Регистрация  Забыли пароль?

Наталья Денисова пишет в travel  01.03.2011 09:00:25

Всі сюди: вітати Ореста!

Люди, чи уявляєте ви, яке сьогодні свято? Ні, не початок весни, хоча  весни також. Весна - це подаунок, звичайно, але не нам, хіба тільки якщо іменинник поділиться:) Сьогодні день народження чудового, яскравого, неймовірного дяді Ореста. Бажаю йому, щоб в новому році подорожі були цікавими як навколосвітні,  кава смачною як львівська, кохання пристрастним як сам придумай що, здоров"я міцним та блискучим як діамант, люди щирими як найкращі твої друзі, а про друзів говорити зайве - вони завжди з тобою. З днем народження, Оресте!

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 111 Стр.  1  2 

Орест!!! йохаеееее!!!

Желаю чтоб Твоё настроение было всегда весенним, жизнь радостной, события счастливыми, дела удачными, путешествия постоянными, здоровье таким - чтоб всегда и всё мог), а друзье такими-же придурками как и я...и даже лучше....(существенно лучше) :)))

Рекомендовал эту запись

!!!

Рекомендував цей запис

ВІТАЮ!!!!!!!

дякую Лєнчик)
Рекомендовал эту запись

З ЧУДОВИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

дякую))
Рекомендовал эту запись
Оресте, вітаємо! Всього тобі найкращого!
спасибі
Рекомендував цей запис

Щиро вітаю, Оресте, з Днем Народження і бажаю міцного здоров"я, цікавих подорожів і нехай щастить в усьому!))

дзенькую
Рекомендовал эту запись

ВІТАЮ!!!

дякую
Рекомендовал эту запись

Вітаю! бажаю кохання та натхнення! Хай найзаповітніші мрії стануть реальністю)

дякую)
Рекомендовал эту запись

Вітаю!!!

дякую)
Рекомендовал эту запись

!!!

Рекомендував цей запис

!!!!! Орест, успіху і щастя!

дякую
Рекомендовал эту запись

Вітаю і тут! :)

сенкс
Орестулічка, щиро вітаю з днем народження! Ти знаєш, як ми тебе любимо і як завжди раді грітися у променях твоєї харизми. Це не випадково, що день народження такої чудової, доброї, життєрадісної, сонячної людини саме 1 березня, у довгоочікуваний перший день весни. Я дуже тобі бажаю великого, палкого, відданого і головне взаємного кохання! Ти на це заслуговуєш. А також міцного здоров’я, щоб гуляти і веселитися з нами ще багато років. Також бажаю щоб здійснилася твоя мрія – хатинка у горах з безлімітним доступом до інтернету. ;) П.с. які чудеса, як всі українською забалакали, навіть Денисова. 
і це не може не радувати)) спасибі велике за вітання))
раз в год и только для Ореста:)
Рекомендував цей запис

да-да-да!

Рекомендував цей запис

Вітаю !!! ))

Многая лєта )
Рекомендовал эту запись

З днем народження)))

Рекомендовал эту запись

С Днем рождения!!!

Спасибі Юль)
Рекомендував цей запис

Вітаю! (чекай у госці)

МОЇ ВІТАННЯ))))
дякую)
Рекомендував цей запис

вже тут, вже вітаємо :)

пасяб)))
Рекомендував цей запис

УРААААААААААААААААААААААААААААА!

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!
Рекомендував цей запис

найкращих йому трафунків та багато солодких апельсин!)

Рекомендовал эту запись

с днем рождения!!! //и какой это раз за сегодня поздравляю? тырнеты...//

ггг, дякс)
дай боже завтра тоже шолі
філософськи))
Поздравляю с днём рождения Ботичелли, ага.
Рекомендовал эту запись

С днём рождения :-*

Рекомендовал эту запись

Поздоровляю! Це ж треба було народитись в перший день весни! Весну завжди чекають, люблять і шанують, чого і тобі бажаю, Оресте, весняний хлопець)

дякую
ВІТАЮ!!!!
сенкс
Рекомендував цей запис

З Днем Народження!!!!Щиро вітаю!

дякую)
ВІТАЮ)))
дякую
Рекомендував цей запис

Вітаю свого земляка! Всіх благ!

Рекомендовал эту запись

Поздравляю! Всего хорошего и исполнения желаний. Вот.

