Регистрация  Забыли пароль?

serbun пишет в readme  19.12.2008 09:47:26

8-й ход (Трипак)

Привет. Вот и настало время для истории Трипака. Он, негодяй, прислал мне его только сегодня утром – заставил меня нервничать (старого дядьку блин). Что тут еще сказать?!.. Оскар в студию! Чувак, ты крут! Не буду загадывать на перед, но твой рассказик просто мего! Спасибо те большое. Уважаемые блогеры, читаем, оставляем комментарии! Следующий ход за Сквирелл – во вторник 23-го декабря (напоминаю – осталось всего три хода!!! Ждёмс).

С уважением, serbun

-//-

Відтоді, як ми бачилися з нею востаннє минуло вже років з п’ятнадцять… — втомлено шепотіла Вероніка. Але, знаєте, чомусь підозрюю, що вона не дуже змінилась. Її слова зливалися з монотонним стукотом коліс напівпорожнього нічного потягу, що впевнено нісся рейками на захід. Ніка розповідала про бабцю, а двійко навпроти лиш мовчки дивилися на сумну таксу, власне, думаючи про щось своє.

— Ти якось холодно про неї говориш — раптово озвалася Машка.

— Знаєш… за час проживання з Оришкою, я доброго слова від неї не чула. І називала вона мене, чомусь, "Вєркою" — ненавиджу це ім’я!

Машка на те, лише скрушно захитала головою.

Так, мовчки, вони і їхали далі — Вероніка сумно дивилась на підлогу, Вовка мирно сопів навпроти, а Машка погладжувала того по спині, щось обмірковуючи і зосереджено роздивляючись власне відображення на темному склі вікна…

Львів зустрів їх байдужою прохолодою. На вулицях було порожньо. Ніякої передноворічної метушні, лиш поодинокі фігури людей пропливали повз у ранковому тумані.

Спроби знайти місце для сніданку виявились невдалими — тож, трапеза відбулася у невеличкому сквері, на лавці. Машка дістала з сумки паперовий пакунок з рибними котлетами й на тому весь сніданок…

— Боже, як же мене все це дістало! — почала скиглити Вероніка — ця шерсть, цей запах, це строкате трико, ці рибні котлети…

— Бач, як воно! — засміялася Машка.

— Клянуся, що більше ніколи не годуватиму тебе цією гидотою!... Аби все це скоріше скінчилось…

— Ну, годі вам, дівчата — втрутився Вовка. Мені сьогодні наснився Святий Миколай, тож все буде добре. Я зара’ збігаю за Орестом, а ви чекайте нас коло Ратуші. Домовились?

— Гаразд.

Вовка швидко зник в напрямку Міськради, а "дівчатка" ретельно підготувавши розмову з відьмою рушили до місця зустрічі. На площі їх вже чекав Вовка.

— Ореста нема! Бродячі кажуть, що вже тиждень не бачили його коло Міськради… Зник!

— Нічого — заспокоювала песика Вероніка — самі Оришку знайдемо. Я маю все згадати…

Кілька годин трійця блукала бруківкою Старого Міста у пошуках. Аж нарешті, вже в світлі зірок, натрапили на "потрібний" будинок. Піднялися до дверей відьомського помешкання і Машка почала стукати. У відповідь нічого — тиша. Дівчина смикнула двері на себе і ті відчинились. В стурбовані голови зразу вдарив міцний аромат трав. Машка, Вероніка і Вовка по черзі, обережно зайшли всередину. Там нікого не було.

Кімната була теплою і затишною, та "гості" почувались, м’яко кажучи, ніяково. Раптом в них за спинами щось голосно засичало!...

То була всього лише Лапочка, але Вовкині очі збільшились так, ніби в них щойно промайнуло все його життя. Кішка злісно змахнувши хвостом стрибнула в дальній кут кімнати, де в кріслі сиділа ще одна, біла і пухнаста. Лапочка знов засичала в бік "прибульців", а та друга — спокійно сиділа, задоволено муркочучи.

Машка, німим жестом вказала на книжку, обгорнуту в людську шкіру. Ніка стрибнула до неї і почала жваво обнюхувати. Так! — зрадів Вовка — те, що треба. Вероніка почула якийсь шурхіт, глянула назад і побачила, як дівчина виходила з кімнати.

— Ти чого? — занепокоїлась Ніка.

