Регистрация  Забыли пароль?

Орест Форко пишет в travel  28.09.2009 13:04:33

Останні теплі дні

До цієї суботи Львів впевнено посідав  моє суб’єктивне перше місце серед українських міст. Однак Одеса  з чисто одеською елегантністю та іскорками сміху в очах вибила з під нього стілець.

Місто неймовірно красиве і своєрідне з власним характером. Всім відомі колорит та почуття гумору одеситів цвітуть повним цвітом і не потрібно далеко ходити щоб почути  і побачити все на власні вуха та очі. Саме в  Одесі народ може йти з пляжу в костюмі на шльонках на босу ногу або недбало загорнувшись в халат) ) саме в Одесі можна побачити як байкер на баяні шкварить «Ах Адесса» а йому підспівує сивий дідусь і як народ починає танцювати на вулиці просто тому що просто є хороший настрій.

Загальну думку про вроду і вишуканість одеських жінок підтверджую))  Вродливі,вишукані, одягнуті по-справжньому стильно та елегантно. Чого вартують тіки літні білі чобітки Рибачки Соні)

І взагалі в Одесі зараз сам смак. На вулиці вже радують око осінні барви, людей на пляжі небагато, море чисте, а ціни вже впали порівняно з літом. А найкраще звісно те що компанія зібралась суперова, ми знову з’їхались з різних куточків України не дивлячись ні на що, Вовка я радий був тебе бачити навіть без кальяну)), тіки попробуй його забути ще раз)))Дінка ти кльова, Юра тобі  респект за страви смачнючі та за те що зустрів-приютив – відправив) Женька – я буде дуже радий побачити тебе знов, в тебе шикарні чобітки)), Дастіна – молодца, тільки на наступний раз ми тебе спати так скоро не відпустим) Соня і Юля  - реально приємно було спостерігати настільки класні відносини між сестрами, ви супер.

Завдяки Юрі та Соні ці «останні теплі дні» вийшли насиченими і яскравими. І хочеться неодмінно повернутися знову

ПС: Діна і Юля чекаєм вас на ХБ))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (3)

Показать смайлы

Комментариев: 74
Рекомендовал эту запись
Сань заціни брику біля Вовки)
що таке БРИКА???
Рекомендовал эту запись

красотень! а вовка особенно красивый на фоне какого-то мацацикла

Вовка вааще красавец)
Футболка просто хорошая ;)))
який клас! Хочу-хочу-хочу туди!!!!
там реально кльово
вже зрозуміла...
Я бы сказал нереально клево!
Рекомендовал эту запись

Ах Адесса!

Рекомендовал эту запись

Орест, мы выпили твой обалденный вермут, но не съели твои консервы. Придётся ещё раз собраться )))

зараз сиджу на роботі пю каву і думаю шо тре було лишатися))
)))) Думаю, ты выразил общее ощущение. Какие-то офигительные два дня получились.
Рекомендував цей запис
спасибі
Рекомендовал эту запись

мы

Молодцы ребята, что вырвались.Я б с удовольствием к вам присойденилась, но не судьба. П.С. Вовчик, я не моге рекомендовать, меня опять не авторизируют.Что опять случилось???Уже пробывала обновить и вести пароль. tushe4ka
Рекомендовал эту запись

Ах, Адесса...

Рекомендовал эту запись

Ребята, скажу вам честно, это были наверное самые замечательные выходные в этом году! Любимый город+любимая сеструха и мама+любимые блоггеры+любимое море и солнце = и как я только не лопнула от счастья? А как здорово мы играли в мафию ночью и как офигительно-расслабленно валялись на солнце на следующий день! Спасибо всем-всем, кто приехал, я вас всех крепко обнимаю и люблю. Отдельное спасибо Юре, что взял на себя все организаторские тяготы. Юра, блоггеры тебя не забудут. Буду ждать нашей новой встречи в Одессе в более полной компании. Орку, дякую за приємні слова, я щаслива, що ти полюбив Одесу.

Таня, тебе спасибо - ты ведь всё и организавала. Я только помогал по мере способностей.
это не просто "способности" скорее талантище!
це було нереально кльово)
Рекомендував цей запис
салют
сподіваюся в цьому році ще буде спільна туса, на яку ми з Ірен потрапимо
близнецы - антиблядники!
а як же Львів тепер? ;)
я думаю вони знайдуть спільну мову - в них багато спільного))
є такий момент :) ну тоді я тільки за! )
Рекомендовал эту запись

Щось сьогодні я хочу подалі від Одеси))))

чого так?
Та не знаю... Якось набридло... І хочеться повернення літа... Вночі вже на морі холодно дуже))
А я-то думаю гадаю, чё Ореста столько не видно! С возвращеньицем!
шенкс)) повернення я правда не відмовився б відкласти ше на тиждень-два))
Рекомендовал эту запись
дзенькую
Рекомендовал эту запись

ура, Львов сдал свои позиции хоть немного!

Наташ, ти теж фанат Одеси ?)))
боже, как жеж теперь так ответить...))) не то чтобы фанат, но я ее люблю)
Рекомендував цей запис

хотів я, але не зміг :(

дійсно шкода(
Рекомендував цей запис

в Одессе здорово!

суперськи)
Рекомендував цей запис

красавци

а то)))
Боже, я якась алкоголічка. Орест, ідем на пиво сьогодні?
нє ти кльово вийшла/ на пиво тіки за, але завтра, сьодні не виходить)

Самое интересное здесь:

Поиск по сайту

Место для рекламы ;-)

Здесь был КП...

Украина:

Карпаты, Крым, Аскания-Нова, Бердичев, Бердянск, Винница, Вишневец, Владимир-Волынский, Днепропетровск, Донецк, Желтые Воды, Жовква, Запорожье, Збараж, Золочев, Ивано-Франковск, Изюм, Каменец-Подольский, Каменная Могила, Киев, Кременец, Кривой Рог, Луцк, Львов, Меджибож, Миргород, Мукачево, Николаев, Никополь, Одесса, Олесько, Острог, Переяслав-Хмельницкий, Подгорцы, Полтава, Почаев, Ровно, Святогорск, Севастополь, Сорочинцы, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хотин, Чернигов, Черновцы, Чортков, Яремче ...

Европа:

Австрия, Албания, Беларусь, Болгария, Босния, Великобритания, Венгрия, Германия, Греция, Дания, Ирландия, Испания, Италия, Латвия, Литва, Македония, Молдова, Нидерланды, Норвегия, Польша, Португалия, Россия, Румыния, Сербия, Финляндия, Франция, Хорватия, Черногория, Чехия, Швейцария,  Швеция, Эстония ...

Кавказ:

Азербайджан, Армения, Грузия, Дагестан ...

Ближний Восток:

Израиль, Иордания, Ирак, Иран, Йемен, Катар, Кипр, Ливан, ОАЭ, Саудовская Аравия, Сирия, Турция ...

Азия:

Афганистан, ИндияИндонезия, Казахстан, Киргизия, Китай, Непал, Таджикистан, Таиланд, Шри-Ланка, Узбекистан, Япония ...

Америка:

Аргентина, Аруба, Боливия, Бразилия, Венесуэла, Колумбия, Панама, Парагвай, Перу, США, Чили ...

Африка:

Гана, Зимбабве, Египет, Либерия, Ливия, Марокко ...

Австралия и Океания:

Австралия, Новая Зеландия, Фиджи ...

Антарктида

Наш клуб...

Метки

Реклама...

Путешествуйте с нами!

Туристические новости...

Счетчик...
Besucherza sexsearch
счетчик посещений
ОБОЗ.ua