сенкс
Йопта... Несподіванко. Бабулесів повні кишені в усіх штанах на протязі всього життя. Здоров*я невичерпного, як море. Завжди бути в настрої, як добрий радіоприймач 1904 року, що й понині працює без збоїв.
оригінально) дякую)
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Вітаю!

Рекомендовал эту запись

Оресте! Від всього серця тебе вітаю! Кохання, добого настрою, першовесняний ти наш!!!

дзенькую
Рекомендовал эту запись

ВІТАЮЮЮ!!!)))

ДЯКУЮЮЮ!!))
Рекомендував цей запис

весна нам подарувала Ореста, так шо за це тре пити багато-багато!!!! Незабутніх подорожей, вірних друзів, новаторських ідей та натхнення! За тебе, Друже!!!:*

пасяб) чекаю вас в гості))
Рекомендовал эту запись

Всього най-най-най-най!

дзенькую
щастя тобі. й вічної весни
пасяб)
Рекомендовал эту запись

Вітаю!

спасибі
Рекомендовал эту запись

!!!

Рекомендував цей запис

Вітаю!!!!!козацького здоровя!)))

дякую) ти б дядьку міг би й звонити коли у Львові))
Рекомендував цей запис

Він ще сюди повернеться? Вітаємо!

я обмежив своє перебування на хб . але не бираюсь забувати про хб-друзів)дякую
Рекомендовал эту запись

и тут тож поздравляшки мои)) всего всего и чтоб за это ничего не было)))

дякую)

сенкс
Рекомендував цей запис

Ну, це зрозуміло!!! Як можна оминути дану подію. Вітаю!!!

дякс)
раптом моя сонячна смс загубилась десь в системі, то ти знай, сонце, що це моїх теплих вітань аж ніяк не зупинить і не зменшить) будь щасливим сьогодні і завжди! і нехай весна в серці квітне і буяє незалежно від пір року і доби) здоров"ячка міцного, оптимізму, натхнення, яскравих подій, цікавих знайомств, насичених подорожей і всього-всього багато-багато! лю, ціную, цілую, обіймаю)
дійшло))спасибі Ань))
Рекомендував цей запис

!!!11

Ура!!!!!!! С Днем рожденья!!!! Новых надежд и возможностей!!!

Стр.  1  2 

Самое интересное здесь:

Поиск по сайту

Место для рекламы ;-)

Здесь был КП...

Украина:

Карпаты, Крым, Аскания-Нова, Бердичев, Бердянск, Винница, Вишневец, Владимир-Волынский, Днепропетровск, Донецк, Желтые Воды, Жовква, Запорожье, Збараж, Золочев, Ивано-Франковск, Изюм, Каменец-Подольский, Каменная Могила, Киев, Кременец, Кривой Рог, Луцк, Львов, Меджибож, Миргород, Мукачево, Николаев, Никополь, Одесса, Олесько, Острог, Переяслав-Хмельницкий, Подгорцы, Полтава, Почаев, Ровно, Святогорск, Севастополь, Сорочинцы, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хотин, Чернигов, Черновцы, Чортков, Яремче ...

Европа:

Австрия, Албания, Беларусь, Болгария, Босния, Великобритания, Венгрия, Германия, Греция, Дания, Ирландия, Испания, Италия, Латвия, Литва, Македония, Молдова, Нидерланды, Норвегия, Польша, Португалия, Россия, Румыния, Сербия, Финляндия, Франция, Хорватия, Черногория, Чехия, Швейцария,  Швеция, Эстония ...

Кавказ:

Азербайджан, Армения, Грузия, Дагестан ...

Ближний Восток:

Израиль, Иордания, Ирак, Иран, Йемен, Катар, Кипр, Ливан, ОАЭ, Саудовская Аравия, Сирия, Турция ...

Азия:

Афганистан, ИндияИндонезия, Казахстан, Киргизия, Китай, Непал, Таджикистан, Таиланд, Шри-Ланка, Узбекистан, Япония ...

Америка:

Аргентина, Аруба, Боливия, Бразилия, Венесуэла, Колумбия, Панама, Парагвай, Перу, США, Чили ...

Африка:

Гана, Зимбабве, Египет, Либерия, Ливия, Марокко ...

Австралия и Океания:

Австралия, Новая Зеландия, Фиджи ...

Антарктида

Наш клуб...

Метки

Реклама...

Путешествуйте с нами!

Туристические новости...

Счетчик...
Besucherza sexsearch
счетчик посещений
ОБОЗ.ua