Регистрация  Забыли пароль?

Анатоль Ич 11.08.2010 в 15:23

Мадест і нудисти.

Цього року ми з Мадестом та сім`ями відпочивали між Попівкою та Штормовим, недалеко від Євпаторії. Місце хороше, море чисте, хоча цього року були н`юанси… Смужка суші всього метрів двісті між морем та озером Ойбурзьким. Не всі, хто там купається, стоять палатками декілька днів. Є народ, що приїздить на вихідні – на одну, дві ночі, є такі, що винаймають житло в нас пунктах, а на цю "косу" їздять кожного дня загоряти, купатися. Є чувішки, що загоряють топлес. А є нудисти. Це надзвичайно природньо і приємно – загоряти та купатися голяка. Сам люблю. Але, коли поруч діти, чи то свої, чи чужі, мені здається, що то нездорова тенденція – заголювати геніталії. І тим не менш, – нудисти були. Коли вони, ті голі люди на відстані сотні і більше метрів, це батьків не бентежить, і ніхто на них не звертає уваги. А от коли парочка таких голопопенків років 30-40 наблизилася до нас,  а поруч з нами ще були люди з дітьми, то це нам здалося наїздом на наше право не бачити їх голі тіла.

Від нас до них було метрів 40. Зонт, рушник, і все. Ну, видно, що нудисти з досвідом, не тільки не ховаються, а і виставляють зазвичай найбільш заховані місця. Ми з Мадестом потеревенили про те, які ми незадоволені їхньою поведінкою, діти, мол, і всьо такоє… І тут ця вільна від усього парочка розпочинає на людному пляжі еротичну фотосесію! Тобто, він з фотоапаратом припадає на коліна, відходить, підходить, а вона вихиляється у найрізноманітніших позах, у воду, з води!.. Мадест включає п`яту передачу, і ломиться за своєю дзеркалкою, через хвилини півтори, він уже зі своїм апаратом, який ввидно і за 200 метрів, починає фотографувати то парочку, то саму тьотю… Про мужика Модя сказав: "Якщо він мене чимось здивує, сфотографую, але поки що не бачу нічого видатного…"

Крім того, що Мадест почав фотографувати, він пару разів голосно свиснув, і таки свого добився – чувіха побачила, що її фотографує не лише її мужчина, а і який-то лівий папараці. Ну, ми розсудили так: якщо ти виставляєш свої "прєлєсті" наліво і направо на публічному пляжі, то чом би і не фотографувати суспільне надбання, що знаходиться у вільному доступі? Але чувак її з тим не погодився, і почав замість продовження фотосесії якось дивно відкидувати від себе праву руку, ніби вона йому вже не потрібна. Що мав означати той жест – загадка. Але невдовзі голий вирішив нам пояснити, і рішуче трусячи своїми статевими ознаками, попрямував до нас.

Розмова виглядала з боку, мабуть досить дивно. Двоє чуваків у плавках і кєпках лежать на пляжі, до них рішуче наближається голий пасажир, стає на одне коліно, і починає жваво махати головою. Не знаю, що б я подумав про нього, не знаючи, що він говорить…

А розмова відбулася приблизно наступна:

Голий (Г): "Ты чё, не понял, я сказал тебе не снимать?!"

Мадест (М): "Я не чув такого."

Г: "Я сказал тебе не снимать!"

М: "А хто ти такий, щоб казати мені знімати, чи ні?"

Г: "Ти чё, фотограф тут, или кто?"

М: "Що ти хочеш?"

Г: "Хочу, чтоб ты немедленно удалил всё, что наснимал!"

М: "А чого б це? А я хочу, щоб ти одягнув труси, і подрузі своїй сказав, щоб одяглася!"

Я: "Мы тут с детьми, а вы тут зажигаете голяка. Мы имеем право не поворачивать головы детям – туда смотри, туда не смотри. Согласен? Были бы хотя бы все взрослые – вопросов бы не было."

Г: "Это мое личное дело, в каком виде и где загорать, и вы меня тут не учите, я загорал так, и буду загорать, вон там еще есть такие, как мы!.." І голий махнув рукою кудись позаду себе…

М: "Надінь труси!"

Г: "Мы пришли в семь утра, когда вас тут еще не было!"

