Регистрация  Забыли пароль?

Та, що іде по життю з посмішкою пишет в music  15.01.2014 22:39:41
Мюзік: і так ясно)

Музикант, актор, співак і просто цікава та неординарна особистість

У мене почалася "бабкіноманія". Хоча, воно й не дивно, враховуючи те, що 27 січня в нашому місті відбудеться ювілейний концерт цього актора, музиканта й співака.

Його ім"я в усіх на слуху вже досить давно. От і в мене: ім"я на слуху було вже давно, а що собою являє творчість Сергія Бабкіна, я взнала порівняно недавно. Після того, як відбулася презентація проекту Вакарчука "Брюссель", мені стало справді цікаво, а що ж собою являє Сергій Бабкін як творча одиниця, що саме його Славко запросив до роботи над цим проектом?    І в останній день 2011 року я відкрила для себе його музику.

Була захоплена з першого прослуховування. Таку відчайдушну щирість рідко від кого почуєш. Мабуть, у цьому й полягає секрет його успіху: бути чесним зі слухачем, як із самим собою, як на сповіді...

"Вот гвозди! Вот молоток! Бери, бей,
Забивай глубже, затягивай узел туже…
Ну неужели, Господи Боже, нет ничего прекрасней на свете
Этой ангельской рожи?!"

І це - лише частина того, що він зробив у музиці. Я вже не говорю про гурти 5'nizza та К.П.С.С., учасником яких він також є. І в кожному з цих проектів він різний. Та попри це - все одно справжній.

Декілька пісень одразу знайшли собі місце в моєму плеєрі. І надовго. До кінця зими і ще добрячу частину весни (а вона тоді теж була схожа на зиму) я йшла на роботу під музику Бабкіна. І досі, коли чую деякі пісні, перед очима постають кадри зими-2012. У мене дуже сильні музичні асоціації... :)

Днями вирішила переслухати побільше його пісень, щоб до концерту проникнутися повністю цією атмосферою. Якщо редакція погодить мою ідею, візьму у нього інтерв*ю. Дуже хочеться поспілкуватися з цією мегахаризматичною особистістю.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 2
Он у нас и в театре играет) или играл. Говорят, он крутой актер. А я как-то равнодушна к его творчеству.
ну, может, всему свое время) я очень долго не воспринимала Сплин, а вот год назад просто перевернулось мое к ним отношение. Оказалось, что у них есть намного более достойные песни, чем те, которые крутят на радио и по телеку.

О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))

Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)

Замітають у спільноті

Часопис
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7
8