— Вибач…

— Що?

— Я не хочу назад. Більше того не хочу, чуєш!? Хочу нормального повноцінного життя. Вибач! — і Машка побігла геть…

Двоє собак лишились, як вкопані, стояти посеред відьомського лігва…

— Ну, що скажеш, Вєрко? — пронизливо пролунало з дальнього кута кімнати.

Вероніка, не обертаючись, збагнула, хто був білою кішкою…

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 120 Стр.  1  2 

магазачот, порвав

благадарю;)

Рекомендував цей запис

Рекомендовал эту запись

читать всем!

Машка рулить!

набрид паходу догістайл :D

))) да, получился такой не хилый конфликт... собачка не хочет быть собачкой

Рекомендував цей запис

"книжку, обгорнуту в людську шкіру" - жесть, однако

напомнило мне один рассказик про такую книжку... Трипак не Палаником ли навеяно?!

та ну, перестань! ху із паланік??? серіалом "всі жінки відьми" канєшно!

Да Гримуаром попахивает)))))

Наслаждался чтением. По каким признакам лидер определятся будет? Или места?

после того как будет готова вся история - определимся с голосованием. Думаю, каждый блогер будет писать ник понравившегося блогера в комментариях

радий, що сподобалось)

Рекомендовал эту запись

зачот. ніколи не думав, що моя меланхолія виллється в таку класну штуку!!!!смальцюган!!!!

блін, я так пихтів, шоб трохи тої меланхолії всунути, але багато вирізати довелось ("формат", йоптєль)...

)))) ты итак зэ бест, еще хотел наваять на 5 страниц?!

ні, реально - дуже класно написано!!!!

Рекомендовал эту запись

Молодец, Трипак!! Оправдал мои надежды!

тож, блін, для того й писав;)

для того, чтобы я назвала тебя "молодцом" или чтобы оправдать мои надежды?;)

Рекомендовал эту запись

Респект и уважуха)))) Слава богу Ореста не Нашли))

дякую! Орест на ХБ - пєрвонахи лупить)))

)) +1

Рекомендовал эту запись

Супер!

дякую. цікаво ж тобі мабуть про Вовку читати?)))

;)))) Я больше за Веронику и Машку переживаю ;)

Рекомендував цей запис

жорстоко з Орком обійшлися ))

нє-нє всьо гут, я відпочиваю в карпатах)))

то хоч бродячим сказав би! ато бігай тепер його, шукай!...

а ти не зарано відпочивати почав? ще майже два тижні працювати тре!

Гарно в принципі...хоча мені не сподобався хід з втечею Маші.Добре,шо була несподіванка,але у мене вона дуже не хотіла бути людиною,а тут,виходить,за день-другий вже не хоче бути собакою.і якого такого "повноцінного"життя їй схотілося,вона ж ні фіга не може робить і чоловіки їй як кавалери не катять?

ну, вона, тіпа, багато думала і все таке...

p.s. - якби Машка не втекла я б мабуть вже закінчив історію))

та ну.. мне наоборот больше всего понра как убежала Машка!

ага,умна,сабака) ну,можна було зіграти тіпа відьма їх попросила про послугу у відповідь - шось таке страшне і кльове.та,зрештою,чого це мене понесло - як є,так і є,могло бути гірше)а так - дуже навіть приємне чтиво.

ага,умна,сабака) ну,можна було зіграти тіпа відьма їх попросила про послугу у відповідь - шось таке страшне і кльове.та,зрештою,чого це мене понесло - як є,так і є,могло бути гірше)а так - дуже навіть приємне чтиво.

ну мегакласно! я так бачу, шо чим ближче до кінця, тим круче пишецця)))))

ну, мєгадякую тоді))

Рекомендував цей запис

реально крутий чувак!!!

реально перебільшуєш :D

ну чого ж, то якби в мене одної така думка була, ти б міг подумати, шо перебільшую ;))))

может, мне куда-то пропасть?сильный ход!здорово!молодца!Думай,Сквир,думай....про ту белую и пушистую...

не-не,ни в коем случае!ты сможешь,я знаю!думай-думай...

дякую. добре, що сподобалось, бо старався шоб тобі було куди далі писати.

p.s. - угу. Оришка тепер рулить)))

Рекомендовал эту запись

вау!

Стр.  1  2 

ОБОЗ.ua