Я: "Так у нас тут палатки стоят. Нам что, искать, куда переехать, потому вы тут нудите?"

Г: "Свою жену будешь снимать голой!"

Я: "Тут общественный пляж, а не частный бассейн. Вы снимаете, и мы снимаем."

Г: "Вы с какой целью тут снимаете?! Вы что, меня шантажировать будете? Немедленно покажи, что ты там наснимал!"

М: "Ну, твоя подруга нехай одінеться, ти одінешся, і я покажу."

Г: "Удали все, что наснимал!"

М: "Надінь труси!"

Г: "Удали!"

М: "Вдягнися!"

Г: "Удали!"

М: "Вдягнися!"

Ось такий конструктивний діалог відбувся у нас з нудистом. А ви вважаєте правильними такі прояви свободи на звичайному пляжі?

 

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 104 Стр.  1  2 
поржав)) Саня в свому стилі.
годы идут, а люди всё те же!
Рекомендував цей запис

"Надінь труси!")))

удали!
Ну я думаю что Мадесту надо было дать по морде после третьей просьбы не снимать. Камеру я б у него не забрал ибо она дорогая (это уже криминал был бы) но стер бы оттуда все фотки, а может даже просто забрал флешку, чтоб впредь знал что не все можно фотографировать. Надо уважать права человека любого, одетого или раздетого. Фотографировать человека если он того не желает, прямо скажем не корректно. Конечно законов таких нет пока, но есть так сказать неписаные законы для всех. Так сказать этические понятия. Никто не виноват вам с Мадестом что вы приехали отдыхать туда где находится нудистский пляж. Это вообще-то Крым. И не общественный центр типа Ялты, а дикий пляж и вы отдыхаете дикарем. Люди едут отдыхать дикарем специально чтобы побыть ДИКИМИ . Спорить о том хорошо это ли нет, я не берусь, но знаю точно что если я не хочу видеть нудистов или не хочу чтоб мои дети видели нудистов я не поеду в места где отдыхают нудисты. Другое дело еслиб нудист разделся голым перед домой Мадеста например, тогда тот имел бы полное право сфотографировать это, но сугубо для предьявления доказательств милиции чтобы больного человека изолировали. Данная ситуация эту не напоминает. Так что нудист тут прав. И если Мадест не стер фотки, то тогда у него странные наклонности фотографировать голых людей, и такое увлечение добром не кончится.
Во-первых, это не нудистский пляж, а обычный пляж. И много людей с детьми. Раздетых полностью там было две пары. И еще пара телок топлесс. И находились голые в непосредственной близости от других компаний с детьми. Демонстрировать гениталии в общественном месте - административное нарушение. Специально отведенных мест для голых в нашей стране нет. А доступ к воде имеет каждый гражданин. Все это есть в законах. Погугли. :) Во-вторых, Мадест на самом деле не снимал, а только имитировал съемку. В-третьих, голый сам получил бы звизды, если бы дал Мадесту в морду. И был бы не прав юридически. Учи мат. часть, Арис! :)
Да че мне ее учить, есть простые правила если меня снимают когда я этого не хочу и не реагируют на просьбы не снимать, как еще воздествовать? В остальном вы как бы спроцировали бы конфликт. Ну разве что благодаря тебе вы бы отмазались. Ну если вам что-тоне нравится подойдите и поговорите с человеком, а не провоцируйте его. А то что не снимал, эт хорошо, я уж перепугался чтоего с его новым хобби не туда понесет :)

>> Камеру я б у него не забрал ибо она дорогая (это уже криминал был бы)

Судя по словам "это уже криминал был бы" ты боишся криминала, но тем не мение не можеш эго разлечить, так как "дать по морде" это уже хулиганство с нанесением телесных повреждений (до 5 лет тюрмы), или "а может даже просто забрал флешку" - воровтсов (до 12 лет)

Учи мат.часть

а если бы была недорогая камера, забрал бы! :)))))))))))))))))

ну... если "учи матчасть", то отобрать хоть флешку, хоть камеру - это уже не воровство, а грабеж

