Регистрация  Забыли пароль?

Технології

Музыка : Kris Kross Amsterdam & Conor…Are You Sure

Привет!

Коли не прийду, а вас нема? ну і де ви?

І вообще шо за фігню мені присилають? а главно ХТО?


Метки : а-у
Создано: Trusya Открыть Комментариев 4
Музыка : Fat Joe, Remy Ma, David Guetta & GLOWINTHEDARK feat. French Montana & Infared – All the Way Up (Remix) Настроение : ппц

Ого як людно! А ви де??????

Де ви люди? 


Создано: Trusya Открыть Комментариев 6

Куди рухається Світ...

... від якого відмовився український уряд.

С 7 по 10 января, в Лас – Вегасе проходила International Consumer Electronics Show (CES), что в переводе означает «Международная выставка потребительской электроники»

Світ переходить від безглуздої боротьби до взаємовигідної кооперації! З метою жити щасливо, красиво і зручно... Всю нудну, важку і монотонну роботу - машинам. Людині - час для творчості! А її величність Творчість творить дива:

Красиво?

Скоро це стане доступне більшості людей з середньоєвропейськими статками.

Більше відео про новинки CES  тут.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 6

Ера електромобілів починається!

Наш друг, Геннадій Балашов разом з сином тестує у США електромобіль Тесла.

Тестдрайв зараховано. Ера електромобілів, про яку ми вже так давно говоримо (1, 2), розпочинається! Нафтовим корпораціям саме час подумати над диверсифікацією бізнесу :)

P.S. Ціна повного фаршу 95 тис. $. Геннадій прикинув, що наше розмитнення ще потягне десь тисяч на 40... + дороги... Достатнє економічне підгрунтя для зміни місця проживання, якщо ти молодий і амбітний...  Тому влада і боїться відкрити кордони з західним світом. Хто ж буде платити податки для їх золотих унітазів?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 9

LNG. Енергетична незалежність.

Поки одні думають, де б знати 15 млрд$  для утримання на плаву, іінші інвестують 12 млрд$ для того, щоб впевнено триматися на плаву.

На замовлення компанії Shell у Південній Кореї виготовлено і спущено на воду найбільший у світі "корабель" довжиною 488 м. Кораблем це назвати важко, оскільки це цілий плавучий завод по зрідженню природного газу та заправки ним LNG супер танкерів.

Разом з технологіями підводного компримування газу, LNG супертанкарами, океанських бурових платформ, тощо це дозволяє компанії відносно швидко рорзробляти родовища вуглеводнів у світовому океані.

Цікаво, як проведено розподіл морського дна у міжнародних водах? І як там буде здійснюватися екологічний аудит? Питання серйозне.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 19

На таке здатні Творці!

Люди в яких є Права і гарантії дотримання цих прав з боку Держави і кожногоїї чиновника:

від інспектора до президента!

У раба на таке просто немає часу! Бо він працює все своє життя навіть без думки про те, як його зробити кращим!

P.S. Хто не зрозумів: студент розробив концепцію прибиральника майбутнього.

Вам не потрібно буде витрачати час на прибирання! І буде більше часу для її величності Творчості...

Більше -ТУТ


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 28

Що стоїть за штанцями в 20 000 доларів?

Вживлення гаджетів у тіло людини і поступове перетворення її на кіборга.

Ось що.

А ви би погодились на вживлення гаджетів з метою підвищення своїх можливостей?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 14

Роботи, роботи, довгі й мудрі хоботи :)))

Тут дехто пропонує цікаві назви постам давати, от я і постарався :)))

Підходить?

Ну а взагалі пост - продовження теми заміщення роботами тупої роботи людиною.

Наступний в черзі на звільнення - оператор автозаправної станції.

відео з Ютьюба у звязку з відсутністю старого коду вставки не вставляється, тож хто хоче подивитися на робота- заправника, тому за посиланням.

А ти готуєшся до перегонів разом з машинами?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 2

Дебют на TED.COM

Скажу чесно, якби ще рік тому мені сказали, що я буду займатися волонтерською роботою, я би просто посміхнувся у відповідь...

Але часи змінюються, і кілька тижнів тому я поповнив когорту перекладачів-добровольців команди ТЕД.

Першим перекладом став виступ Еріка Брінолфсона: Ключ до зростання? Перегони разом з машинами. 

