Регистрация  Забыли пароль?

Перспективно.Доступно.

Музыка : Kris Kross Amsterdam & Conor…Are You Sure

Привет!

Коли не прийду, а вас нема? ну і де ви?

І вообще шо за фігню мені присилають? а главно ХТО?


Метки : а-у
Создано: Trusya Открыть Комментариев 4
Музыка : Fat Joe, Remy Ma, David Guetta & GLOWINTHEDARK feat. French Montana & Infared – All the Way Up (Remix) Настроение : ппц

Ого як людно! А ви де??????

Де ви люди? 


Создано: Trusya Открыть Комментариев 6

Бельгія. Рік. Студенти. Навчання.

 

КОЛЕДЖ ЄВРОПИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ВИПУСКНИКІВ УНІВЕРСИТЕТІВ
КРАЇН-УЧАСНИЦЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ СУСІДСТВА


Коледж Європи пропонує значну кількість стипендій випускникам
університетів з країн-учасниць Європейської політики сусідства для
навчання за магістерською програмою на 2010-2011 навчальний рік в
Брюге (Бельгія) та Натолін (Варшава, Польща).

Стипендії покривають вартість навчання, проживання та харчування. Ці
стипендії призначаються для молоді з таких країн як Алжир, Вірменія,
Азербайджан, Білорусь, Єгипет, Грузія, Ізраїль, Йорданія, Ліван,
Лівія, Молдова, Марокко, Палестинська Автономія, Сирія, Туніс та
Україна.

Зацікавлених осіб просимо надсилати анкети в приймальну комісію.

Кінцевий термін подання документів - 15 квітня 2010 року.

Детальну інформацію про Коледж можна отримати відвідавши нашу
веб-сторінку www.coleurope.eu.


Приймальна комісія:

Admissions Office

College of Europe

Dijver 11

BE-8000 Brugge

 Belgium


Создано: arcobaleno Открыть

Берлін. Варшава. 3 червня - 4 липня

3 червня - 4 липня 2010 року в Берліні та Варшаві проходитимуть сесії літньої школи з прав людини, організованої "Humanity in Action". Про це в Громадському інформаційно-аналітичному Центрі для молоді дізналися зі сторінки "Громадського простору" з посиланням на "Humanity in Action".

Мета літньої школи - об'єднати студентів і випускників із різних країн світу задля дослідження, а також розробки методів боротьби з дискримінацією національних меншин. Школа є міждисциплінарною та включає щоденні лекції та дискусії з відомими науковцями, журналістами, політиками та громадськими активістами, а також відвідування урядових установ, музеїв і громадських організацій.

Для участі в відборі на школу запрошуються особи, які вільно володіють англійською мовою, віком до 27 років та є випускниками (не раніше 2009 року) чи студентами українських вузів, а також іноземними студентами українських вузів, що проживають в Україні протягом декількох років і вільно володіють українською мовою.

Для участі в відборі треба підготувати завчасно в одному документові коротке резюме (CV), мотиваційний лист, есе та пропозиції (напрацювання) власного проекту, а потім додати цей документ до on-line реєстрації англійською, що триває до 21 лютого 2010 року, де, зокрема, обрати чи німецьку (Берлін), чи польську (Варшава) сесію школи.

Участь у школі безкоштовна. Організатори забезпечують для відібраних і запрошених учасників школи проживання та харчування, а також компенсацію проїзду.

За більш докладною інформацією можна звернутися до директорки Варшавського офісу "Humanity in Action" Моніки Мазур-Рафал за m.rafal@humanityinaction.orgабо координаторки того ж офису Магди Шароти заm.szarota@humanityinaction.org, а також за тел. +48 22 6294869.

Для довідки. "Humanity in Action" - міжнародна громадська організація, що діє в Данії, Франції, Німеччині, Польщі, Нідерландах, США та намагається розвивати права меншин, підтримувати їхній захист серед нового покоління соціальних, культурних і політичних лідерів.


Создано: arcobaleno Открыть Комментариев 1

О сообществе
Пропоную зробити цю спільноту таким собі корисним довідником щодо подій, подорожей, тренінгів тощо які мають відбутися. По-перше: комусь це дійсно може знадобитися. По-друге, можна буде знайти собі компаньона і взяти участь у події разом. Буду намагатся зробити спільноту цікавою та ріщзноплановою, щоби були пропозиції на всі смаки) Вимоги: - лише АНОНСИ подій - участь в них має бути доступна БІЛЬШОСТІ - краще, коли подія БЕЗКОШТОВНА, чи принаймні зі скидкою. Предлагаю сделать это сообщество таким себе полезным справочником касательно событий, путешествий, тренингов, которые должны состояться. Во-первых, это действительно может быть полезным для кого-то, во-вторых здесь можно будет найти себе компаньона для участия. буду стараться сделать это сообщество интересным и разноплановым, чтобы здесь были предложения на разные вкусы. Требования: - только АНОНСЫ событие - участие должно быть доступно большинству - лучше, если событие бесплатное, или, по крайней мере, со скидкой.

Последние посетители сообщества
Нет данных

Модераторы сообщества

Содержание страницы

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы
ОБОЗ.ua