Регистрация  Забыли пароль?

Sleepwalker ° пишет в music  01.09.2010 17:18:28

від них буквально зриває дах ))) (фото+відео)

Концерт українського гурту Гайдамаки в Естонії обірвав ураган: під час виступу музикантів вітер зірвав дах сцени і повалив дерева та лінії електропередач. Гайдамаки стали хедлайнером естонського фестивалю фольклорної музики Viru Folk, який відбувався у розташоваому на півострові селі Кясму на півночі Естонії.

Однак після того як Гайдамаки почали співати третю пісню, почався ураган. "Полетіли дрібні предмети, їжа з торгових наметів і самі намети. Дерева почали падати прямо на припарковані авто", - розповіли у прес-службі гурту Гайдамаки. Незважаючи на це, українці продовжували грати, а коли вони виконали пісню Біла-біла, вітер зірвав зі сцени дах. Стейдж-мени кинулися накривати обладнання. Музиканти були змушені покинути сцену.

"Останнім зі сцени пішов фронтмен - він не бачив, що мокрі музиканти вже залишили пости, рятуючи інструменти і власне життя від замикання, і співав, поки на полі нікого не залишилося", - зазначили в прес-службі.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 26
знай наших. да, нє?)))))))
а то))
Рекомендував цей запис

югууууууууууууу!

красавци нє?))))))
я їх обожнюю з любими приправами)
вони без перебільшення один з символів сучасної України!)
они очень популярны в Европе и других странах, где есть славянская диаспора. Жаль в родной стране их так не ценят как зарубежом.
Рекомендував цей запис

я завжди це всім говорив!))

ти говорив, а тепер є задокументований факт!)))
Рекомендував цей запис

офігітітєльно!! жеби знали наших!

та вапщє! шкода, що лише 3 пісні зіграли))
ага) якби більше то зривало би не дах, а голови))
пощастило їм чо!)) хіба тим естонцям багато тре?)))
якщо чесно то ненаю, ще не спілкувалась з даним підвидом землян))
я х ними дууууже тісно спілкуюсь, тому точно кажу.)))))))
буду знала))
Рекомендував цей запис

Гайдамаки мочать і розривають все на шматки)) Люблю їхню музику)

Рекомендував цей запис

аж тепер до мене дійшов сенс смс))))))

якщо ти думаєш, що зрозуміла зараз, то ти зрозуміла смс неправильно)
ну я мала на увазі, що я доторопала, звідки воно взяте))))
Birkenstock Shoes are synonymous with comfort, ease, and a hip, casual style. We offer free shipping Birkenstock Sandals in our Birkenstock Outlet. Birkenstock Shoes are your best choice.
ZigTech is really innovative in the field of shoes improvement. we provide high quality Reebok Sale at low price in our Reebok ZigTech online shop. www.salereebokshoes.com
Reebok ZigTech Shoes are extremely light and comfortable. It's great for me to running or just walking. We provide discount Reebok Zigtech Sale with Free Shipping, You can enjoy best service from our Reebok Outlet. http://www.takereebokshoes.com

О сообществе

Музика - це мова. Мова, що є формою спілкування, здатністю самовираження, можливістю висловити щось своє. Ми використовуємо музику для відображення нас самих, наших відчуттів і наших ідей.

Тут ви не просто пишете про гурти та виконавців, тут ви розкриваєте себе....)))))

Праила в Music

ПРАВИЛА

1.  Пишіть пости по темі спільноти, а не все підряд, це місце не для особистих переживань до хлопців, не журнал з роздумами, що б то пожувати на вечерю, це тематична спільнота!

2. Кристуйтесь [cut] [/cut] для вирізання тексту, а то потім  приходиться різати ваші кілометрові пости з  надцятьма фотографіями. Не хвилюйтесь, кому буде цікава тема, той зайде і дочитає її до кінця.

3. Мат  Тут висловлюються без мату! 

Пости, що не відповідають правилам спільноти - видаляються без попередження!!!

Дякую за розуміння :)

п.с Якщо модератори наразі не є активними дописувачами на ХБ, то це не означає, що вони нічого не бачать :)  Так що не смітіть в спільноті :)

Замітають у спільноті

Часопис
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8