Так що тепер україномовній аудиторії можна більш глибоко зрозуміти сучасні економічні тенденції та корінь проблем, з якими стикнулися країни Заходу: роботи все менше і на всіх не завжди вистачає...

Рано чи пізно Україна теж стикнеться з проблемою безробіття. Оскільки механічна та й часом інтелектуальна робота заміщається машинами.

Проте, в цьому теж є позитив: за умови належної організації суспільних відносин у людства вивільниться час для творчої роботи. Разом з машинами.

 

P.S. вчені-футурологи передбачають у майбутньому витіснення людей машинами. Як ви вважаєте, мають рацію?

Початок в пості: Optimist vs Pessimist. Як вважаєте, хто переміг?

 

 


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 13

Американські електрокари

Викиди СО від автотранспорту перевищують викиди СО від промисловості. Ось як.

В США запустили в серію електрокари по досить доступній (для американців) ціні. Всього біля 50 000 доларів.

В Норвегії у вересні вони "несподівано" стали авто, що найбільше продається, майже блискавично захопивши долю продаж в 5,1%. 

Проте чому "несподівано"? Скандинави славляться своєю турботою про довкілля.

Як і завжди, при впровадженні чогось нового, не без проблем. АКБ виявились пожежонебезпечними (як і бензинові двигуни, доречі).

Але, гадаю, це поправимо.

Більш детально - ТУТ.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 11

Біл Гейтс про майбутнє енергетики.

Що мені подобається в Гейтсі? - Сміливість мати своє, відмінне від інших бачення майбутнього, яке щоденно кропіткою працею, не зважаючи ні на кого, перетворювати в реальність.

Коли Гейтс казав, що комп буде у кожного, з нього всі сміялись. Коли казав, що присутність в інтернеті стане критичною для кожного бізнесу - вірили не всі. Коли говорить про майбутнє енергетики - слухають і аплодують...

Блискуча промова, але маю, що додати. До основних пяти напрямків розвитку енергетики без викидів: напрямок шостий - відбір тепла з довкілля. І перетворення його на механічну роботу (електроенергію). Ми вже навчилися робити теплові насоси: насоси, що відбирають тепло з довкілля. Для ефективності відбору тепла потрібний великий перепад температур. Наприклад: вода з океану і зріджений вуглеводневий (чи інший) газ. І велика площа теплообміну: резервуари LNG супертанкеру. Думаю, супертанкери перші перейдуть на відбір тепла з довкілля та перетворення його на роботу. Це я і мав на увазі, коли казав, що біле стане чорним.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 14

Optimist vs Pessimsst. Як вважаєте, хто переміг?

Hi, Friend! This post mostly will be bilingual in order for more people's undestanding...

Привіт Друже! Сподіваюсь ти вже сприймаєш інформацію, яка подається англійською. Якщо ні - спробуй (якщо схочеш, будуть російські субтитри), бо ця інформація дуже важлива для тебе! Чому? Бо вона - ключ до Твого майбутнього. Не проспи його, щоб потім не було безмежно боляче за безцільно прожиті роки і рух в непотрібному напрямку.

Отже, Ерік Брінолфссон: Ключ до зростання? Перегони разом з машинами!

проти Роберта Гордона: Смерть інновацій, кінець зростання. 

Обидва дуже авторитетні оратори і фахівці, але мають протилежні думки щодо майбутніх перспектив зростання економіки США.

Читать дальше...


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 3

Завітайте в Екодім!

З 2010 року (а я дізнався про проект лише сьогодні) завдяки зусиллям Посольства Великої Британії в Україні та людей небайдужих до нашого довкілля кожен українець має можливість здійснити віртуальну подорож в екологічний будинок. Інтерактивні побутові прилади цікаво і доступно розкажуть, як заощаджувати енергію вдома.

Мені було дуже цікаво.

От, наприклад, що мені "розповів" телевізор, що стоїть у вітальні:      

...Рівень споживання електроенергії телевізора визначається основними трьома параметрами: розміром екрану, типом технології (LCD, «плазма», LED, кінескоп) та яскравістю картинки, яка налаштовується в залежності від побажань глядача.

Телевізор з більшим екраном споживає більше електроенергії. Так, наприклад, 52-дюймовий LCD споживає вдвічі більше електроенергії, аніж 32-дюймовий.

