Регистрация  Забыли пароль?

Рижик_УнікумуS 27.01.2010 в 15:13

Вкуснятінка (18+ фото)

Надибано на одному сайті. Автори (Алексей+Марина), правда, дуже не хотіли, шоб ті фотки скопіювали і замовили сайт на флеші. Гиг.Нє, ну я сіравно придумала як їх оттуда стибзити.

Так шо-ЛЮБУЙТЕСЯ.

Красота неімовєрная.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 44
Мне кажется, я их помню -- это какая-то пара (муж + жена), и у них есть интересная технология рисунка по фотографии, какая-то химическая процедура...
дада, в арт обработке они по негативу "пишут"
Ну, значит, моя память меня, сука, не подводит. Интересно :) Правда, несколько однообразно, если смотреть столько сразу
Рекомендував цей запис

красіво...

дякую
симпатишно, авторів до речі, якщо знаєш можна вказати
вказала, правда, без сцилки.
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

спасибо патрачил  оценил :)

руки помыл?

пожайлуста

есть крутецкие
да
Рекомендовал эту запись
спасиба))
ну так собі)))
вон атсюдава, галя балувана
ггг))))
Рекомендував цей запис

гарні пані))) блін, якби тут не було твоїх фоток, то я би була на сто відсотків впевнена, що ти - то моя подруга))) вона теж з Чернівців, теж руда, теж друкує точно так, часто і розмовляє так само...ну і інтереси у вас ідентичні..от пост з дівчатами мене переконав на 200 %, довелося ще раз лазити, переконуватись, що то все ж не вона)))

мммммммммм, можна поцікавитись хто вона? може, ми знайомі?
ну якщо знаєш студенток ЧНУ другого курсу філософсько-теологічного факультету)))
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

дєвачькі!

ани самый!
точёные
угу
а чим ще займатися в робочий час, як не розглядати такі фотки? :) Цікаво що подумали люди, що сидять ззаді мене, коли я намаглася знайти сліди "арт обработки по негативу". Виглядало же ж наче я роздивляюся оголене жіноче тіло. От де плітки беруться :)
Рекомендував цей запис

мовчу вже. :))

Рекомендовал эту запись

є гарні:)

Рекомендовал эту запись

Фигурки-ваууу!

дада)
Рекомендовал эту запись

Красота!

спасибо
Рекомендовал эту запись

Тема сисек раскрыта!

угодила?
Культурно ли будет ответить в данном контексте: Спасиба, падрачил?