Регистрация  Забыли пароль?

hms08 пишет в music  26.06.2009 23:26:01
Настрій: ужассное
Мюзік: Майкл Джексон

Умер Майкл Джексон

ТРАГЕДИЯ!!! Умер Майкл Джексон... Я в шоке... Я не могля в это поверить... Я выросла на его песнях и клипах!!! И теперь его нет... Ужасс...

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 2
Да,ужасссс!
The Pandora jewellery ambit of jewellery encompasses the aforementioned absolutely opposite, but consistently beauteous visages, and today we’re blockage out what the always personalizable Pandora ambit has to action girls who are built-in in July. The ambit in fact covers about all jewellery types, but today we’re searching at the cornerstone of their popularity, the changeable Pandora armlet charms.

О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))

Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)

Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8