Телевізори з плазмовим екраном споживають вдвічі-втричі більше електроенергії, ніж телевізори с LCD екраном. При цьому яскравість картинки однакова. Справа в тім, що в плазмовому екрані кожний піксель – це окремий ліхтарик, тому коли яскравість збільшується, то збільшується й споживання електроенергії.

Телевізори з LCD екранами мають заднє світло, яке LCD панель відбиває для створення картинки. Тут споживання електроенергії не залежить від яскравості картинки. Крім того, LCD-телевізори можуть економити електроенергію завдяки тому, що під час затемнених сцен/кадрів заднє освітлення вимикається (якщо ви – фан трилерів, то економія гарантована :) )

Світлодіоди (LED) споживають енергії набагато менше, аніж інші прилади, тому й телевізор із світлодіодним екраном – найекономніший. Якщо світлодіодний телевізор споживає 0,096 Вт на квадратний дюйм, то телевізор з рідкокристалічним екраном того ж розміру споживає 0.139 Вт на квадратний дюйм.

Загалом сучасні моделі телевізорів споживають в середньому: з плазмовим екраном – 301 Вт, з рідкокристалічним екраном – 111 Вт, з рідкокристалічним екраном на світлодіодах – 101 Вт. Для порівняння, популярний в Совєтському Союзі чорно-білий телевізор КВН–49 споживав 200 Вт, при тому що його екран за розміром був вчетверо менше за середньостатистичний сучасний.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 15

Світ таки змінюється...

...на краще.

Кілька новин в продовження теми: Технології змінюють майбутнє!

Понад 25% опитаних автолюбителів із США, Європи, КНР і Японії готові розглянути можливість придбання автомобіля з гібридним (PHEV ) або повністю електричним двигуном (EV), як тільки вони з'являться на ринку.

В Японії та Німеччині вже давно запустили гібриди в серію. А уряд Німеччини надає суттєві пільги власникам авто - гібридів.

А нам би дороги побудувати, щоб автомобіль вартістю 100 000 Євро в першій же ямі не поховати...


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 10

Про інвестиційний клімат в Дубаї

Компаніям, що реєструються у технопарку,

гарантується звільнення від податків на 50 років. 

В продовження циклу про Дубай.

Повторю головну думку попередніх постів (І не кажіть, що це нафта!Про нафту в Іраку і ОАЕНефтяная независимость ): це не нафта, а мудрість правителів! 

Коротенька вставка з матеріалу, що описує причини цього економічного дива.

40 років тому - пустеля.

20 років тому - зявилися власні високотехнологічні галузі.

Сьогодні - це діловий, індустріальний та туристичний центр Близького сходу.

Чому?

В ОАЕ, розуміючи, що нафта колись закінчиться, а більше нічого цінного запропонувати світові Емірати не зможуть, почали створювати у пустелі СЕЗ (СЕЗ — це спеціальна (вільна) економічна зона). Зробили чудову дорогу, нарізали пустелю Джебель-Алі на шматки і почали роздавати ці майданчики іноземним компаніям під складальні та перепакувальні виробництва. Надали компаніям можливість залучення 100-відсоткового іноземного капіталу (на інших територіях ОАЕ частка іноземного капіталу обмежується 50 %). СЕЗ Джебель-Алі — одна з найбільших у світі, на території 48 кв. км розташовано понад 6400 іноземних компаній.

20 років потому ОАЕ доросли до власних високотехнологічних галузей. В еміраті Дубаї створено державний технопарк, що спеціалізується на проектах з опріснення води, переробки нафти та управління природними ресурсами. Компаніям, що реєструються у технопарку, гарантується звільнення від податків на 50 років. В еміраті Абу-Дабі реалізується проект «Масдар Сіті», спрямований на розвиток екологічно чистої енергетики. В ньому беруть участь провідні світові компанії. Очікується, що загальний обсяг інвестицій перевищить 20 млрд дол.

В України єдиний шанс наздогнати Світ - це стати вільною економічною зоною. Без держави в економіці!


Создано: Михайло Хтема Открыть

Русские не сдаются!

Але чийсь героїзм - це завжди чиєсь недопрацювання...


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 25

Бережи дитину з народження, а розум - з молоду!

