Регистрация  Забыли пароль?

Орест Форко 19.03.2010 в 11:53

Життєйське

Ночував післявчора в сестри,

вона типу сидить на дієті і після 6 не їсть, мене нагодувала, пожалілась що по ночах просинається і жерти охота, але стримує себе. Я сказав шо прекрасно її розумію, бо так само інколи серед ночі хожу до холодильника поїсти. і от просинаюся я годинка 2, думаю кину чо-нить на кишку, захожу в кухню, а на холодильнику в темноті світиться магнітик "Не в жратві щастя скотина"))

пс: про несмішні речі на хб читайте тут http://forko.hiblogger.net/497332.html

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы

Комментариев: 41
супер!!!
дякс))
Рекомендував цей запис
і я їм вночі частенько) але всеодно тощий)))
аналогічна фігня) раніше постійновертався з клубів годинка 3 і йшов ше на кухню їсти)
тактактак)
тоже не ем после 6ти и прекрасно понимаю твою сестру
краса вимає знущання над організмом)
Он у меня за 5 лет привык))
Рекомендовал эту запись

Гггг...)))!!!!

бліннн, жирдосно) в мене дома на холодильнику магніт красується "вночі треба хотіти спати, а не їсти". голяк, він не світиться) але це мона виправити))
"вночі треба хотіти спати, а не їсти" - ну в нього слабенький виховний ефект)
ну та, порівняно з записом твоєї сестри)
а поїсти вночі, особливо годинка друга-третя, тим більше якщо хочеться, то святе!)
наш чєловєк)
спати вночі треба ))))
Рекомендовал эту запись

Супер порадовало

Рекомендовал эту запись
Жжжжжжжахххххххххххххх... Ніколи на дієті не сиділа, й дай боже щоб не довелося...
вовкам юристпруденції дієта не потрібна))
ага... в мене робота нервова - всі калорії миттєво спалюються :) мені навпаки, набрати б пару кіло...
(
а чому сумно?
та ну чайчик годинці о дванадцятій-першій-другій, то ж кайф)) хіба можна себе в такому обмежувати!?..брр))
а якщо в холодильнуку є ще й кусочок торта?)) встоїш перед спокусою?))
сонце, ти прям як у воду дивився - в середу приносить братєц шматочок торту з гостей (знаючи мене і мою любов до солодкого навіть так передають))..сиджу, звіт клепаю..всі полягали спати, заходжу на кухню..і вгадай, що притягує мій погляд? і от картіна маслом - 2.05, кухня і sonya4na наодинці з тортиком..ну кайф же, нє?)
оце треба мати силу волі, щоб не їсти після 18.00 :)
сила волі трансформується згодом в ладну фігуру)
я знаааааю, але вже так набридло постійно себе в чомусь обмежувати :( особливо, коли очі їли би все, а розум підказує, що не можна. ех, важко бути жінкою :(
Рекомендував цей запис

а в її смаку :)))

Another of the replica watches features is its resistance to water, which is down to about 330 feet, or about 100 meters. Other swiss watches are also resistant to the same depth.