювали з ліричною атмосферою осіннього вечора. Видно, що у хлопця хороший музичний смак, бо співав він не шансонний репертуар, а фірмові речі. Кинувши йому кілька гривень у кейс від гітари, запитала, чи можна буде ще його побачити тут приблизно через місяць.  На що він відповів, що можливо, і дав свою візитівку з номером телефону, за яким можна уточнити, чи буде він грати у певний день. Кілька днів потому наштовхнулася на візитівку у своєму блокноті. На ній, окрім телефону, було ще посилання на його групу в контакті. Я зайшла у цю групу, і  переглянувши трохи відеозаписів та почитавши записи на стіні, взнала, що він приймав участь у "Голосі країни", але, на жаль, далі сліпих прослуховувань не пройшов. Звати його Сергій Гордієнко. І так мені прикро стало і за нього, і за свою групу,  і за ще багатьох музикантів - справжніх, талановитих, яким є, що сказати, але які змушені виборювати своє місце під сонцем у важкій і далеко не завжди справедливій боротьбі. Хтось у будь-яку погоду грає на вулиці за скромну винагороду від перехожих, хтось їздить по клубах за "дорогу та харчі", хтось вечори проводить на репетиціних базах, замість того, щоб побути вдома з рідними та коханими, а вдень змушений гарувати (часто на неулюбленій і не пов*язаній з творчістю роботі), аби відкласти копійку на майбутні сингли та відеоролики. А тим часом хтось роз*їжджає країною, співає незамислуваті пісеньки про "лісапєд" і отримує за це нехилі гонорари. Може, воно й по приколу (комусь), але куди ми дійдемо з такою "масовою культурою"?


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2
а чем тебе не нравится "Лисапедный батальйон"? по-моему, очень талантливые женщины, у которых харизма и энергия - просто через край. я уважаю такое творчество.
всем не нравится. Сами они чересчур эпатажные, а песни у них бессмысленные


О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))


Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)


Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Последние посетители сообщества
Нет данных
ОБОЗ.ua