Регистрация  Забыли пароль?

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ MBA пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ


IndyFriend пишет в ua_journalism  04.07.2011 01:01:35

про Щекавицю

 Сьогодні громадські активісти звалили паркан довкола ще одного будівельного майданчика на Подолі. Так люди висловили свій протест проти незаконної забудови гори Щекавиця. За легендами, саме біля її підніжжя гори розміщені слов'янські поховання передхристиянської доби VIII — IX століть. Саме тут гадюка «вкусила» Віщого Олега. Окрім того, на самій горі, як стверджують автори "Повісті врем'яних літ", його й поховали: "І погребли його на горі, що зветься Щекавицею. Єсть же могила його й до сьогодні. Називається та могила Олеговою". До XV століття Щекавиця і прилеглі до неї пагорби були укріплені. Близько 1772 року Щекавицю перетворено на цвинтар, після епідемії чуми 1770 р. Тоді померло близько 6 тисяч людей із усього 20-тисячного населення міста. Братські могили, засипані вапном, і зараз знаходяться в її схилах. На щекавицькому цвинтарі були поховані український композитор Артем Ведель та історик Володимир Іконніков.Цьогоріч гору почали активно підкопувати для будівництва багатоповерхівки. Міські чиновники стверджують,- забудовник не має жодних документів.

На разі Київ втратив десь третину гори. Громадські активісти стверджують, що протести не припиняться аж поки на Щекавиці не припинять будівництво.Й тут аткуда ни вазьмісь приперлась міліція. Не пройшло й тижня. Виявляється їм хтось подзвонив і повідомив, шо якийсь натовп тут забора ламає! о! Коли тут екскаватори гору риють - їм ніхто не телефонував, бо ніхто нічого не бачив з місцевих мешканців.

За слєдаком приперлось і підкріплення - уже з автоматом. Чим більше дуло - тим менше мізків у його носія. То висновок. Бо дурне підкріплення ненароком вибовкало, шо прислали їх після дзвінка з міністерства! Разом з дулоносітєлями приїхала якась руда тупа курка дама, яка всіх періодично обзивала і директор фірми, яка будує. Точніше - копає. Поки що...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 14
Рекомендував цей запис

Ганьба!

та шо ж ганьба? ганьба киянам, які не виходять захищати своє місто!
Так я й про це!
отаке воно.. суспільство наше.
яке?
Рекомендовал эту запись

добре, що люди вийшли.. але киъв страшенно знищуюсть :(

та скільки там вийшло...чоловік 30... то не робота. я не розумію чого кияни не хочуть захищати своє місто. це ж виходять в основному студенти приїжджі..
Рекомендовал эту запись

Бедный Киев....( Сколько можно его уродовать???

на щастя сьогодні видали припис про заборону будівельних робіт!)) зара про то напишу)
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

О сообществе

ЖурналістикапїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Последние посетители сообщества
Нет данных
ОБОЗ.ua