Регистрация  Забыли пароль?

Орест Форко 16.12.2009 в 09:37

Передноворічне питання

Таке виникає певно в більшості. 

На корпоративну пянку вирішили робити маскарад. Тепер ламаю голову шо б таке придумати щоб і образі  бути і по кишені вдарило несильно.. Поки таких варіантів 2 - моряк і ковбой Підкажіть що ще можна.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 96
паперовий пакет на голову :)
і ким я тоді буду?
чорний пакет — Дарт Вейдер, білий пакет — куклусклановець, жовтий пакет — губка Боб... і так до нескінченості
в мене буде перший мій корпоратив!але добре,що без тих маскарадів))))
чекай ше можуть сказати в останій день))
нє.то точно нє.знаючи своїх)))
поліцейський,бандюган))
я вже думав про костюм гопніка: спортивний костюм, шкари, барсєтка і сємки
є пару яких та коп?))))
класна ідея, тобі личитиме
У нас хлопець якось виграв конкурс, вдягнувшись у матрац :)))
еее, це був костюм матраса?
Ну з матраца стирчали його руки-ноги, а голова була в такому оконці в матраці :)))
Ну, сам я був лицарем :)
я б тоже не відмовився - снаряги нема
Ну там монахом заделаться или звездочетом. Костюм савецкава бытового пьяницы - главное найди майку-алкоголичку, вытянутые на коленках треники и авоську с пустыми бутылками
цікаво почому сутани нинчє))) костюм алканавта - варіант) але можуть подумати шо почав празнувати без них))
:))))
Ну там ше піанєр, мушкетер, лікар, викладач географії (головне знайти глобус :) )... Включай хвантазію :)
розмалювати лице фарбою під тигра
в контексті року тигра це варіант, хоча простіше купити маску
ну в такому разі ідея Asher-a з пакетами ще простіша Можно ще обмотатися туалетним папіром наче Ти мумійо
Пират Костюм пирата довольно прост: возьмите старые потертые джинсы. Нашейте на джинсы несколько заплаток, на одной из которых методом лоскутной техники можно пришить золотые монеты. Еще понадобятся тельняшка, бандана на голову, яркий платок нашею, а также игрушечные пистолеты и ножи. Последний штрих — черная повязка на глаз.
граф Дракула. тільки пальто підходяще знайти, а там лице вибілити .
типу біле лице, червоні губи і вставні клики?
мгм щось таке. біла сорочка, штани, ну і відповідна гримаса на лиці))
вуса, борідку, коштурик, храмати на одну ногу, зухвалий погляд і цинічні жарти. Отримаєш ще й хорошу нагоду безнаказано познущатись з начальства )))
аааа порвало))) супер
Неплох костюм Боярского) собственно, одна шляпа и усы) и всем говорить "Хехей! Тысяча чертей! Коня мне, коня!"
варіант))
Главное потом выйти из образа, а это не так-то просто
до речі, можна також роздрукувати фото Хауса, прорізати дірки для очей, пришити резиночку,щоб трималась на голові і взяти ціпок - костюм готовий
Зорро, Дартаньян, Бетмен, Чіп (або Дейл), Звєрєв, Крокодил Гєна, Рембо, Леонід (Цее Спартааааа!)...
Рембо і леонід потребують хіба набедренні повязки і червону фарбу))
рембо: камуфляжні штани, бєрци, червону налобну пов'язку, лук і стріли ну і гуталінові полоси на лиці і тілі)) Леонід: червоний плащ, панцир, сандалі і спис)) зате уяви ситуацію, просиш ти шефа про підвищення зарплати, а він: Орест, зіс із меднес. - Меднес?!?! Зіс із СПАРТАААА! і б'єш його ногою в груди))))
п*яний моряк чи ковбой :))
під кінець всі пяні будуть))
в принцесумій друг був так на маскарадіну або в пірата
ну принцеса з мене ніяка)) а пірат серйозно розглядається
ну тоді давай,Френсісом Дрейком або Джеком Горобцем:))
средневековым соблазнителем типа Казановы)
а чим характерний такий костюм?))
ну там рубашка пышная, камзол со стразиками, а остальное поведением придется компенсировать:) а из предложенных двух пират однозначно лучше;)
ггг, такий же багатий вибір нарядів як і вибір плитки на кухню, який стояв перед тобою відносно так недавно )
дуже відносно недавно)) до речі задоволений вибором
коли його нема, мусиш бути задоволений )
косу на голову... и готово.... "Орест-премьер"...
ага)) головне не забути побритися))
можно и не бриться... тогда костюм будет "премьер с похмелья"...)))
Адамом :)
з листочком на резиночці?))
з канадським прапором )
мумія! рулон бинту і наряд готовий )
я його теж запримітив як крайній варіант))
Вдягни кухонного халата, візьми з собою сокиру - будеш м’ясником))
+++
ггг душевний такий варіант)) готичненько))
І не забуть халат кров’ю замастити. І побільше крові)))
пират;)
скоріш за все) є в мене вже пару ідей
плэйбой пати
типу в заячих вухах і трусах?))
ага.и не надо особо про костюмы переживать
тигр
на білі простині чорні полоси провести?))
Це буде зебра)))
Дід Мороз...
дід мороз - шеф стандартно))
тоді болта в голову і франкенштейн...
One from the aboriginal factors that abrasion out over a replica watches could be the check band. which could be the big-ticket allotment from the replica watch . Timex check bands, Casio check bands, and Swiss Army check bands are not necessarily alone for all those makers of Replica Breguet Watches .
A wide range of replica watches swiss are offered in modern market with different quality, size, color and design. Whatever kind you are searching for, you are destined to find one that can perfectly suit you. If you are favored of simple beauty, there comes the stainless steel model. If you want to find something luxurious and eye-catching, you can find chanel replica watches the types in rose or yellow gold. You can even find the diamond watches to accentuate your superiority. However, only the suitable style is the best. Try to select the watch based on your personal interest and personality.