Регистрация  Забыли пароль?

esenija-kruk 24.03.2010 в 17:12

З пенісом в руках

Щовесни люди з'їжджаються до міста Комакі (Японія), щоб побачити гігантський дерев'яний пеніс і звернутися до богині родючості. 

Чоловіки і жінки різного віку збираються на цьому дивно спокійному фестивалі, де немає бійок і галасливих натовпів. 42-річні чоловіки (японці вірять, що цей вік приносить невдачі), одягнені в біле, проносять по вулицях гігантський пеніс з кипариса вагою в 280 кілограмів і довжиною в 2,5 метра.

Щороку майстри витесують новий, використовуючи стародавні інструменти та методи. За переказами, у нового більше життєвої сили. Услід процесії йдуть 36-річні жінки, чий вік теж нібито приносить тільки невдачі, несуть маленькі пеніси, щоб захистити себе від бід і залучити родючість

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 46
2,5 метри.... вражає, дівчьонкі?
хмм... хотілось би знати як його застосувати можна
как вешалку для одежды:))
хатю на ентат праздіг, хатю попільничку і кахєту таку,да
+1 як мінімум
оце діловий підхід! а ти "як це можна застосувати..."
бггг, японці віджигають)
класний віджиг :) Прикинь якби і в нас носилися з пісюнами по вулицях
У Львові вже бігали по центру голяка горда розмахуючи причандаллям))
Рекомендував цей запис

кумедія

лучше бы они ебались ...
вони вважають що їм то поможе
От! А хто сьогодні писав про те, шо в нас впали нрави і люди надто люблять секс? Це ж древні ритуали!
люди это всегда любили, природа-с)
вот и я об этом
Рекомендовал эту запись

о май гад)))))))

Рекомендував цей запис

На прикладі фоток з цукерками бачимо як японці привчають дівчаток до корисних справ) Люблю японців))))

ага, знаходиш собі дівчину а вона на цукеркові уже всього навчилася, як мінімум проблемою менше мудрі люди
та ващє вони в тому шарять і дівчата в них прикольні)) екзотіка))
есть девушки, которые любят разгрызать карамельки, так что ты осторожнее с такими "опытными"
бррр...
они б и тебя, как мальчика на 9-ой фотке сосать заставили
мене ніхто не заставить)))
несуть маленькі пеніси, щоб захистити себе від бід і залучити родючість
може варто з собою в сумочці таке носити, щоб біда подалі трималася
обязательно. я б носила
они гонят
зато весело
Рекомендовал эту запись
О, господи... )) Я би здуріла, якби біля мене була така величезна кількість тих пісюнів ))
то ж не назавжди Один день в році можна повитріщатися. Крім всього робота майстерна. мене завжди вражали різьбярі. Треба ж вміти з дерева витесати щось, крім зубочистки
Прикольно!
This name is advised to aftermath such replica Franck Muller watch that accept abundant and adult affectionate of functionalities. Those men and women who accept beat Breitling for one time accept become the abiding fan of this brand. They do not like to about-face to any added cast if it comes to affairs watches.