Калькулятор гальмує розвиток мозку :)

Новые исследования, проведенные в Великобритании, показали, что у 17 млн. взрослых (из 60 млн. всего населения страны), математические знания и навыки соответствуют развитию 9-летнего ребенка. Ученые сделали вывод – использование калькуляторов младшими школьниками тормозит развитие их мозга, снижает когнитивные функции детей, ухудшает способности к логическому мышлению. В связи с этим, министерство образования приняло решение запретить использование калькуляторов учениками младших классов. Анализ успеваемости в школах показал, что 20% школьников за последний год не усвоили даже минимальных знаний по математике. Чиновники объясняют, что это отражается на общих интеллектуальных способностях детей, которые скоро станут взрослыми с низким интеллектом.

Абсолютно згоден з цим дослідженням! Колись я здав вступний іспит в університет з математики з поломаним калькулятором:) Тягнув корені, косінуси і сінуси з голови... На трійочку здав, але цього вистачило, щоб піти далі. В школі калькулятором практично не користувався.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 4

Airbus A-380

Really mighty plane...

Would You like to fly on its board?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 3

Вічно нові північноамериканські заводи.

Як Вам ступінь роботизації і виготовлення кожної моделі за індивідуальним замовленням?

Чи бачили таке десь в Україні?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 3

Старі вічно нові Європейські заводи...

1. Люблять свою роботу і отримують від неї задоволення.

2. Націлені на свого кінцевого споживача та його потреби.

3. Постійно інвестують у розвиток і не крадуть. Думають довстроковою перспективою.


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 6

Наша відповідь тим, хто не любить шоколаду...

Наша відповідь тим, хто не любить шоколаду...

Якісний результат швидше і з меншими затратами енергії. Плюс це дуже безпечно. Ризик опіків - мінімальний.

А ще цю штуку можна взяти з собою на природу - до неї не потрібно підводити газову трубу. Лише сонце і акумулятор!


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 11

Одяг з молока!

Німецьким хімікам таке вже під силу.

Він легкий, міцний, добре переться, а амінокислоти, які містяться в білкових волокнах тканини запобігають розвитку шкідлиівих бактерій :)


Создано: Михайло Хтема Открыть

Як врятувати пташенят на острові Мідувей...

Нещодавно ми з Вами з сльозами на очах спостерігали як помирають діти...

Поговорили собі і все...

А от ці дві дванадцятикласниці вже за крок від вирішення цієї глобальної проблеми. Памятаєте, у фільмі говорилося, що пластик, будучи раз створеним, вже практично ніколи не розкладається?

Дівчата дозволили собі піддати сумніву цю тезу і спільно з науковцями провести дослідження з метою пошук бактерій, які ж в сеж таки руйнують пластик.

І щось вони таки знайшли.

І хай це ще, не пластик, а його небезпечні складові - фталати, я вірю в те, що дівчата знайдуть розвязок.

Як нафтовику, мені відомо, що є бактерії, які "їдять" нафту. Пластик зроблено з нафти...

Думаю, вони на правильному шляху.

Може, вони стануть наймолодшими лауреатами Нобелівської премії?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 2

Найбільший винахід індустріальної революції...

Напевно ви здивуєтесь, але це автоматична пральна машина...

Так-так, саме вона вивільнила час для того, щоб матері змогли знайти час для навчання своїх дітей...

Надзвичайно цікаво про це розповідає шведський професор Ханс Рослінг: Окрім того, він дуже доступно розповідає про те, де ми зараз і де будемо в майбутньому. Хто не впевнений, що напрям діяльності, який він обрав, буде користуватися попитом і надалі та думає над тим, чим займатися у майбутньому - ця коротка лекція буде дуже корисною для вас.

Рекомендую.

У кого поки що брак розуміння англійської мови, подаю посилання на оригінальний сайт, де можна переглянути з субтитрами 44 мовами світу (опція включається в програвачі після запуску відео). http://www.gapminder.org/videos/hans-rosling-and-the-magic-washing-machine/

Приємного перегляду. І вивчення мови.

P.S. Європа це не кризи і гомосексуалісти. Це переважно такі люди, як Ханс. Для нього англійська теж не рідна...


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 4

Прощання з нафтою...

Ось так світ переходить на зелену енергетику...

Цікаво, коли так впадуть труби Бурштинської ТЕС?


Создано: Михайло Хтема Открыть Комментариев 2
Назад | Вперед

О сообществе
Сюди пишемо про технології, які роблять наше життя кращим!

Последние посетители сообщества
Нет данных

Модераторы сообщества

Содержание страницы

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua