Регистрация  Забыли пароль?

burningspirit 06.04.2010 в 10:50

...

за проханням Ореста роблю репост свого старого поста в Перекурчик)

Бути середньої ваги та зросту, носити 40-41 розмір взуття, походити з пристойної сім'ї, здобути "перспективну" освіту, піти на роботу на дві тисячі в місяць, пити пиво і ходити в стрип-клуб по п'ятницях, а на вихідні їздити до батьків, одружитися на такій собі не примітній, не страшній, але й не красивій бухгалтерші чи викладачці, закатати з цього приводу весілля зі всіма традиціями, не надто шикарне, а таке як у всіх, не гірше, народити двох дітей, хлопчика і дівчинку, взяти сімейний універсал в кредит, їздити на ньому на шашлики веселою дружньою родиною, відкладати весь рік на поїздку в Алупку, дивитися дурні телешоу після роботи, лизати сраку босу, терпіти від нього приниження і мріяти про солодку помсту, пообіцяти собі скинути лишню вагу і купити для цього стимулятор-метелик, закинути метелик на верхню поличку і пити пиво далі, втратити потенцію в 38, зрозуміти що в кар'єрі тобі вже нічого не світить, віддати дітей до пристойного вузу, вийти на пенсію, зрозуміти що на роботі без тебе прекрасно обходяться, годувати голубів у парку, забивати козла і рибу в доміно, бачити як діти віддаляються, витратити всю пенсію на ліки, померти "від старості". Бути нормальним, середньостатистичним громадянином.

Хто хоче бути нормальним???!!?!?!?

краще хай мене називають дивним.

Настрій: все ок)
Музика: Скрябін - Квінти

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 67
Рекомендував цей запис

я колись подібне писав

Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
а краще загнутися від передозу в 19?
краще не бути довбойобом)
не йдемо на крайності! поміж передозом та такою нормальністю влізається чуть би не весь світ цікавого і небуденного)
Рекомендовал эту запись

За ненормальных!

нормальность/не нормальность - все так относительно. в некоторых вещах вполне можно вести себя "как все" и при этом быть счастливым.
звичайно)
"одружитися на викладачці" - спасибо))) а вообще - все зависит от восприятия
ну викладачки в основному занудні) іноді є винятки, от як ти)
я тоже занудна)))
на секундочку - в нас переважно (!) одружуються по зальоту і то вже на кому прийдеться і ще забув пункт "сумлінно пойобувати коханку" раз в тиждень, місяць, коли получиться (потрібне підкреслити)
з коханкою це ще норм варіант))) хоч якась радість в житті)
Рекомендував цей запис

до сраки таку нормальність і такуяквсішність!

до сраки)
Рекомендовал эту запись

мне уже не светит.. )

шо не світить?)
не светит вышеперечисленный план. "все как-то не так пошло с самого начала" (с)
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

так-так))

Рекомендовал эту запись

я - так точно не хочу гг) хоть уже и не получиться)))

шо саме не получиться?
ну мне уже немного больше чем тот возраст, где у тебя импотенция по плану гг)
Нет, лучше до 50 лет устраивать ебли на крыше небоскреба, пить водку через нос и поехать автостопом на мадагаскар (!).
та да)) а хіба не краще?))))
Всю жизнь распиздяйничать - не менее унылое занятие
Рекомендовал эту запись

c"est la vie...

Нєєє, зараз ми виглядаємо так! А це було колись...

чудоооова аватарка)
thanks
«Выбери жизнь. Выбери работу. Выбери карьеру. Выбери семью. Выбери телеящик на полстены, стиральную машину, тачку, музыкальные центры и электрооткрывалки…Выбери здоровье, еду без холестерина, медицинскую страховку, выбери низкие ставки на недвижимость. Выбери свой первый дом. Выбери друзей. Выбери шмотки для отдыха. Выбери костюм тройку (в рассрочку!) из охренительно дорогой ткани. Выбери набор «Сделай сам» и похмельную рожу воскресным утром, выбери диван и смотри на нем отупляющие и опустошающие телеигры, запихивая в пасть дерьмовую жратву. Выбери смерть в собственной постели по уши в дерьме и моче под присмотром эгоистичных испорченных ублюдков, которых ты же и произвел на свет. Выбери будущее. Выбери жизнь. Только на кой черт мне это надо?? Я не стал выбирать жизнь. Я выбрал кое-что другое. По какой причине? А ни по какой! Какие могут быть причины, когда есть героин?…»(с) к/ф "На игле"
ніяк не подивлюсь це кіно)
варто-варто!!!!
Рекомендовал эту запись

краще хай мене називають дивним

Главное то, что все говорят '' я таким не буду'', но всё равно у них всё по этому же плант
не у всіх)
где-то я это уже читала...в принципе не всё так плохо (хотя 2 тис в месяц мало).просто надо отрываться сейчас..чтоб потом остыть и стать как ты говоришь нормальным.тебе самому захочется такой размеренной жизни
це мій старий пост) просто перепостив ще й в перекур. 2тисячі в місяць в Тернополі це досить нормально. В нас трошки дешевше місто. Щодо розміреності хтозна. Кажуть що людина в юності бунтар, а в зрілості консерватор. В ідеалі)
блиииин..гггггггггг.втратити потенцію в 38 не совсем нормально.
усе колись набридає. і ненормальність теж.
суть не в "ненормальності", все це відносні поняття, а суть в різноманітності
Мне кажется степень нормальности определяет социум!. Для Кого То жить с училкой и двумя детьми, при месячном заработке в 2000 нормально, а для кого то это экстрим. Для некоторых один раз в месяц совершать прыжок с парашютом, играть в приставку, шариться по клубчикам при этом работать исключительно ногами-норма.
ну я проти шоб соціум встановлював) я за те щоб самому це встановлювати)
Какие критерии у нормальности?
я б не хотів... і як показує життя, слава Богу, не став!
це добре)
Рекомендовал эту запись

как по мне все зависит от желания, порой хочется размеренной спокойной жизни, а порой ну просто необходимо сделать что то сумасшедшее!

угумс)