про голих: "Частина 1 ст. 296 КК України дає визначення хуліганству, як грубому порушенню громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. 1.1. Об'єктом хуліганства є громадський порядок у тій його частині, яка забезпечує спокійні умови суспільне корисної діяльності, побуту та відпочинку лю-дей (громадський спокій), ... 1.2. З об'єктивної сторони хуліганство являє собою суспільне небезпечну дію, що грубо порушує громадський порядок Діями, що грубо порушують громадський порядок, новий закон визнає тільки ті, що відрізняються особливою зухвалістю або винятковим цинізмом. Особлива зухвалість - це нахабне поводження, буйство, бешкетування, поєднане з насильством, які спричинили тілесні ушкодження, чи знущанням над потерпілим, знищення або пошкодження майна, тривале, що довгий час не припиняється, порушення спокою громадян, зрив масового заходу, тимчасове порушення нормальної діяльності установи, підприємства, організації або громадського транспорту тощо. Винятковий цинізм - це демонстративна зневага нормами моральності, наприклад, груба непристойність, демонстративне оголення, знущання над хворими, немічними тощо."

...карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.
Самое главное. И где же фотки?
Не нудиста конечно, а крыма
фотки позже, пока только видео. :)
Рекомендовал эту запись

веселый пост))) написан просто здорово, и автора я поддерживаю по сути)

только по сути?
ну у меня бы хватило наглости и бестактности просто подойти и попросить одеться или переместиться в место, где их вид не будет нарушать моих или чьих-то других Конституционных прав..
А фотки где?
не было фоток. читай комменты. :) имитация фотосессии.
І чим все закінчилося?
голий пішов до своєї тьолки.
Рекомендовал эту запись

Абсолютно согласна с "Вдягнися!"

есть еще в Америке адекватные люди! :))))))))))))))
а то!)))))))))
я против проявлений любых субкультур и течений - не знаю, как назвать даже - без разрешения тех, кто эти культуры и течения не разделяет, если речь идет о НЕнудистском пляже :)
молодец!
похоже на эпизод из симсонов я прямо вижу как папа симсон репетирует у себя в вагончике: надинь трусы а Барт бегает и фоткает голую тетю )))))
жаль, понятия не имею о симсонах, не могу себе представить, о чем речь. :)
черт, а я даже надеялась на фото...
мало фоток голых парочек в нете? :)) а вот если бы со стороны сфотографировать голого перед нами на одном колене!..
в том и разница, что там просто фото, а это стеб был бы )))) *и да, полностью поддерживаю, есть специальные пляжи для таких солнечных ванночек*
Рекомендував цей запис
шьйорт пабьєрі, які знайомі місця:) ну і як там на околицях Казантипу? у Мирному так само багато людей і кавунів, як і сім років тому?
в Мирному не були. були між Штормовим та Попівкою.
а жаль... колись там були гарні шашлички з мідій:)
ничего не имею против нудистов, но есть же нудистские пляжи, нафиг демонстрировать всю свою.. эээ сущность на пляже обычном? чем диалог закончился? трусы надел или фотки стер?

>> трусы надел или фотки стер?

труси не надів, фотки не стер )

модя, це ти?:)
"Надінь труси!"
"Удали!"
Давненько о Мадесте ничего не слышно было...

зато видно!

ыыыы. спасибо, как-то пропустила))))
цьогорічний відпочинок тому доказом, але я нічого проти нудистів і топлесу не маю..люди відпочивають по-різному. АЛЕ! я не можу не погодитись, що одна справа, коли це відповідний пляж і однодумці, інша справа - громадський. по собі знаю, що як би приємно не було мені відкриття поняття топлес особисто для себе, точно знаю, що на звичайному пляжі (див. серед людей-дітей) я б такого собі не дозволила. і вважаю, що просто справді треба розмежовувати такі види відпочинку і засмагання, бо іноді те, що в одному місці дозволено, для іншого - просто недопустимо. це факт.
отож! про це і мова. кучкуйтеся з однодумцями у певних місцях!
цілком підтримую. ну ще зарано так називати "однодумцями", але цього року була нагода спробувати і мені сподобалось
Смішно і грішно)
що саме?
И чего вы вдвоем так долго терли? жен и детей на 5 мин в палатки, а чертиле в ухо и попросить не вилять задом, если не хочет лишиться девственности. Все просто: крутишь жопой перед мужиками - латентный пидар.
согласен! в 17 лет я так и делал. :)

Стр.  1  2